Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6


Guest Христо

Recommended Posts

Elica, водата символизира твоят астрален (чувствен свят), а това че се давиш проблеми в него. Трябва да намериш хармонията в чувствата си и ще се научиш да плуваш вместо да се давиш. Без да те познавам нямам идея каква е точно причината за проблемите, но най-често може да е проблем с партниора, несподелена любов и всякакви подобни терзания щом ти се дава от 2 години това е доста време - сериозни затруднения.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз имам сериозен приятел от 5 години.Не сме имали кой знае какви препядствия по пътя си и се обичаме. Не мога да ги свържа нещатат някак. Сънувам този сън с водата ,още преди да се запознаем. Просто със всяка изминала година става със все повече детайли. Благодаря за отговора все пак :)

Редактирано от Elica Zlatanova
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Елица.

Аз мисля че твоят сън е свързан със работата ти,бизнеса или училището ако учиш.Такова огромно количество вода означава,че или работиш във много голямо предприятие /бих го нарекла компания /,или бизнесът ти е голям ,или учиш за нещо голямо или във голямо учебно заведение.Това,че се давиш без да се страхуваш и без да си видяла знаеш края,означава,че имаш сигурна , доходна и във голям обем работа /това трябва да те радва/.Ако това се отнася за училище означава,че се давиш от учене,но това е по силите ти и ще се справиш.Хората които са свързани със съня ти или работят за теб, или работят със теб,или са съпричастни към твоите усилия било то във работата или във ученето.

Дано съм ти помогнала.Желая ти успех,каквото и да е начинанието.

П.С.Това,че сънуваш това отдавна означава,че или не си разбрала съня си ,или е послание ,че се движиш във правилна посока и точно като във съня ти да не се страхуваш.

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувам как стоя и си говоря с някого и изведнъж една птица (проверих в гугъл - гълъб фенерлия) започва да лети около мен и се опитва да кацне на ръката ми, аз я прибирам и той минава от другата страна и се опитва да кацне на другата ми ръка. Аз казвам на човека, с когото разговарям, че това е втората птица, която се опитва да да кацне на ръката ми за много кратко време. Не прогонвам директно гълъба, а започвам да го наблюдавам. Виждам как той продължава да лети около мен и търси ръка, на която да кацне, но тъй като аз не подавам, той започва да пърха с крила много на близо, дори усещам перата му.

Здравей,мисля,че сънят ти означава или някаква вест,която ти отказваш да приемеш. Или е обожател,който ти отказваш да приемеш.Също така може да означава някакъв късмет.Нали знаеш поговорката -Птичката каца веднъж на рамото.А при тебе цели два пъти. :) :)

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувам как стоя и си говоря с някого и изведнъж една птица (проверих в гугъл - гълъб фенерлия) започва да лети около мен и се опитва да кацне на ръката ми, аз я прибирам и той минава от другата страна и се опитва да кацне на другата ми ръка. Аз казвам на човека, с когото разговарям, че това е втората птица, която се опитва да да кацне на ръката ми за много кратко време. Не прогонвам директно гълъба, а започвам да го наблюдавам. Виждам как той продължава да лети около мен и търси ръка, на която да кацне, но тъй като аз не подавам, той започва да пърха с крила много на близо, дори усещам перата му.

Здравей,мисля,че сънят ти означава или някаква вест,която ти отказваш да приемеш. Или е обожател,който ти отказваш да приемеш.Също така може да означава някакъв късмет.Нали знаеш поговорката -Птичката каца веднъж на рамото.А при тебе цели два пъти. :) :)

Благодаря ти ,заминавам се с музика-пея.Уча поп и джаз пеене.Съвсем скоро завършвам.

Аз започнах да си мисля ,че е някакъв откъс от минал живот,който с течение на годините ми се избистря.Много обичам водата ,но определено имам накякъв страх от нея.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,Елица.

Моето мнение е ,че страховете които не са придобити във сегашния живот,са от някой минал живот.Точно затова във сънищата ни се появява някакъв такъв символ,за да ни стане ясно,че става въпрос за страх,но останалата част от съня ,самия сюжет изяснява дали трябва или не трябва да се страхуваме,тоест дали е предупреждение или послание.

Така,че напълно е възможно да е спомен от минал живот преплетен със сегашната ти ситуация.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Благодаря Сиджей,

оказа се права.

Искам да споделя още 2 съня, ако може да ми помогнете с тълкуване, ще съм много благодарна.

1. "Аз стоя в къщата си през нощта и говоря с някого. Казвам му, направих къщичката за костенурката, но всъщност нямам такава. Минава известно време и чувам тропот. Излизам сама навън и виждам как целият двор е покрит с костенурки, от най-малките до най-големите. Аз стоя с отворена уста и питам: "Какво се случва тук?" Едната костенурка се обръща към мен и ми казва, те ни докараха. Обръщам се до портата и виждам огромни костенурки, най-малко 1,5 м. Едната се качва на гърба на другата и успява да прескочи портата, после се навежда и с уста захваща другата и я вдига, за да й помогне да прескочи. Аз стоя като хипнотизирана и гледам."

2. "Аз съм в град, непознат за мен, наблизо има гора. Поглеждам към небето и виждам как облаци се движат под формата на тайфун, но без тръба и заформят огромен черен облак над града. Хората изпадат в паника, започват да бягат или стоят хипнотизирани. В това време до мен идват 2 вълка и моето куче. Всички тръгват едно след друго и кучето ми ме поглежда, за да ми каже да тръгна с него. Аз тръгвам, от време на време се обръщам и поглеждам назад и виждам как са започнали страхотни разрушения. Ние стигаме вътре в гората и двата вълка започват да копаят яма. Пръстта е много странна и нетипична. Те се овалват в нея и ме подканят и аз да го направя. Аз го правя и знам, че съм се спасила, заради тях."

Линк към коментар
Share on other sites

От много години записвам сънищата си. Това лято на 29 юни -/Петров ден по стария календар/ сънувам ,че съм в едно невероятно чисто пространство, вееят се сини знамена от лек бриз ,хора почистват и правят последни приготовления за посрещането на починалия патриарх Максим . Усещането е за празник!

Разбирах ,че съм в Отвъдното-усещах приповдигнатото настроение на хората,радостта и голямата любов която тази душа е заслужила. Дори беше изненада за мен цялото това вълнение,защото в мен имаше едно притеснение - кой ще е неговия заместник ,но някой в съня ми казва -няма да е Ники -Ролекса /аз нямам така терминология , дори и много не се интерисувам/ -друг ще е , и ми става едно проповдигнато и с едно много приятно усещане.

Това е от сънищата ,който са много ярки ,помня го все едно го виждам мястото където го очакват.

Така ,че сме имали наистина една много светла и достойна душа за патриарх! Светлина в пътя му ! Дано и заместника му бъде така достоен и обичан от българите!

Линк към коментар
Share on other sites

Елица, как са отношенията с майка ти? Разбира се не отговаряй тук, просто се замисли...

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Сиджей,

оказа се права.

Искам да споделя още 2 съня, ако може да ми помогнете с тълкуване, ще съм много благодарна.

1. "Аз стоя в къщата си през нощта и говоря с някого. Казвам му, направих къщичката за костенурката, но всъщност нямам такава. Минава известно време и чувам тропот. Излизам сама навън и виждам как целият двор е покрит с костенурки, от най-малките до най-големите. Аз стоя с отворена уста и питам: "Какво се случва тук?" Едната костенурка се обръща към мен и ми казва, те ни докараха. Обръщам се до портата и виждам огромни костенурки, най-малко 1,5 м. Едната се качва на гърба на другата и успява да прескочи портата, после се навежда и с уста захваща другата и я вдига, за да й помогне да прескочи. Аз стоя като хипнотизирана и гледам."

2. "Аз съм в град, непознат за мен, наблизо има гора. Поглеждам към небето и виждам как облаци се движат под формата на тайфун, но без тръба и заформят огромен черен облак над града. Хората изпадат в паника, започват да бягат или стоят хипнотизирани. В това време до мен идват 2 вълка и моето куче. Всички тръгват едно след друго и кучето ми ме поглежда, за да ми каже да тръгна с него. Аз тръгвам, от време на време се обръщам и поглеждам назад и виждам как са започнали страхотни разрушения. Ние стигаме вътре в гората и двата вълка започват да копаят яма. Пръстта е много странна и нетипична. Те се овалват в нея и ме подканят и аз да го направя. Аз го правя и знам, че съм се спасила, заради тях."

Здравей.

Мисля че първият ти сън показва че се е наложило да направиш някакъв компромис.Но си била разочарована.Това нашествие на костенурки е като нашествие във живота и личното ти пространство от нелоялни хора.

И във двата ти съня има страх.И във двата ти съня има елементи на караници или болест -тропот тайфуни разрушения.

Вторият сън показва че трябва да се доверяваш на ума си и на преценката си -кучето и вълците.Също може да значи че мисълта за близки за теб хора те крепи във трудните моменти.

Ако става въпрос за болест сънят ти показва че има изход.Ако става въпрос за лични проблеми ще се справиш.

Дано да съм ти помогнала.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Сиджей,

оказа се права.

Искам да споделя още 2 съня, ако може да ми помогнете с тълкуване, ще съм много благодарна.

1. "Аз стоя в къщата си през нощта и говоря с някого. Казвам му, направих къщичката за костенурката, но всъщност нямам такава. Минава известно време и чувам тропот. Излизам сама навън и виждам как целият двор е покрит с костенурки, от най-малките до най-големите. Аз стоя с отворена уста и питам: "Какво се случва тук?" Едната костенурка се обръща към мен и ми казва, те ни докараха. Обръщам се до портата и виждам огромни костенурки, най-малко 1,5 м. Едната се качва на гърба на другата и успява да прескочи портата, после се навежда и с уста захваща другата и я вдига, за да й помогне да прескочи. Аз стоя като хипнотизирана и гледам."

2. "Аз съм в град, непознат за мен, наблизо има гора. Поглеждам към небето и виждам как облаци се движат под формата на тайфун, но без тръба и заформят огромен черен облак над града. Хората изпадат в паника, започват да бягат или стоят хипнотизирани. В това време до мен идват 2 вълка и моето куче. Всички тръгват едно след друго и кучето ми ме поглежда, за да ми каже да тръгна с него. Аз тръгвам, от време на време се обръщам и поглеждам назад и виждам как са започнали страхотни разрушения. Ние стигаме вътре в гората и двата вълка започват да копаят яма. Пръстта е много странна и нетипична. Те се овалват в нея и ме подканят и аз да го направя. Аз го правя и знам, че съм се спасила, заради тях."

Благодаря Сиджей,

оказа се права.

Искам да споделя още 2 съня, ако може да ми помогнете с тълкуване, ще съм много благодарна.

1. "Аз стоя в къщата си през нощта и говоря с някого. Казвам му, направих къщичката за костенурката, но всъщност нямам такава. Минава известно време и чувам тропот. Излизам сама навън и виждам как целият двор е покрит с костенурки, от най-малките до най-големите. Аз стоя с отворена уста и питам: "Какво се случва тук?" Едната костенурка се обръща към мен и ми казва, те ни докараха. Обръщам се до портата и виждам огромни костенурки, най-малко 1,5 м. Едната се качва на гърба на другата и успява да прескочи портата, после се навежда и с уста захваща другата и я вдига, за да й помогне да прескочи. Аз стоя като хипнотизирана и гледам."

2. "Аз съм в град, непознат за мен, наблизо има гора. Поглеждам към небето и виждам как облаци се движат под формата на тайфун, но без тръба и заформят огромен черен облак над града. Хората изпадат в паника, започват да бягат или стоят хипнотизирани. В това време до мен идват 2 вълка и моето куче. Всички тръгват едно след друго и кучето ми ме поглежда, за да ми каже да тръгна с него. Аз тръгвам, от време на време се обръщам и поглеждам назад и виждам как са започнали страхотни разрушения. Ние стигаме вътре в гората и двата вълка започват да копаят яма. Пръстта е много странна и нетипична. Те се овалват в нея и ме подканят и аз да го направя. Аз го правя и знам, че съм се спасила, заради тях."

Пръстта е много странна и нетипична.

Това ми харесва, но прочетено така:Пръст-та е многостранна и нетипична.

Наскоро четох, че сънят всъщност е писмо от цялостната личност, в отговор на онова, което дори и не знаем, че питаме. Но трудно четимо.

И в двата съня има един и същ символ. В първият коруби, във вторият овалване в пръст. В първият сън си в къща, във вторият вече си в град.Онова, което е било затворено/частно/ е излязло като по-голямо/общо/.Вероятно става въпрос за преминаване в "нива" на психичното. Индивидуално в колективно.

Добре е да помислиш какво символизира костенурката и защо има "броня", защото онова , което ти пиша може би не е валидно за теб.

И в двата съня има повторена дума и това е "хипнотизиран".

В единия сън има тропот в двора/по земята/, в другия има черен облак в небето.

И в двата съня се иска едно и то е събуждане.

И в двата съня има спасение.

Понеже в сънуването времето тече както му падне, може би вторият сън е първи. Кучето е пазител между двата свята този на инстинкта/вълците/ и този на човеците. Мисля си, че не е добре инстинктивното да бъде съвсем и напълно опитомено, очовечавано. Може би и ти сънувайки стигаш до този извод, защото те се овалват в броня от мнгостранна и нетипична пръст. Но тук пръст замества показалеца при индиректното ни общуване.Тази/този/ пръст е словесна/словесен/, одухотворена.

Хората бягат или изпадат в сън, когато надвисва буря/тропот, черен облак, вятър, дух/, но мъдрите вълци и куче ти показват как да се спасиш, за да не "отлетиш" в небето, отнесена от "бурята". Може би да не се случи да се "самообожествиш". Също както кротката костенурка, овалвайки се в "земя" запазваш, защитаваш ...Какво ли!?:)

Ех, тези крехки "огънчета във фенерите" носени ог Гълъба, които инак тупкат тихо, тихо ...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От две седмици сънувам кучета всяка вечер, всякакви- малки, големи, черни, бели и т.н всеки път са на глудници, но не са агресивни, направо ще се побъркам вече, не знам какво трябва да направя , за да спрат тези сънища.

Редактирано от Ягода
Линк към коментар
Share on other sites

ягодка, много е неприятно повтарящи се сънища...

според мен ще попаднеш в среда с много хора,характери , но всички ще са подчинени на нещо,някой...може и събитие да се случи(но най-вероятно е нещо преживяно което те тормози,някой от дама,работа,училище)

Линк към коментар
Share on other sites

Снощи сънувах една гледачка, попитах я дали скоро ще си намеря работа, тя ми отвърна : ''Не няма, но с бъдещия си съпруг ще за почнете собствен бизнес, но... ( тук спря да говори), ти не го познаваш още, нали?'', аз и отвърнах с ''да, не го познавам''. После ми каза да се обърна с гръб към нея, да си сложа ръцете на колената, каза ми една молитва ..., не я запомних, нещо от рода беше да я пазят, здраве, не я запомних , после  си тръгнах.

 

пс: Мерси, Меги, сънищата спряха, засега, дано не се връщат, че е много неприятно наистина.

Линк към коментар
Share on other sites

Снощи сънувах малко странен и комичен сън.

Сънувах че съм във Африка .Мястото приличаше на местообитанието на Масаите но нямаше такива.Аз живеех там имах си и куче някакво дребничко.Сложих му да яде но то не искаше да се доближи до паничката си защото един лъв го дебнеше.Аз видях ситуацията и грабнах една пластмасова табличка и започнах да гоня лъва.Гледах го заплашително и той мене също.Бях готова да се сбия със него за да защитя кученцето си.Изпитвах голяма смелост и лъва усещаше това и не смееше да се приближи но не си и отиваше.Чакаше ме да се разсея и да нападне.Гледаше ме право във очите като човек.Не знам кой беше със мене във този момент мисля че беше мъжа ми.Той ме попита какво става.Аз му разказах ситуацията и започнах да го инструктирам как да плаши лъва за да мога аз да свърша друга работа.

Събудих се от шум във стаята /котката ни беше хванала мишка  ха ха ха /

Помагайте !

Линк към коментар
Share on other sites

Първо-  Аз, която живее в Африка не си ти.

Второ- не можеш да обичаш, който се страхува от теб, нито оня, от когото ти се боиш. Никое кученце, което се мисли за лъв няма да "яде от паничката си", нито лъв,  който е "взет" за кученце би се примирил.

Трето- хората често искат да уплашат, от което се боят. А  не само хората и при животните има,  и поведение, и мимикрия, чрез които да изглеждат страшни за враговете си.

Четвърто - колкото по-питомни стават инстинктите, толкова повече в сянката ни подивяват.

  Африка е наричан тъмния или черния континет. Дали обаче будността "Ти" не е "Африка" за сънуващата "Ти"!?

Доколкото не ме лъже паметта, масаите биват инициирани чрез убийство на лъв. Едва тогава могат да бъдат приети за "възрастни" равни  членове в общността.

Няма  и един  от  масаи, защото има лъв. И то лъв, който те гледа в очите като човек. В собственото ни несъзнавано е почти невъзможно да се наднича, още по-малко да се гледа, но То ни има. Смелостта в повечето случаи се определя като мъжко качество. Но  когато мъжът е инструктиран от жена , той се превръща в средство в ръцете й. Ако всичко това става "на тъмно"в "Африка", на светло Аз може да си върши друга работа.

Котките обикновенно се имат не за пазачи, а за владетелки на дома. Ето как една "къщовница", жена, котка/ може би интуиция/ те събужда след като е вдигнала шум, докато хване мишката.

Страхът не е за подценяване, но където има страх  има разделение, разграничаване. Ние сме едно със сянката си, но чрез нея сме удвоени. Една котка-стопанка  в будността и един лъв-цар в съня.

И пак свършвам с молбата да  се приема тълкуването ми като труд, а не като постигнат  резултат.

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах, че правя скулптура на лице. Сякаш има готов, неоформен шаблон, върху който аз започвам да забивам малки парченца ябълка с клечки за зъби, докато не покрих цялата глава. Какво ли означава това?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

за първи път пиша във форума.

Сънувах много странен за мен сън и ще съм благодарна, ако някой ми помогне в неговото разтълкуване.

Сънувах, че тръгвам по един склон нагоре и стигам до едно голямо езеро, обградено с планини/скали. Водата беше чиста и прозрачна и се виждаше че в нея има много риби. (само да вметна, че от няколко дни сънувам езера с много риба в тях). До самото езеро имаше пещера. Влязох в пещерата - в дясната й част имаше тунел, но входа му беше препречен от една метална бариера, която се движеше. Появи се един мъж (непознат), който се опита да мине в тунела, но бариерата се раздвижи, изблъска го назад и той се отказа. Отпред пред мен в пещерата имаше много икони на Света Богородица - около 10-15 на брой, който бяха подредени в подобие на кръг( тоест получаваше се празно пространство между тях) в нещо като ниша в скалата. Погледах иконите, след което излязох от пещерата и отидох до езерото. Стоейки пред него изведнъж пред мен се появиха 2 косатки (бебета) и дойдоха при мен. Започнах да ги милвам и те ми се радваха. Изведнъж се появи една голяма косатка- майка им, която помисли че ще ги нараня и ги привлече към себе си. Гледаше ме, след което сякаш усети че няма да им навредя и ги пусна отново да дойдат до мен, за да ги милвам. След това се събудих.

За първи път ми се случва да сънувам косатки и много искам да разбера какво означава всичко това, въпреки че съня е доста объркан според мен.

Благодаря ви предварително!

Редактирано от Jul1
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

за първи път пиша във форума.

Сънувах много странен за мен сън и ще съм благодарна, ако някой ми помогне в неговото разтълкуване.

Сънувах, че тръгвам по един склон нагоре и стигам до едно голямо езеро, обградено с планини/скали. Водата беше чиста и прозрачна и се виждаше че в нея има много риби. (само да вметна, че от няколко дни сънувам езера с много риба в тях). До самото езеро имаше пещера. Влязох в пещерата - в дясната й част имаше тунел, но входа му беше препречен от една метална бариера, която се движеше. Появи се един мъж (непознат), който се опита да мине в тунела, но бариерата се раздвижи, изблъска го назад и той се отказа. Отпред пред мен в пещерата имаше много икони на Света Богородица - около 10-15 на брой, който бяха подредени в подобие на кръг( тоест получаваше се празно пространство между тях) в нещо като ниша в скалата. Погледах иконите, след което излязох от пещерата и отидох до езерото. Стоейки пред него изведнъж пред мен се появиха 2 косатки (бебета) и дойдоха при мен. Започнах да ги милвам и те ми се радваха. Изведнъж се появи една голяма косатка- майка им, която помисли че ще ги нараня и ги привлече към себе си. Гледаше ме, след което сякаш усети че няма да им навредя и ги пусна отново да дойдат до мен, за да ги милвам. След това се събудих.

За първи път ми се случва да сънувам косатки и много искам да разбера какво означава всичко това, въпреки че съня е доста объркан според мен.

Благодаря ви предварително!

 

Здравей и поздравления :)  целият ти сън е прекрасен, хубав, уникален. Eдин от онези, които се запомнят и се отличават. Kазвам го уверено, защото съм имала подобни и те не се забравят.

 

Виж какво намерих за косатките. Потърсих на английски, защото има сайтове богати на информация. Ако изпишеш Тотемни животни  - те дават тълкувание какво може да значи този образ на косатките в твоя сън.

 

 

"Orca teaches abilities of entering the depths of the mind and emotions, accessing ancient memories buried deep within, recognizing the power of vibrational energy and aids to heighten intuition and perceptions. Orca can help you discover your own personal "song of the soul" that until now has been hidden. Orca teaches how to swim in life with grace and strength and dive the depths of your being. This animal demonstrates creativity and joy, aids in accessing personal freedom, teaches empowerment, heightens ability to heal with sound and song, and allows access to unconscious memories for health, healing and personal discovery. It is a time to carefully listen to your dreams and visions for Orca will teach you the mystery of your inner depths." -

http://www.starstuffs.com/animal_totems/dictionary_of_wateranimals.html

 

 

Също така съм чела, че водата е символ на подсъзнанието, a за рибите в езерото намерих - силата на теченията в нашия живот и те са и връзката с креативния елемент в живота - водата - подсъзнанието.

 

Стръмния път, който изминаваш преди езерото го асоциирам с изпитанията и трудностите, които минаваш преди да стигнеш това чисто езеро.

 

Пещерата е много интересен елемент и тунела, пред който има бариера. Значи не всеки бива допускан там, дори един човек бива изблъскан при опит да влезе. Според мен това  е символ на твоите стремежи да постигнеш развитие и осъзнаване, но там накъдето си се запътил не всеки бива допускан. Ти излизаш, не се опитваш да влезеш, може би знаеш че нещо още трябва да направиш преди да опиташ да преминеш бариерата...  И тогава при теб идват косатките -  според мен в съня ти се дава символа на това, което ти е нужно да натрупаш у себе си като опитност за да можеш да преминеш бариерата на тунела в пещерата. Защото несъмнено мястото с иконите, онова кръгло място - а кръга е символ на Духовния свят - това е твоята крайна цел, символ на това, което искаш да достигнеш и там където искаш да бъдеш.

 

Ето превод на текста, който открих за костаките - какво означава да сънуваш косатка -

 

"Косатката ни учи на способността да навлизаме в дълбините на ума и емоциите си, да достигаме до спомени от древността погребани дълбоко в нас, да разпознаваме силата на енергията като вибрация и спомага да подсилим интуицията и възприятията си.

 

Косатката може да ти помогне да откриеш твоята лична "песен на душата", която досега е била скрита. Косатката те учи как да плуваш в живота с грация и сила и да се гмуркаш в дълбините на твоето собствено същество. Това животно показва креативност и радост, помага достигане на лична свобода, учи как да възвърнеш силата си,  повишава способността да лекуваш със звук и песен, и позволява достъп до несъзнателни спомени за здравето, лечението и личните открития. Това е време, в което внимателно да следваш своите сънища и виденията на косатки ще те изучи на тайнството на твоя вътрешен свят."

 

 

Най- добре след тази информация да си направиш една равносметка на всичко, което преживяваш в твоя живот и вътрешния си свят, и сам ще можеш да изтълкуваш дали тези символи в съня правилно се вписват или може би имат друго значение. Понякога това е трудно ако човек не го е правил преди. Но с времето човек се усъвършенства. Най-хубавото е, че това е прекрасен знак. Няма случайни сънища, не и от този калибър с тези символи!

 

:) Пожелавам ти успех в откриването на всички тези прекрасни знания и спосбности в себе си,

 

и приятен и щастлив път към целта :3d_089:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

за първи път пиша във форума.

Сънувах много странен за мен сън и ще съм благодарна, ако някой ми помогне в неговото разтълкуване.

Сънувах, че тръгвам по един склон нагоре и стигам до едно голямо езеро, обградено с планини/скали. Водата беше чиста и прозрачна и се виждаше че в нея има много риби. (само да вметна, че от няколко дни сънувам езера с много риба в тях). До самото езеро имаше пещера. Влязох в пещерата - в дясната й част имаше тунел, но входа му беше препречен от една метална бариера, която се движеше. Появи се един мъж (непознат), който се опита да мине в тунела, но бариерата се раздвижи, изблъска го назад и той се отказа. Отпред пред мен в пещерата имаше много икони на Света Богородица - около 10-15 на брой, който бяха подредени в подобие на кръг( тоест получаваше се празно пространство между тях) в нещо като ниша в скалата. Погледах иконите, след което излязох от пещерата и отидох до езерото. Стоейки пред него изведнъж пред мен се появиха 2 косатки (бебета) и дойдоха при мен. Започнах да ги милвам и те ми се радваха. Изведнъж се появи една голяма косатка- майка им, която помисли че ще ги нараня и ги привлече към себе си. Гледаше ме, след което сякаш усети че няма да им навредя и ги пусна отново да дойдат до мен, за да ги милвам. След това се събудих.

За първи път ми се случва да сънувам косатки и много искам да разбера какво означава всичко това, въпреки че съня е доста объркан според мен.

Благодаря ви предварително!

 

Здравей

Аз мисля че сънят ти показва здравословни проблеми свързани със женската репродуктивност.Също така може да означава дълго чакана бременност.Според мен сънят показва че ще се случи и всичко ще е наред и повече вяра.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

 

благодаря на Pavli82 и на сиджей за помощта. Както и Pavli82 пише, трябва да направя равносметка на всичко което преживявам и чувствам на този етап от живота си. Много благодаря и на Sorsi за съветити, които ми даде. :) Определено ми показа правилната за мен посока. Благодаря ви!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

сънувах следния сън, в който има преплетени много елементи и ми е трудно да ги свържа. Благодаря предварително за помощта.

 

Аз съм в село, в което всички жители се събират на дълга маса и празнуват по някакъв повод. Аз също съм там. Нещо обаче ме връща по улиците на селото и изведнъж се озовавам с майка си пред една къща. Много жени стоят на терасата на къщата и една от тях ми казва да вляза. Аз влизам и се качвам по стълбите към терасата. В този момент забелязвам още една жена, която явно е от семейството, как влиза, облечена в дрипи и след малко се връща преоблечена в хубави дрехи. На терасата има много жени, от които една е майка с дете и една възрастна жена, която всички слушат. Тя е тази, която ме вика. Всички гледат към улицата, но аз от уважение към възрастната жена не поглеждам, а я слушам какво ми говори. Тя ми казва да взема двете купи, които ми подава и сипва в тях нещо, което аз не мога да определя и ми изглежда невкусно. След това ми казва да ги изядем с майка ми. Аз изяждам моята купа, обръщам се към нея и й казвам, че много й благодаря за гостоприемството. В ръката си държа 2 лева, с които исках да си купя нещо, но й ги подавам и й казвам да ги вземе за късмет. Тя ми се усмихва загадъчно и ги взима. След това аз тръгвам по улицата и започвам да гледам небето. Виждам как звездите са наредени всички точно над мен, сякаш са направили път над улицата, по която вървя и извън него няма никакви други. Събуждам се точно преди да се върна на дългата маса.

Линк към коментар
Share on other sites

Какво означава, когато сънуваш някакъв сън, осъзнаеш се до някаква степен и решиш, че искаш да се събудиш, 'събуждаш се', но след малко осъзнаваш, че ни си се събудил, а само си сънувал събуждането си и съответно пак се опитваш да се събудиш и така няколко пъти преди да се събудиш наистина?

Линк към коментар
Share on other sites

този съм ме разтревожи малко. Сънувах, че ми се явява духът на братовчед ми , но като дете, беше починал и ми каза да не плача и че е добре, той също се разплака и ме прегърна. Той в реалността  е жив.

Редактирано от Ягода
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...