Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6


Guest Христо

Recommended Posts

Първо - сънуващият аз не съвпада с този на личността. Така че всичко, което той "вижда", може би не "виждаш" ти. Не е случайно плодът да е точно диня. Както не знаем зрелостта й, преди да я срежем, така и разумът и интуицията са слепи донякъде един за друг.

Крайбрежната улица е границата между съзнавано и несъзнавано. В съня, отпърво виждаш седнал на земята човек, който продава. То и добре е, че го прави, защото инициацията не идва без плата. "Слепият" се оказва сляп по-късно. Едва когато си се почувствала неловко и едва, когато си опитала плода. И това всичко след като си гледала уличката и къщите. Човек рядко вижда с явните си очи, онова което е вътре в него. В този случай мъжът е сляп за навън, но не и за твоето вътре, което чрез себе си ти показва. Може би котката е твоят външен аз, изобразен териоморфно.!?Слепият мъж е твоята интуиция, твоето инсайД, което в съня непрекъснато се подменя с исайт. Не преброих колко пъти си повторила "виждам" Той/ мъжът/ е и уличката и къщите. Лабиринтът / пещерата/ не е вън от нас, той е в нас.За нея ти "плащаш" разумно с два лева. В приказките героят винаги прави нещо за някого и поради делото му е и нататъшното. Тук май не се справям !?, защото левовете са и лъвове. Т.е. появява се удвоен твоят аз, като две големи котки. Двете са еквивалентна размяна на "хапката" "плод"/ о-питването, у-знаването/ и на онази котка, която остава при мъжа. Будната и спяща "ти". Едната е гладна за плод, а будната изобщо не го яде. Може би и пари са пАри - въздух -дух.!? Все пак струва ми се, че има свързване на въздух със земя. Или на бъдеще в зародиш с настояще като причина.Ти казваш, че мъжът стоящ на тротоара, бил подминат от теб преди много време.

Може би ти трябва достоен преводач на собствените ти интуитивни прозрения.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

моят сън е напълно банален. Сънувах един човек, който харесвам, че ми се обажда и иска да се види с мен и ми говори някакви хубави неща. Това не ми се случва за първи път. Винаги, когато съм харесвала някого и не са се получили нещата после често го сънувам. Знам, че това е израз на подсъзнателните ми желания да съм с дадения човек. Но как мога да се отърва от тях. Защото е доста неприятно в моментам в който се събудиш и осъзнаеш, че това е просто сън и никога няма да се случи. А по времето на съня си бил най-щастливия човек. После си малко тъжен. Вече ми омръзна все да сънувам някакви хора, които със сигурност не сънуват мен. Всъщност единият ми беше казал веднъж, че ме е сънувал, но не знам какво сме правили в съня му. Може и да ме е излъгал. Не знам това дали означава нещо. И може ли човек да ги спре по някакъв начин тези неозъществими сънища, които носят само тягостни чувства?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Сънувах, че съм в апартамента на братовчедка ми и две малки кучета ядът от тортата ми за рождения ден.

После сънувах, че сме влюбени с един мой познат, говореше ми някакви неща и ме прегръщаше. Стигнахме до някакво училище, имаше доста хора вътре в у-щето, аз се скарах на някакво дете, беше направило някаква глупост, отидох да кажа на майка му, след това се върнах при моя познат, който трябваше да ме чака, но него го нямаше.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,

отново се включвам с молба да ми помогнете да разтълкувам мой сън :)

Аз съм в празна стара къща с няколко човека и обсъждаме къщата. В един момент аз, разглеждайки стената, виждам как от едно процепче излиза вода. Слагам пръста си на процепчето и водата успява да го избута. Аз, учудена, влизам в съседната стая, за да видя откъде идва този източник на вода и виждам няколко пластмасови и стъклени бутилки, над 10, от които се издига водата във водна струя, под формата на отварачка за вино, като двете водни крайности се въртят в обратна на часовника посока. Аз клякам до бутилката и започвам да се смея, обръщам се към хората, с които съм влязла в стаята, но тях ги няма, а до мен стои клекнал мъж,когото не познавам. Аз му казвам: " Но кой си ти?" и в момента, в който питам, се събуждам точно с въпроса, чувайки се как го задавам.

Линк към коментар
Share on other sites

И може ли човек да ги спре по някакъв начин тези неозъществими сънища, които носят само тягостни чувства?

Колкото и да са банални сънищата, те определят начина по който живеем. Често сънуваме сънища, които "нищо не значат", просто подреждане на мислите. Но щом определяш чувството, като тягостно, значи нещо в живота ти не те удовлетворява. Преразгледай внимателно отношенията си с тези и сходни хора и промени отношението си към тях. Подреди емоциите си, където трябва прости, сподели, благодари или забрави. И сънищата ще се оправят, но по-важно е, че като цяло ще се почувстваш по-добре. :)

Сънувах, че съм в апартамента на братовчедка ми и две малки кучета ядът от тортата ми за рождения ден....

И в твоя сън присъстват много хора, значи са свързани с отношенията ти с хората и предизвикващите от това емоции. Усещам малко хаос в тези отношения. Сцената с тората за рождения ти ден, ми изглежда, като огорчение, чувстваш се ощетена по някакъв начин. Помисли си какво може да е то и се опитай да се справиш с него. Често доста дребни неща ни създават такива чувства и можем да ги превъзмогнем. Трябва да знаеш, че хората често изобщо нямат намерение да ни ощетят, просто не съзнават, че навлизат в личното ни пространство.

Аз съм в празна стара къща с няколко човека и обсъждаме къщата...

В твоят сън има доста символика и може би иска да ти каже нещо. Но само ти можеш да си го разтълкуваш, защото само ти знаеш какво означават тези символи за теб, но мога да те насоча.

Какво е тази къща за теб - някакво събитие, навярно отминало или касаещо миналото или буквално е сграда. Може да е и емоция, породена от нещо отминало.

Водата по принцип е динамика. Има значение дали е бистра или мътна. Но имам чувството, че говориш за чиста вода. Аз лично виждам тази стуйка избила вода във ролята на пречистване. Иска да даде живот и да пречисти, това което символизира тази стара къща. Това, че исзточникът на водата е някакава завихрена водна стихия, означава сила, започнал процес.

Много важно за тълкуването е усещането, какво ти носи: успокояване или страх или нещо друго, но ако смехът ти е искрен, навярно е радостно чувство.

Мъжът от сънят, може да е човек, който ще разреши твой проблем, или да се появи вследствие, че си го разрешила. Това, че е клекнал до теб, значи че сте равни. Навярно гледате в една посока. Въпросът ти може да означава и че търсиш такъв човек.

Надявам се да съм ви помогнала :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

моят сън е напълно банален. Сънувах един човек, който харесвам, че ми се обажда и иска да се види с мен и ми говори някакви хубави неща. Това не ми се случва за първи път. Винаги, когато съм харесвала някого и не са се получили нещата после често го сънувам. Знам, че това е израз на подсъзнателните ми желания да съм с дадения човек. Но как мога да се отърва от тях. Защото е доста неприятно в моментам в който се събудиш и осъзнаеш, че това е просто сън и никога няма да се случи. А по времето на съня си бил най-щастливия човек. После си малко тъжен. Вече ми омръзна все да сънувам някакви хора, които със сигурност не сънуват мен. Всъщност единият ми беше казал веднъж, че ме е сънувал, но не знам какво сме правили в съня му. Може и да ме е излъгал. Не знам това дали означава нещо. И може ли човек да ги спре по някакъв начин тези неозъществими сънища, които носят само тягостни чувства?

Знаеш ли, че ако не сънува, на 4-тото денонощие човек умира?...

За да ги сънуваш, значи съзнанието ти не може да се справя и ги потиска, "замита ги под килима" - сиреч в подсъзнанието, а от там могат да излизат само под формата на сън. Не е ли по добре да се вслушаме в това, което искат на ни кажат сънищата и да направим нещо по въпроса.

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

name='Don4o' timestamp='1343469057' post='175042']

Здравейте,

моят сън е напълно банален. Сънувах един човек, който харесвам, че ми се обажда и иска да се види с мен и ми говори някакви хубави неща. Това не ми се случва за първи път. Винаги, когато съм харесвала някого и не са се получили нещата после често го сънувам. Знам, че това е израз на подсъзнателните ми желания да съм с дадения човек. Но как мога да се отърва от тях. Защото е доста неприятно в моментам в който се събудиш и осъзнаеш, че това е просто сън и никога няма да се случи. А по времето на съня си бил най-щастливия човек. После си малко тъжен. Вече ми омръзна все да сънувам някакви хора, които със сигурност не сънуват мен. Всъщност единият ми беше казал веднъж, че ме е сънувал, но не знам какво сме правили в съня му. Може и да ме е излъгал. Не знам това дали означава нещо. И може ли човек да ги спре по някакъв начин тези неозъществими сънища, които носят само тягостни чувства?

Аз също имам такива сънища и усещания както при Don4o.

Спомням си, че преди няколко месеца сънувах една приятелка, с която се скарахме внезапно, така и не изяснихме проблема на 4ри очи. Случваше се да я сънувам заедно с една друга приятелка/, но второто момиче по-често го сънувах, второто момиче ни скара всъщност, та първата приятелка й повярва на клеветите по мой адрес и тя повече не ми проговори. В нощта, когато я сънувах единственото, което помня, че й казах ''прощавам ти''. От тогава не съм я сънувала. Сънищата с двете бивши приятелки не бяха никак приятни, особено с второто момиче, мисля, че наскоро пак я сънувах дори. От няколко месеца сънувам един мъж и не мога да се оттърва от тези сънища..... Мисълта ми беше, че ако говоря с този човек на сън , дали ще се спра да го сънувам, както направих в съня с бившата приятелка? На живо няма как да се свържа с този човек, всъщност може чрез ел. поща и фейсук, дори има личен сайт, но нямам смелост да го направя? Какво да му кажа? Той дори едва ли ме е забелязал, нищо, че бяхме да две крачки един от друг.

Редактирано от Ягода
Линк към коментар
Share on other sites

Ягодка, ама защо се притесняваш, кажи му както си е - кажи, че ти си го забелязала, че ти е направил впечатление с ... (ти знаеш какво) и искаш да общувате. Ако той наистина няма никакъв интерес към теб, скоро ще стане ясно, но може и да не е така!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

сънувах как стоя спокойна през нощта на една поляна, близо до висока планина. Беше пълнолуние и луната огряваше всичко около мен. Изведнъж зад планината започна да се чува тътен и силно свистене. Тя сякаш се люлееше. На поляната обаче нямаше никакво движение. Всичко беше спокойно. Аз започнах да гледам небето с луната и тогава видях 6 огромни летящи динозаври над мен, които следваха дадена посока в небето. След като отминаха, се появиха нови обекти в небето и аз станах, за да се вгледам по-добре. Това бяха 2 дракона, които следваха същата посока на летене. Сърцето ми се пръскаше от радост, че съм видяла истински дракони и гледах като дете, с отворена уста.След тях минаха още 3 дракона, а аз продължавах да гледам. После се събудих с много приятно чувство.

Какво ли означава този сън?

Линк към коментар
Share on other sites

catch 22,

Думата "дракон" на гръцки означава „всевиждащ".Устата е врата, както за материята така и за словото.

Сега си мисля за думите като за прагове. Не винаги стъпвайки след тях, попадаме във вече дадената, т.е. началната посока.

Редактирано от shelter
Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах че падна сняг и аз съм още по летни сандалки както и другите около мен бяха облечени доста лятно и те по чехли и сандали - и се чудех как ще се прибера и как не ни е студено

реално последната зима се построших точно на леда - сега след като проходих изпитвам лек страх от следващия сняг и от неподготвени обувки

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах че падна сняг и аз съм още по летни сандалки както и другите около мен бяха облечени доста лятно и те по чехли и сандали - и се чудех как ще се прибера и как не ни е студено

реално последната зима се построших точно на леда - сега след като проходих изпитвам лек страх от следващия сняг и от неподготвени обувки

Точно това е, сънуваш си страха с цел - изчистване от подсъзнанието чрез сън, където си го вкарала тези дни или седмици, дори и с една мигновено минала мисъл.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

сънувах как стоя спокойна през нощта на една поляна, близо до висока планина. Беше пълнолуние и луната огряваше всичко около мен. Изведнъж зад планината започна да се чува тътен и силно свистене. Тя сякаш се люлееше. На поляната обаче нямаше никакво движение. Всичко беше спокойно. Аз започнах да гледам небето с луната и тогава видях 6 огромни летящи динозаври над мен, които следваха дадена посока в небето. След като отминаха, се появиха нови обекти в небето и аз станах, за да се вгледам по-добре. Това бяха 2 дракона, които следваха същата посока на летене. Сърцето ми се пръскаше от радост, че съм видяла истински дракони и гледах като дете, с отворена уста.След тях минаха още 3 дракона, а аз продължавах да гледам. После се събудих с много приятно чувство.

Какво ли означава този сън?

Общо казано: пожелателен сън, показващ твоето преклонение пред природата, животните, силният ти копнеж да ги видиш на живо и колективното подсъзнавано от приказки и легенди.

Линк към коментар
Share on other sites

Защо не бива да премълчаваш? В живота трябва да си тактичен и това ти коства на моменти много. Преди една седмица един близък роднина. Два пъти по възрастен от мен започна да споделя своите планове за това как ще направи ремонт на една селска къща, която е на майка ми! И как ще се събираме заедно, как децата му ще ходят с приятели да почиват в тази балканска къща. С други думи това беше брутална гавра с майчиното наследство. Представяте ли си? Говореше какъв цвят ще са стените, външната изолация, че площадката трябва да се разшири. Беше толкова нагъл, какъвто си е бил винаги, че в плановете му не присъстваше ничие мнение, освен неговото, което мнение се съсредноточаваше в мечти за бъдещото върху чужд за него обект!!! Бяхме се събрали на маса и разказваше това на всеослушание пред всички. Бяхме около 20 души. Ясно е защо премълчах. Защото щеше да се случи нещо, което би засегнало майка ми и останалите. Защото сме събрали като хора, а щяхме да се разделим като животни подплашени от изтрел. Всичко отмина и се разделихме благополучно, както трябва да бъде.

Но понеже премълчах седмица след случая ( снощи ) сънувам следното. Първо, че съм в една стая с него, във въпросната къща. Той е седнал на леглото, а аз силно крещя: Няма да ми се месиш в личния живот, защото ще ти счупя краката. Той, един такъв жалък и защитаващ се гузно, казва: Ама, аз не исках... аз просто си приказвах... това е за добро. А аз съм така изпълнен с гняв, че докато бяхме на масата преди една седмица го чувах какво приказваше, а в съня ми въобще не обръщах внимание на оправданията му и каквото и да кажеше беше засичан от мен със страшни заплахи. Хващам го за гушата и крещя силно. А лицето му станало кърваво червено, но аз не спирам да го стискам за гушата. Обиждам го и удрям с дясната си ръка. Заслепен съм и изпитавам удоволствие от това, че го унищожавам! После сънувам непознати лица, с които сме в един отбор. Войници сме и в някаква гора търсим да убием някакъв човек. Не е тоя моя роднина, но този човек, разбирам, тълкувам, след като се събудих, че е негово олицетворение.

Аз не успях да му простя за думите, които изрече преди седмица. Те са ме наранили ужасно силно и са се забили надълбоко в мен. Забравил съм за случая, но подсъзнанието ми не е и чрез тоя сън е дошло да ми каже, че имам проблем и трябва да го реша. Бил съм длъжен да защитя майка ми, но от лицемерие или учтивост не съм го направил. Достойнството и честта ми са били потъпкани. Един път от него и втори път от мене. Бях жесток убиец в съня си! Това беше моето наказание, че премълчах и не защитих майка ми. Днес му се обадих по телефона и му казах въобще да не си прави труда да купува материали и наема работници. Казах му, че нито аз, нито майка ми има желание да прави той ремонт. Отговаря ми, че вече бил поръчал материали, на което му казвам, че не ме интересува. Затварям. Звъннал на майка ми и разказал за разговора ни. Майка ми звъни на мен и ме пита защо съм направил така, но вътрешно се радва и е успокоена. Тя ми е споделяла, че иска тая къща аз да оправя, а не друг. Тя е жена, затова премълчава и търпи, но вътрешно е наранена и я боли, защото знае, че нейния баща нямаше да допусне точно този човек да променя къщата. Затова отсекох със закъснение, че няма да позволя друг да оправя нещо, което съм длъжен аз да оправя.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

сънувах как стоя спокойна през нощта на една поляна, близо до висока планина. Беше пълнолуние и луната огряваше всичко около мен. Изведнъж зад планината започна да се чува тътен и силно свистене. Тя сякаш се люлееше. На поляната обаче нямаше никакво движение. Всичко беше спокойно. Аз започнах да гледам небето с луната и тогава видях 6 огромни летящи динозаври над мен, които следваха дадена посока в небето. След като отминаха, се появиха нови обекти в небето и аз станах, за да се вгледам по-добре. Това бяха 2 дракона, които следваха същата посока на летене. Сърцето ми се пръскаше от радост, че съм видяла истински дракони и гледах като дете, с отворена уста.След тях минаха още 3 дракона, а аз продължавах да гледам. После се събудих с много приятно чувство.

Какво ли означава този сън?

Общо казано: пожелателен сън, показващ твоето преклонение пред природата, животните, силният ти копнеж да ги видиш на живо и колективното подсъзнавано от приказки и легенди.

Благодаря много :)

Снощи, преди да заспя, четох разказ на индианец, който е бил шаман. Когато е бил на 9 години е започнал да чува гласове, а после е имал и видения. Той разказва как след първото чуване на гласове не е можел да убие животно повече и е бил само на 10, когато баща му го е завел на лов за елени и той е помолил баща си да изчака това, което трябва да му се даде. Баща му се е съгласил след известно време мислене и наистина 2 елена са се появили, баща му ги е убил и тогава малкият още шаман е казал на баща си: сега остави единия елен на силите, които го доведоха и вземи само другия. След известно мислене баща му се съгласил и казва реч за тях и за убития елен, който оставя.

Не знам поради каква причина ми се стори, че трябва да споделя това в момента,

Пак благодаря за мислите:)

Линк към коментар
Share on other sites

Първо, че съм в една стая с него, във въпросната къща. Той е седнал на леглото, а аз силно крещя: Няма да ми се месиш в личния живот, защото ще ти счупя краката. Той, един такъв жалък и защитаващ се гузно, казва: Ама, аз не исках... аз просто си приказвах... това е за добро.

....

При все, че може наистина нищо да не разбирам, а дори е така, все ми се струва, четейки няколко пъти съня ти, че, може би, наистина е възможно този човек да не иска нищо лошо.

Линк към коментар
Share on other sites

тази нощ сънувах че карам велосипед из целия град - после мотор - странно пак шофирах без грешка - преди да се контузя имах мечта да карам мотор но след това мерака замря - а и в БГ лесно ги крадат - както и да е докато карах успях да видя познати които говореха какво ли не - и можех бързо и незабелязано да чуя за какво си говореха или спореха - дори и такива които клюкареха зад гърба ми

но факта че карах мотор и то от висока класа ме разсейваше в добра посока и не обръщах внимание на злите езици :) - не съм матерален човек но в този сън си покарах с кеф :)

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

тази нощ сънувах че карам велосипед из целия град - после мотор - странно пак шофирах без грешка - преди да се контузя имах мечта да карам мотор но след това мерака замря - а и в БГ лесно ги крадат - както и да е докато карах успях да видя познати които говореха какво ли не - и можех бързо и незабелязано да чуя за какво си говореха или спореха - дори и такива които клюкареха зад гърба ми

но факта че карах мотор и то от висока класа ме разсейваше в добра посока и не обръщах внимание на злите езици :) - не съм матерален човек но в този сън си покарах с кеф :)

Гарванче, твоят сън е типичен пожелателен сън. Тези дни намери време да покараш колело, докато времето е слънчево и топло.

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах сън, в който реално събитие се преплете с нереално.

Реалното - преди няколко дни срещнах съвсем случайно мой познат, когото не бях виждала много отдавна. Той ме поздрави, аз също, но, тъй като не го познах, го подминах. Едва по-късно съзнанието ми свърза лицето с името. Познатият беше с бръсната глава, изглеждаше невзрачен, както винаги е изглеждал в очите ми.

В съня ми се срещнахме отново. Този път той изглеждаше по съвсем различен начин - беше с късна, но нормална дължина за мъжка подстрижка, изглеждаше и беше облечен добре и отново ме поздрави с думите: ти май не ме позна предния път.

Моля за помощ в разтълкуването на този сън - дали това е предупреждение да не виря много нос в реалността?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Напоследък в сънищата ми почти постоянно присъства вода - дали ще е море, язовир или езеро, то все е там. Тази нощ дори се наложи да се гмурна в леко тъмна вода. Не знам какво означава всичко това, идва ми на ум за проблема, предизвикан от страха за борбата с неизвестното, за изнамирането на истината или по-скоро за страха от "общуването" с чувствата.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

напоследък сънувам нови обувки - много удобни за обуване

последната нощ сънувах че вокала на Megadeth ми е съсед от долния етаж - и то отдавна - как не бях подозирала че е толкоз близо :) и за още един актьор (Billy Drago) дето се запознах преди време той пък живее в блока отсреща - в съня само :) - с две думи светски комшии сънувам

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

след толкоз много сънища в които шофирам накрая се записах на кормуване на яве - тази нощ обаче сънувах че колата върви назад - а бях я нагласила да тръгне напред - погледнах скоростния лост - точно както трябва беше - но тръгна назад.

също така че изпита за книжка е утре - а вчера ми бе предаден пътрвия урок - много се стреснах :)

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах,че седя с някакво непознато момиче на една пейка и си гледаме космите по краката хах :Д

След това сънувах,че си купувам дамска чанта и много се радвах.На връщане от магазина ,улицата се превърна в плитко кристално море и аз се гмурнах в него.

Оказа се ,че на дъното е Големия коралов риф.Имаше какви ли не пъстри водорасли .

После,прибирайки се у дома с чантата,разбрах ,че вкъщи имам поне още 20-тина чанти в най-различен цвят.

Сънят беше реален ,цветен и приятен :))

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувам как стоя и си говоря с някого и изведнъж една птица (проверих в гугъл - гълъб фенерлия) започва да лети около мен и се опитва да кацне на ръката ми, аз я прибирам и той минава от другата страна и се опитва да кацне на другата ми ръка. Аз казвам на човека, с когото разговарям, че това е втората птица, която се опитва да да кацне на ръката ми за много кратко време. Не прогонвам директно гълъба, а започвам да го наблюдавам. Виждам как той продължава да лети около мен и търси ръка, на която да кацне, но тъй като аз не подавам, той започва да пърха с крила много на близо, дори усещам перата му.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички.Преди 20 мин се събудих и вече бях убедена ,че трябва да потърся някаква помощ.Съвсем случайно попаднах тук,така че моля да ме извините ако не съм улучила мястото ,на което да напиша точно това,но се надявам да ме извините ако е така.

От много отдавна сънувам вода-огромно количество вода.Океан. Преди сънувах само самата вода ,понякога вълни.Нямаше лица,нищо.Само водата.В последните две години сънят ми се промени и аз започнах да сънувам цели ''сцени от филм" с вода и хора.Обикновено винаги се давя.Или водата е толкова близо ,че всички около мен знаем ,че ще е удавим.Идва огромна вълна и ни залива. Преди бях сама ,сега се включиха и мои познати-например тази нощ сънувах майка ми. Потънахме отново.Удавихме се.Но винаги преди да се удавим аз се събуждам.самото чувство не ми е познато.Само знам ,че ще умрем във водата. Странното е ,че аз не се страхувам ,в самият сън не съм уплашена.Като ,че ли знам ,че това е положението-ще ни залее водата. Но когато се събудя ми е терсене ,неприятно.Не зная какво да мисля ,защото тези сънища с огрмния океан около мен ,в който обикновено потъвам се променят с времето -всмисъл добавят се нови детайли.И се повтарят постоянно.

Помогнете да разтълкувам какво е това?

Благодаря ви предварително на всички :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...