Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Кой ви разреши да използвате моя снимка?


antidunov

Recommended Posts

Дали снимката е добра или не - вашето мнение ни най-малко не ме интересува.

Разбира се, че е защитена с авторско право. Освен това същата тази снимка е откупувана вече за използване за една брошура и вие сте последните, които имат право да я използват.

За теб трябва да е чест, че в този сайт са публикували твоя снимка. Те държат на качеството (по принцип...ама в случая са се изложили). Даже трябва да им платиш според мен. :D Макар че снимката не е нищо особено и не знам какво и харесват. :lol: Но ако съм прав, ето още едно основание да си благодарен. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Нито една снимка не може да замени преживяването , свързано с подобни места . Та снимките са просто едни картинки и нищо повече .

Все пак за хората , които по ред причини , не могат да отидат до там , снимките им помагат да добият някаква представа . Става въпрос за хора пред които има ограничения , които им пречат да посещават много подобни места .

Бъдете по-щедри . Все пак е Коледа ! :3d_039:

Линк към коментар
Share on other sites

Ще ти махнат снимката, не се притеснявай, вероятно не са били на линия веднага. Тук идват всякакви участници, стига да спазват правилата. Не се засягай от нашите шегаджии. ;)

Ще използвам повода да попитам откъде човек може да намира снимки, които не са обект на авторско право? Мисля да пиша едни статийки и не зная откъде да взимам снимки. В противен случай ще се обърна на фотограф, но не вярвам снимките да са достатъчно добри.

Редактирано от Латина
Линк към коментар
Share on other sites

Доказването става много лесно - пред съда, когато дам сайта ви под съд, за неимуществени вреди. Неимуществени, защото снимката не се използва за комерсиална цел от вас. За мен е голям обида обаче да нещо мое, да има общо с вас.

С огромна погнуса се регистрирах в сектантския ви портал, защото няма как иначе да се обърна към вас. Кой ви разреши да използвате моя снимка в портала си? Говоря за ето тази моя снимка, която вие нямате никакво право да използвате:

http://www.beinsadou...lery&image=2560

Искам снимката ми незабавно да бъде свалена от портала на сектата ви...!!!!!

Ако зависеше от мен. И ако това щеше да те успокои бих го направил. Но в интернет нещата са общи и никога лични. Всеки може да каже, че нещо си е негов труд, но за жалост не всеки може да го докаже. Успокой се и не се гневи. Ако ще го правиш насочи гнева си към по - важни неща. Там би бил полезен, а не защото някой си е харесал твоя снимка, която може да е твоя, но може и да не е.

Линк към коментар
Share on other sites

Първото нормално мнение, което прочетох е това. Принципно да - трябва да сме щедри и тази снимка бих я дал на много хора, но не и на форум, който сее отрова и лъжи, които са пагубни за човешката душа.

Нито една снимка не може да замени преживяването , свързано с подобни места . Та снимките са просто едни картинки и нищо повече .

Все пак за хората , които по ред причини , не могат да отидат до там , снимките им помагат да добият някаква представа . Става въпрос за хора пред които има ограничения , които им пречат да посещават много подобни места .

Бъдете по-щедри . Все пак е Коледа ! :3d_039:

Линк към коментар
Share on other sites

Най-лесното е да питате някой от авторите, дали са съгласни снимките им да се използват в сайта ви. Това е много лесно постижимо във фотографските форуми - винаги може да се остави лично съобщение на автора на снимката.

Ще ти махнат снимката, не се притеснявай, вероятно не са били на линия веднага. Тук идват всякакви участници, стига да спазват правилата. Не се засягай от нашите шегаджии. ;)

Ще използвам повода да попитам откъде човек може да намира снимки, които не са обект на авторско право? Мисля да пиша едни статийки и не зная откъде да взимам снимки. В противен случай ще се обърна на фотограф, но не вярвам снимките да са достатъчно добри.

Линк към коментар
Share on other sites

Дали снимката е добра или не - вашето мнение ни най-малко не ме интересува.
:lol:

От сайта са ти направили жест за Коледа, като са качили некадърното ти творение, а ти се дървиш. :lol: Сигурно тичаш подир близките си и ги молиш да ти разгледат снимките, понеже на никой не са му интересни. Поне жени да снимаше. :lol: Не хората на теб, а ти на хората трябва да плащаш, за да ти гледат снимките. :lol:

Теб може да не те интересува моето мнение, но аз не съм длъжен да се съобразявам с желанията ти. :lol:

На кого съм разрешил да ползва снимката ми бе лъжец дъновистки???
На мен. :D И не съм дъновистки. :lol: Викам ти баче Хахо, мое ли тук да ти ползват снимката в Портала и ти викаш "да". Ся съ прайш на ощипан кон. Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Абе келеш, като ми е толкова лоша снимката - хайде свалете я и няма да се занимавам с вас.

Дали снимката е добра или не - вашето мнение ни най-малко не ме интересува.
:lol:

От сайта са ти направили жест за Коледа, като са качили некадърното ти творение, а ти се дървиш. :lol: Сигурно тичаш подир близките си и ги молиш да ти разгледат снимките, понеже на никой не са му интересни. Поне жени да снимаше. :lol: Не хората на теб, а ти на хората трябва да плащаш, за да ти гледат снимките. :lol:

Теб може да не те интересува моето мнение, но аз не съм длъжен да се съобразявам с желанията ти. :lol:

На кого съм разрешил да ползва снимката ми бе лъжец дъновистки???
На мен. :D И не съм дъновистки. :lol: Викам ти баче Хахо, мое ли тук да ти ползват снимката в Портала и ти викаш "да". Ся съ прайш на ощипан кон.

Линк към коментар
Share on other sites

Хора, обръщението е към модераторите, не към нас. Надявам се човекът да има чувство за хумор, че ние по нашенски сме си свикнали вече, ама той не е. Вярно, че тук поне половината участници не са дъновисти, по-скоро се интересуват от идеята за съзнателен живот. Много са тези, които се считат православни. Ние просто търсим истината, без да се придържаме към някакви строги доктрини.

Редактирано от Латина
Линк към коментар
Share on other sites

Antidunov, ако действително искаш да постигнеш нещо, се обърни с официално писмо до администраторите на сайта. Претенциите ти, отправени по този начин, от тема във форума, няма как да бъдат взети на сериозно. Освен това тонът ти е недопустим и най-малкото очаквам извинение за обидите, които отправяш наляво-надясно.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Тази, която ми е качила снимката, няма оставен мейл за връзка. Държа снимката да бъде свалена. Въобще не възнамерявам да се ровя по сайта ви и да търся, кой ще ми свърши работа. Или ще я свалите доброволно или се сърдете на себе си.

Antidunov, ако действително искаш да постигнеш нещо, се обърни с официално писмо до администраторите на сайта. Претенциите ти, отправени по този начин, от тема във форума няма как да бъдат взети на сериозно. Освен това тонът ти е недопустим и най-малкото очаквам извинение за обидите, които отправяш наляво-надясно.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...