Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Много го харесвам, той мен също, но...


onazii

Recommended Posts

Проблема е, че е той е срамежлив и не се решава на първата крачка. Има страшно много положителни качества като човек, изглежда добре, но с жените не го бива.

Досега не съм била с подобни мъже и искам съвет как да подходя и в крайна сметка ще се получи ли нещо?

Линк към коментар
Share on other sites

А дали той не гледа на тебе по същия начин? Той е срамежлив, не се решава на първата крачка, но очевидно ти също. Била си с мъже, които първи са поемали инициативата по изграждането на връзка помежду ви. Сега явно ще трябва самата ти да се постараеш малко повече.

Линк към коментар
Share on other sites

Хубаво е, че сте се намерили :feel happy:

Какво като е срамежлив? Направи ти първата крачка! Може би те спира това, че отвсякъде сме обработени за идеята, как мъжете са непременно активната страна - като се почне от любовните романи и се стигне до рекламните клипове. Обаче, ако се замислим, това е нищо повече от едно клише, от един наложен стереотип, който очевидно не може да е общовалиден, защото хората са твърде различни и на всичкото отгоре се и променяме с времето.

И защо да не се получи? Това, че не го бива с жените, не е минус, а плюс :)

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

Винаги съм била на мнение,че когато някой изпитва нещо към друг(под нещо да се тълкува твоята ситуация),трябва да го сподели на момента.

Този момент може да изчезне или да бъдеш изпреварена от някой друг ;) .Действай!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Може би трябва да изчкаш известно време него.Но ако скоро не направи нещо,твой ред е!Или поне му покажи,че изпитваш чувства-така ще е по-сигурен ! Успех ;)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз мисля че е най-добре да не му казваш директно че го харесваш ей така изневиделица.

Намери обща тема на разговор и се сприателете първо, след това му покажи че имаш малко по-специално отношение и намери начин просто да прекарате малко повече време заедно като е добре да има доста хумор и забавление, след това като видиш че е клъвнал ако пък е толкова вързан че да не направи нещо, ти действаш : )

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...