Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Новости в профилактиката с лечебен ефект


Recommended Posts

Искам да споделя със всички Вас в този форум за синът ми, на който му предстоеше операция на тестесите, и щеше да остане със 50% стерилитет, а беше едва 17 годишен.За ужаса на една майка да чуе тази информация!........Започна да отсъства от училище през последните няколко дни.....и аз го попитах.....-Защо бе майче, какъв е проблемът та да не ходиш на училище?........А той ми отговори, че му е неудобно да ми каже.Така или иначе нямаше начин да не ми каже и така разбрах, че от няколко дни са му възпалени тестесите.След посещение при уролог се установи, че едният тестис се е превъртял и се подпушва каналчето през което се храни и така започва съхнене на органчето......възпаление, абцес, болки не може да ходи.Изписаха му антибиотик от който му падна рязко кръвното налягане и колабира.Отново посещение на уролог, спиране на антибиотика, отокът се увеличава, кръвното се нормализира......и последната алтернатива.......операция по спешност, със последствията.....50 % стерилитет ! Вървейки по улиците на Ст-Загора и плачейки ме видя една жена...и ме попита....Как си, защо плачеш, зле ли ти е?И аз и разказах за моята мъка.......потупа ме по рамото и каза, че не всичко е загубено и, че човек трябва да опита всичко преди да опре до ножа!Така и направих!Седнахме, поговорихме, дамата ми даде три бурканчета и ми каза как да ги давам на синът ми.А аз нямах и една стотинка в джоба си...защото вече ги бях дала по доктори и аптеки.......Взех бурканчетата на доверие, с уговорката, че още като си отида ще започна да ги давам.....но не беше така, гледах ги два дни, беше ме страх.......гледах, че детето ми се гърчи от болка.......и на края реших......да става каквото ще......ако стане нещо и аз след него!Отворих ги и трите.......додох и от трите бурканчета....и зачаках да видя какво ще стане.....детето спи а аз го гледам как спи, дали ще диша, дали ще излезе обрив по кожата, дали ще се събуди от идващата болка.......и така до сутринта........пак дадох, трите капсули сутринта, и на обяд, и вечерта......и втората вечер изкарах бдейки над леглото да видя някакъв проблем от капсулите, че да и ги натрия на главата на тази жена дето ми ги даде.......Но, не.............на третия ден отока започна да намаля, сънят му стана по-спокоен, кръвното му започна да влазя в границите, прокрадваше се усмивчица.....което ме радваше и благодарих на ГОСПОД за тази жена.......И така след десет дни големия проблем беше овладян......нямаше нужда от операция, нямаше нужда от антибиотици, нямаше нужда от хапчета за повишаване на кръвното налягане.........и вече една година от тогава....се чувства като нов(така казва той)........

Линк към коментар
Share on other sites

Хубаво е човек да чуе, че още има добри хора, които помагат безкористно :feel happy:

Радвам се, че са се оправили нещата и сте се разминали с операцията. Опитах се да се поставя на твое място и се разплаках :(

Бъдете здрави! :v:

Линк към коментар
Share on other sites

Да...трудно е когато имат проблеми децата......и ВИ БЛАГОДАРЯ ! Това беше решението на живота ми....да започна да работя в тая компания...за да мога и аз да помагам на хората...така като на мен ми помогнаха....защото няма по-добро нещо от здравето....на нас,на децата,на цялото семейство! :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Браво, че всичко е наред и че сте здрави! Благодарности на жената, която ви е помогнала и на теб, че и ти ще помагаш на други хора в нужда. Било е голямо изпитание, още повече че не си знаела как ще подействат капсулите, които ти е дала жената. Важното е, че сега сте здрави:)

Линк към коментар
Share on other sites

Гледах ги два дни и невярвах,дадох ги и се приготвих за най-лошото.....след всеки прием на капсулките съм гледала всяка реакция.......усещанито от неизвестността и безсилието пред заболяването.....е убийственно.....но се преодолява......така казвам и на вече мой постоянни клиенти с резултати по-добри от мойте....!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...