Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Земеделие с прана


Recommended Posts

В България вече има успешни опити за ползване на въздействието с прана върху растенията. Това е лесен метод, познат на дедите ни под една или друга форма. Той прави излишни изкуствените торове и въобще торовете. Не уврежда почвата. Дава възможност за богата реколта без отрицателни ефекти върху околната среда. В този смисъл - би могъл да реши проблема с глада в цял свят.

Именно затова методът е често използван в Индия и върху него са правени академични разработки.

Индийски лектор вече е водил семинари на тази тема и отново ще гостува в България:

Земеделие с прана с Рамакришнан Нагасами

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Рамакришнан Нагасами ще гостува в периода

15 април 2012 - 21 април 2012

Ще се проведат серии от лекции в различни градове. Градовете ще бъдат избрани в зависимост от броя на желаещите участници. Освен Земеделие с прана ще се проведат отделни семинари по Сканиране, изчистване, енергизиране и още нещо

.

Семинарите ще бъдат с минимална такса, тъй като трябва да се покрие самолетният билет. Много хора участват на доброволни начала в помощ на организирането, убедени в изключителната полза.

Само един пример от постигнатото е публикуван тук:

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=946&st=220

Тези от вас, които проявяват интерес към тематиката и желаят такъв семинар в техния град, могат да се свържат с мен.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

А ако някой иска да научи какво беше предния път в Пловдив може да посети сайта на Рамакришнан Нагасами.

Има интервю. И презентацията е на Български език!!!!!!!!!!!!!!

Линк към коментар
Share on other sites

:) :) :) E, не както пчеличката събира мед. Има си техника. А и нали има кой да ни помага - винаги, когато пожелаем. Заповядай на семинара - в София със сигурност ще има. Ще се кажат и други полезни неща. Аз бях на предния семинар в Пловдив. Вярно, пътувах само за това до там, но пък Рам е пътувал от Индия. Сега пак ще бъда, от една страна заради изживяването и позитивните хора, от друга - защото със сигурност ще каже още нещо ново.
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.
×
×
  • Добави...