Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Клеми

Съвет за комбинация

Recommended Posts

Здравейте! Предварително се извинявам, ако въпросът ми е задаван някъде в подфорума, но аз лично, преглеждайки прецизно всички теми, не успях да открия отговор.

Относно Баховите есенции: ползвам ги повече от година и съм изключително доволна! Благодарение на психотерапевтът ми (наложи се да проведем няколко консултации, заради "правилни диагнози" на лекари, които ми докараха паник атаки), открих чудодейните им свойства :)

Става въпрос за следното: от известно време изпитвам несигурност и притеснение, явявайки се пред голяма аудитория. Работата ми е свързана с непрекъснати конференции, форуми, изнасяне на презентации, коктейли и други масови събития. Мисълта, че ще бъда център на вниманието ме ... влудява - треперят ми краката, чувствам несигурност, "Ама дали ще се представя подобаващо?!" и т.н.

Смятате ли, че Спешните капки биха ми решили проблема? Споделете, моля, освен Аспенбг, откъде мога да поръчам готова комбинация? Разбрах, че д-р Пашкулев не изготвя такива, а само отделни есенции.

Благодаря!

Сподели това мнение

Здравейте!

Комбинации от есенциите може да си изготвяте лесно и сама. По-важен е въпросът кои именно есенции да комбинирате. А това е съвсем индивидулано за всеки различен човек и ситуация/проблем.

Най-общо за ситуациите, които описвате може да използвате с по-голям успех не Спешните капки, а изпитната смес на д-р Пашкулев: Лиственица, Повет и Тинтява, като може да се добави или Мимулус, или Бряст, или Камшик, или Жълтак, или Бял конски кестен ост от това какъв тип човек сте и какви симптоми имате при тези конкретни ситуации.

Ако имате нужда от по-подробни обяснения, може да се чуем на лични съобщения.

Успех с приложението на капките!

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this