Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Здравейте, много бих се радвала, ако споделите алтернативни методи за физическо възстановяване по време и след периода на лъчетерапия.

Едно от нещата, които знам, че е мощен стимулатор е сок от сурово червено цвекло, за стимулиране на производство на червени кръвни телца и прочистване на токсините.

Хора минали през тази процетура споменават и сок от домати, но без да знаят точно какво спомага той. Благодаря.

Сподели това мнение

Диди, мисля, че добър вариант е да се приемат Шуслерови соли.

Мисля, че е подходяща Шуслерова сол №2 Calcium phosphoricum. Ще спомогне за възстановяването на костите от самото облъчване. Също и целия организъм, тази сол се счита за стимулатор на кръвотворенето. Стимулира квръвния поток и действа общоукрепващо на тялото и нервите. Калциевият фосфат участва в изграждането на кл. мембрана и я прави пропусклива за обмяната на веществата и за образуването на нови клетки.

Също и Шуслерова сол №5 Kalium phosphoricum. Ще спомогне за клетъчното възстановяване и регенерацията на организма. Ще даде необходимата енергия, ще укрепи организма, като действа върху клетъчната обмяна, нервната система и мускулатурата.

Ликопенът, който се съдържа в доматите като придава червения цвят е мощно антираково средство.

Чела съм за сокът от червени боровинки, за ядките от кайсии и за тиквеното масло, че оказват положителен ефект.

Подхохящата цялостна комбинация от Шуслерови соли за химио- и лъчетерапия е: №2, №4, №5, №6, №8, №9 и №10. По 3 таблетки от всяка сол поне 3-4 месеца, ако може и по-дълго през курса на лечение.

Редактирано от Аделаида

Сподели това мнение

Доколкото знам, минералната вода в село Баните, област Смолян, се препоръчва за лечение след погълнати дози радиация.

Билковият продукт Герисан, направен от коренищата на кръвен здравец отдавна се предписва от лекарите след химио и лъчетерапия.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this