Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
v_savov67

Противопоказания на житен режим

Recommended Posts

За 10 дни житен режим свалям около 5-6кг.от теглото си ,но след това качвам още 2-3кг. Преди години бях 98кг. и бях пухкав сега съм 111кг. и сум дебел бих искал пак да започна житения режим, но ме е страх да не кача някой друг кг. По принцип след 10 дни на режим се чувствам превъзходно. Мисля, че не стъпвам на земята а летя. Може ли някой да ми каже къде греша, като се ограничавам в това какво ям и по колко ям. Благодаря Ви предварително.

Сподели това мнение

И при мен е така. След Режима добивам голям апетит и всичко ми се прияжда и също качвам килограми, дори повече от преди Режима. Тази година съм решила, за да предотвратя това овълчаване и напълняване, да приложа 90- дневната диета - строго разделно хранене и вярвам, че ще има резултат. В противен случай не мога да се контролирам. Ще приложа диетата докато престана да виждам навсякъде вкусна храна и си нормализирам психиката.

Сподели това мнение

Житният режим е високо въглехидратна диета и според мен не е подходящ за хора с инсулинова резистентност.

За хора склонни към напълняване се препоръчват храни с нисък гликемичен индекс.

Това е мое лично мнение и не ангажирам никого с него.

Сподели това мнение

За 10 дни житен режим свалям около 5-6кг.от теглото си ,но след това качвам още 2-3кг. Преди години бях 98кг. и бях пухкав сега съм 111кг. и сум дебел бих искал пак да започна житения режим, но ме е страх да не кача някой друг кг. По принцип след 10 дни на режим се чувствам превъзходно. Мисля, че не стъпвам на земята а летя. Може ли някой да ми каже къде греша, като се ограничавам в това какво ям и по колко ям. Благодаря Ви предварително.

Трябва да смениш начина,по който се храниш.Горещо ти препоръчвам ЗОНАТА на Бари Сиърс.Книгите са две,Зоната и Овладяване на Зоната,има ги на пазара.Хем си хапваш,хем слабееш,ако имаш някакви заболявания,всичко се повлиява прекрасно.От опит.Това не е диета за отслабване,а начин на хранене.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this