Jump to content
Порталът към съзнателен живот
ivail

Нивата на монасите

Recommended Posts

Без многословие, без догми, само със силна вяра и чисти сърца! Първият полъх топлина след тридневно неудовлетворително лутане. Благодаря Ви!

Сподели това мнение

Хубав филм с искрени послания .Благодаря .

Радвам се да науча ,че в нашето съвремие има хора,които са приели и честно носят кръста на монашеството .Нужен е добър пример . Винаги е бил нужен .Има души с такава мисия и много точно беше казано от игумена на манастира в отговор на въпрос за ползата от монашеския живот .Видях в един от кадрите икона на Свети Серафим Саровски .Наскоро се запознах обстойно с житието му Бях силно впечатлена .Каква чиста вяра е имало в миналото Сега в този филм,виждам един много положителен опит за живот по чиста вяра и в хармония с Природата .В последното пък (да сме в хармония с Природата и всичко да подлагаме на опит ),виждам допирна точка с Учението на Учителя Беинса Дуно ,на което съм последовател.Това ми дава надежда ,че е възможно да сме на прага на един Нов и Добър Свят за всички хора.Без деление и предразсъдъци,а с взаимно уважение и толерантност Тези монаси с всичко,което правят са доказателство ,че е възможно да се живее по християнската вяра по този начин .Пожелавам от сърце успех на тяхното начинание .Това е добър пример за проявена Любов към Бога .

Редактирано от Розалина

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега