Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6


Guest Христо

Recommended Posts

mvm-сън ,като разказ из някоя детска книжка,които децата не я разбират,и не я харесват,защото не е приказна,а твърде разказвателна- ''из записките от ежедневника на някой скучаещ родител без талант в словото''...и си мисля че ти,просо не иска да влагаш сили и енергия да разбираш Някой,и Нещо които са ти дразнителите,знаеш ,че само ще ти изчерпи сила,енергия,време,които не си струва да хабиш заради тях,просто го знаеш...

*защо казах разказ-така почуства съня ти ,усетих го такъв. не че ти разказваш лошо. да не останеш в подобно впечатление за мен към теб.

четейки съня ти,се сетих за ония книжки,с разкази ,които моето дете не пожела да  чете,'' за 4 клас'',не че и на мен ми харесаха.уж има герои,които участват в приключение-а скучно..

-според мен дори това не са типично твои сънища,а са тип-да си почина,и изгоня неприятелите.полесния начин за момента- а можеби това е чрез съня....

-предполагам имаш друг тип съновидения,но това  казвам защото съдя по себе си,което не е правилно де...

 

-та така сънища от и за ежедневието и битовото със символи от света на мистиката,но с нищо  мистично за  деня...

 

-няма опит с тъкуване на сънища,просто изказвам усещания.

 

ето сън,който не ми харесва,защото не е от онези мойте,а друг,лек и досаден,изместил вълнуващите,шантавите сънища....но и в него може да има символи и поука-

 маса с разни неща,храна ли е,пиене ли е,не знам,има съдове,пълни празно-не ме вълнуват.било е след рожден ден на  роднина.трябва да се  чистииии...

 на другия ден,минавам покрай масата и намирам златен пръстен,в една  чинийка от кафе(десертна може би),не голям ,а огромен,надали  би станал на някой човек на  пръста,по малък от гривна,но по-голям от пръстен.-в реала подобни пръстени  не ми харесват...та златния пръстен беше с голям  мътночервен камък,кристал,овален,кръгъл.

 взех го,за мой,скрих го в дрешник,почуствах се крадла.

замислих се на кого е?повиках мъжа ми(-определям го сега като съучастник ,търся подкрепа за делото ми,в оправдание на  онова че съм взела  нещо което не е мое,но не знам и на кого е? )

реших че може и е на  един приятел на  рожденника,той в живота е кичозен...

така,това не е много важно, но от пръстена когато го взех,и го разглеждах ,изпаднаха от него,понеже халката е  голяма и  дъбока-изпаднаха  - три малки  фигурки от злато.

двете ги помня ,третата не- портмоне,главата на версаче и *?.

та така,не помня да  взех решение да кажа на роднината,просто си го оствих за мой,всъщност излезе, че не е бил на никой,никой не го потърси...

-в съня си спомням че си казах,камъка  не ми харесва-ще го махна,златото  го заменям ...

 

----

 друг сън,в една нощ с горния.пак рисува деня и битовото напрежение,според мен де.

без подробности- 2 прасета,заклани,опърлени,пред две  слепени,комшийски къщи.на всяка по едно.вън на тротоара пред входните  врати.

едната къща е където живея-но не е мое прасе,на роднини(където съм снаха)

и другото на съседите

аз гледах от  етажа  където живея,с моето дете

някой извика,хайде идвайте готови са,изведнъж цялата навалица,домачадието на двете къщи се втурна върху прасетата,имаше деца(в реала  в двете къщи живеем около 15 човека,фамилни къщи,на 3 етажа,да не се чудите)

само аз и моето дете не искахме,да ходим.и останахме на прозореца горе.

-разсъних се ,спрях да сънувам,кой от двата беше първи не помня,развиват се  в различни домове.

....

 

тези дни,се ровя много за  кристали,може би затова сънувах камък,но едва ли...

а също ходих на гости,и в съседство с  градината на моито познати,от техните комшии се носеше ужасна вуня на тор от прасетата им,пфффф....

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах някакво странно събиране и честване в кръг от близки, познати и непознати – не от семейния кръг обаче. Усещането беше, че се случва нещо много тъпо и ненавременно. После се озовах на подобно място с маси наредени в нещо като правоъгълник. Лицата вече се бяха променили, имаше някаква много странна тълпа, все едно гледаш орките от Властелина на Пръстените. Макар да имаха човешки образи. После, на нещо като купчина върху една от масите до мен, любим герой от един сериал се нае да извършва жертвоприношение на някакъв мъж на неопределена възраст, като през това време се усмихваше. Стопи главата на човека или нещо такова. Единственото, което чувствах, беше от типа на: "леле, кой малоумник ще прави такова нещо". 

После пък някакъв призрак-демон в човешки образ, целия в черно, ме предизвика да се бием. Оръжията бяха някакви камшици, подобни на приспособленията в художествената гимнастика от типа на лентите, само че с повече разделения на лентичките. Като разбира се можеха да се влияят от магия. Казах му: "нямаш шанс срещу оръжието на..." И тук не помня името, дали божественото оръжие или бе име на герой. Създанието не говореше, но беше агресивно. 

После му казах че не искам да се бия, защото не сме врагове и така свърши съня, гледайки се едни в други.

 

И друго, за което искам да питам всъщност – какво значи насън ходенето по вода? И на вас случвало ли ви се е подобно нещо. Сънят ми е отпреди мноого години, но няма да го обсъждам сега.

Редактирано от Димитрина_
Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах някакво странно събиране и честване в кръг от близки, познати и непознати – не от семейния кръг обаче. Усещането беше, че се случва нещо много тъпо и ненавременно. После се озовах на подобно място с маси наредени в нещо като правоъгълник. Лицата вече се бяха променили, имаше някаква много странна тълпа, все едно гледаш орките от Властелина на Пръстените. Макар да имаха човешки образи. После, на нещо като купчина върху една от масите до мен, любим герой от един сериал се нае да извършва жертвоприношение на някакъв мъж на неопределена възраст, като през това време се усмихваше. Стопи главата на човека или нещо такова. Единственото, което чувствах, беше от типа на: "леле, кой малоумник ще прави такова нещо". 

После пък някакъв призрак-демон в човешки образ, целия в черно, ме предизвика да се бием. Оръжията бяха някакви камшици, подобни на приспособленията в художествената гимнастика от типа на лентите, само че с повече разделения на лентичките. Като разбира се можеха да се влияят от магия. Казах му: "нямаш шанс срещу оръжието на..." И тук не помня името, дали божественото оръжие или бе име на герой. Създанието не говореше, но беше агресивно. 

После му казах че не искам да се бия, защото не сме врагове и така свърши съня, гледайки се едни в други.

 

И друго, за което искам да питам всъщност – какво значи насън ходенето по вода? И на вас случвало ли ви се е подобно нещо. Сънят ми е отпреди мноого години, но няма да го обсъждам сега.

Редактирано от shelter
Линк към коментар
Share on other sites

отново се появява едностранчивата нагласа, където зрее конфликтът. В първата част на съня тази едностранчивост е представена със "стопи гланвата". доста отдавна ми се случва да наблюдавам повторонот заключване на символиката от думата. Тук не е от разстопяване само, но може и да означава стопиране - спиране. Твоята отношение към деянието е същото както извършваното. "Малоумник" и човек, чиято "глава е стопена- спряна" си приличат много като израз. Ето го и огледалното итериране. Насетне се появява и демон - фантом, призрак, дух в черни дрехи, който те пред-извиква. Както в по-горната част от съня има променено време.Казваш "тъпо и не-на-временно", както и "не-о-предел-ена"възраст.В предизивикването има бъдеще в миналото, т.е. тъй нареченото самоизпълняващото се пророчество. Оръжието е продължение на ръката- средство , способ...,можеш да си направиш опит като определиш с няколко думи лентите.Или като какво причиняват ленти въже, нишка ... и какво друго може да се направи от тях. Според мен това лентово "размножаване" ми прилича на многоръчие. От другата страна сравнението за художествена гимнастика ме кара да си мисля, че в съня ти има опит оръжието да бъде прието като изкуство при все телесно. Думата "гимнастика" има връзка не само с тялото, но и с голотата му.В случая може би голота, тук означава лишено от разум. Казваш - "Създанието не говореше, но беше агресивно". Завършваш разумно, че не сте врагове, но въпреки твоето желание за помиряване има конфликт/ та Орките са страшни и грозни с раз-кривени лица!/ И то е твоята увереност в силата на нечие магьостничество.Не е случайно свъзването с "Властелинът на пръстените".

Проследи нататък сънищата си. Много често се появяват отговори.

Дано не те подвеждам! Винаги се страхувам, когато се опитвам да проумявам съновното. И винаги предупреждавам, че не съм из-учена за да си го позволя. Просто предлагам хрумвания.

Линк към коментар
Share on other sites

Вече ти отговорих, да не се повтарям пак :)

Тази вечер пък сънувах някакво езеро, в което имаше трева, и когато понечих да плувам, видях че дълбочините са по-далеч от брега. Помня, че и баща ми беше там. После реших да вляза навътре, но тогава водата се отдръпна и се откри път/пътека надолу. Над стълбите имаше свод, така че да се образува нещо като тунел. В дъното на езерото се намираше стар храм на някакво божество с два олтара. По мои впечатления на Богинята-майка. Разглеждах го, в общи линии това е, което помня.

Линк към коментар
Share on other sites

Стар храм на някакво божество с два олтара.

Вода, през която се преминава, т.е. при отдръпването й се открива пътека  надолу.

Стълби  и свод над тях като тунел.

Богинята майка. Просто изменям Богинята-майка.

Аз се сещам за дъщеря й.

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах,че приятеля ми ме води на нещо като увеселителвн парк,в който има 1стая с разни гадинки-змии паяци. И през целия сън те падаха отгоре ми и аз ги махах.Не ме беше страх просто малко с погнуса,една змия ми се оплете в косата. На другия ден сънувах бивш приятел ,на който му подарявах своя снимка

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте,ако може някой да ми помогне с разтълкуването на съня ми много бих се радвала.

Сънувах,че съм в къща и съм напрегната,защото ще се раздават късмети Свише.Покривът на къщата беше стъклен и единият прозорец отворен.До мен беше бившият ми съпруг,а после се появи и мъжът когото много обичах,но аз ги гледах и знаех,че трябва да си тръгна(странно е защото аз вече съм си тръгнала от тях и не съм сърдита,просто разбирам,че това са уроци в моя живот,които ме научиха да обичам и да се саможертвам).Гледайки нагоре аз видях как през отворения прозорец ми беше спусната кукла,много красива с руси букли.И аз си казах "А значи това е моят късмет".Събудих се с мисълта,че това ми показва,че ще влезе в живота ми дете.Но като прочетох в съновника за „кукла„ пишеше-измяна,лъжа.Та сега се чудя какво иска да ми каже сънят ми.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,ако може някой да ми помогне с разтълкуването на съня ми много бих се радвала.

Сънувах,че съм в къща и съм напрегната,защото ще се раздават късмети Свише.Покривът на къщата беше стъклен и единият прозорец отворен.До мен беше бившият ми съпруг,а после се появи и мъжът когото много обичах,но аз ги гледах и знаех,че трябва да си тръгна(странно е защото аз вече съм си тръгнала от тях и не съм сърдита,просто разбирам,че това са уроци в моя живот,които ме научиха да обичам и да се саможертвам).Гледайки нагоре аз видях как през отворения прозорец ми беше спусната кукла,много красива с руси букли.И аз си казах "А значи това е моят късмет".Събудих се с мисълта,че това ми показва,че ще влезе в живота ми дете.Но като прочетох в съновника за „кукла„ пишеше-измяна,лъжа.Та сега се чудя какво иска да ми каже сънят ми.

 

Ще бъда кратка, не ми се влиза в подробности.

Събития от битието ти напоследък, дали инспирирани от теб, дали от живота изобщо, все едно, те карат да се огледаш и замислиш за това, коя си ти и какво искаш наистина да ти се случи. Имаш стъклен прозорец - опитай се да го строшиш или счупиш тази мнима преграда, имаш и отворен прозорец,, т.е. ти вече знаеш решението за себе си.

Но не се поддавай на старите игри, куклите са за децата, които са обгрижвани, а хората са за хората ...

Освен това, е добре куклите с русите букли да оживеят като самите нас и да станат човеци. Дълбок сън, nonik :)

И  да, наистина, късмет е да намериш себе си, да се помириш със себе си и да приемеш себе си.

 

Желая ти успех!

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, :3d_011:  може ли някой да разтълкува сънят ми. 

    Вчера беше Кръстов ден и през ноща  сънувах че вървя сред една гора и водя с мен няколко човека аз съм им водач и изведнъж ми се появява пред мен дявола като едно голямо кучеподобно същество и иска от мен да се откажа от бога.

 Много  дълго ме преследва, но аз през цялото време отправях молитви към бога и го призовавах да ми помогне. Кучеподобното същество ме следваше  неотлъчно и ту изчезваше, ту се появяваше изневиделица и очите му блестяха като на демон и през цялото време се взираше в моите очи.

Аз изпитвах страх, но знаех и чувствах че бог е с мен и това ми даваше оргомна сила. Демона на мисловно ниво ми оказваше натиск да премина на неговата страна но не успя въпреки големите му усилия. Аз се молех през цялото време докато траеше преследването  ми.

С молитвите си победих демона и тои изчезна а аз почуствах много облекчена и уморена. Битката сякаш продължи много дълго време. 

Ще ви бъда много благодарна ако някои от читателите на този чудесен сайт може да се опита да ми разтълкува мощт сън. Благодаря ви предварително.

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Привет,моля да ми помогнете в разтълкуването на един сън.Сънят е от  тази нощ,сънувах много умрели риби....исками се да има и друго,но е само това.Просто накъдето и да погледнех имаше умрели риби,лежаха в много малко вода,по-скоро всичко беше една плитка локва,аз бях сред тях,стоях и ги гледах...и това беше всичко,събудих се тъжна и подтисната.Притеснена съм,защото преди два дни разбрах че съм бременна.Другото което ми прави впечатление е,че винаги когато луната е в Овен(каквато е и рожденната ми луна) съм в голяма дисхармония и ми коства много усилия да съм спокойна.Дали има значение,че този сън идва в 15 лунен ден и луна в Овен.Знам, че сънищата през този ден са предсказващи!Благодаря ви предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

Привет,моля да ми помогнете в разтълкуването на един сън.Сънят е от  тази нощ,сънувах много умрели риби....исками се да има и друго,но е само това.Просто накъдето и да погледнех имаше умрели риби,лежаха в много малко вода,по-скоро всичко беше една плитка локва,аз бях сред тях,стоях и ги гледах...и това беше всичко,събудих се тъжна и подтисната.Притеснена съм,защото преди два дни разбрах че съм бременна.Другото което ми прави впечатление е,че винаги когато луната е в Овен(каквато е и рожденната ми луна) съм в голяма дисхармония и ми коства много усилия да съм спокойна.Дали има значение,че този сън идва в 15 лунен ден и луна в Овен.Знам, че сънищата през този ден са предсказващи!Благодаря ви предварително!

 

Здравей

прочетох няколко пъти съня ти.Във мен остана усещането че това е отдавна чакана бременност и преди нея може би не една неуспешни.Може би си правила опити инвитро /само предполагам /Ако е така това обяснява умрелите риби - неуспешни опити и страх от пореден неуспех но не е задължително да е така /имам предвид неуспеха /.

Има вероятност сънят ти да е свързан със работата ти и шансовете които ще пропуснеш със предстоящето ти отсъствие от нея.Може би трябва да решиш кое искаш по силно или ако е възможно да ги съчетаеш и двете .

Относно в кой ден си сънувала съня аз мисля че това няма значение.Сънят идва когато имаш нужда от напътствия.

Желая ти успех във взимането на решението.

Линк към коментар
Share on other sites

тази нощ на сън построих и отворих ресторант мой собствен и то доста голям на 3 етажа - декорирах ги различно

помня че единия етаж направих на суши бар и го декорирах в японски стил :) другите 2 в модерен стил - досега не ми е хрумвало на ум да имам ресторант незнам какво ще значи съня :) от друга страна за пръв път аз съм шефа макар и на сън

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

за последно сънувах че съм такъв дресьор на змии - от тези хора дето свирят и змиите танцуват пред тях, само че аз ги омайвах с приказки - хипнотизирах ги - работех с 3 големи кобри - много красиви дори бяха на моя страна и ме пазеха от нещо - приех съня като готино бягство от реалността 

Линк към коментар
Share on other sites

 

Здравейте,ако може някой да ми помогне с разтълкуването на съня ми много бих се радвала.

Сънувах,че съм в къща и съм напрегната,защото ще се раздават късмети Свише.Покривът на къщата беше стъклен и единият прозорец отворен.До мен беше бившият ми съпруг,а после се появи и мъжът когото много обичах,но аз ги гледах и знаех,че трябва да си тръгна(странно е защото аз вече съм си тръгнала от тях и не съм сърдита,просто разбирам,че това са уроци в моя живот,които ме научиха да обичам и да се саможертвам).Гледайки нагоре аз видях как през отворения прозорец ми беше спусната кукла,много красива с руси букли.И аз си казах "А значи това е моят късмет".Събудих се с мисълта,че това ми показва,че ще влезе в живота ми дете.Но като прочетох в съновника за „кукла„ пишеше-измяна,лъжа.Та сега се чудя какво иска да ми каже сънят ми.

 

Ще бъда кратка, не ми се влиза в подробности.

Събития от битието ти напоследък, дали инспирирани от теб, дали от живота изобщо, все едно, те карат да се огледаш и замислиш за това, коя си ти и какво искаш наистина да ти се случи. Имаш стъклен прозорец - опитай се да го строшиш или счупиш тази мнима преграда, имаш и отворен прозорец,, т.е. ти вече знаеш решението за себе си.

Но не се поддавай на старите игри, куклите са за децата, които са обгрижвани, а хората са за хората ...

Освен това, е добре куклите с русите букли да оживеят като самите нас и да станат човеци. Дълбок сън, nonik :)

И  да, наистина, късмет е да намериш себе си, да се помириш със себе си и да приемеш себе си.

 

Желая ти успех!

 

Много благодаря за тълкуването !

 

:3d_047:  Хубав ден !!!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

 

аз отново с молба за помощ в тълкуването на сън.

Сънувах малко вълче,което беше сложено в някакво заграждение в/у подиум и минаваха хора покрай него,гледаха го и някои се подиграваха.Усещах колко неловко се чувствува и болката му от това.Взех го карайки се с хората и тръгнах да търся място да го скрия.Помня че изпитвах страх да не ме нарани,но реших,че въпреки страха си ще опитам да помогна .Вървях бързо за да не ме види никой.Влязох в един гараж и тъкмо го настанявах и се опитвах да му създам удобства,когато влязоха хора в гаража.В момента в който отивах към хората видях майката на вълчето да влиза в гаража,но аз минах покрай нея и бързах да отида към хората за да не им дам възможност да го намерят и се събудих.

 

Погледнах в съновника за значението на вълк и прочетох че е враг.Та за това се чудя какво иска да ми каже съня.Защитавам мой враг ли? А може би има и друго тълкуване,което се надявам някой да ми подскаже.

 

Предварително благодаря !!!

 

Светъл и усмихнат ден !  :3d_043:

Линк към коментар
Share on other sites

сватба на  четири жени.

три са сестри ,четвъртата е братовчедка.

и  четирите са  булки,с бели рокли,коя с воал,коя с   цвете в косите,кок,седнали на една кръгла маса.

булките които са сестри седят с гръб към сънуващия,лицето на  братовчедката се вижда от сънуващия,макар че и другите за миг се завъртат към  съжуващия,който минава  някъде покрай тях(в  тоя момент и му се  казва в съня-че са 3сестри и 1бр.)

масата е на  вън,пред  жилищен блок,на  паркинг(мястото е реално)

има хора,музика,песента  се долавя ясно,хороводна.

сънуващия,е в страни от  сватбарите,и  говори с някакви  мъже(може би познати),чудейки се как така  4 на веднъж?

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

Извинявай, meggi, нещо се оплетох като четох поста ти. Мисля, че правилата за преразказ се учеха в основното училище, а нали тук претендираме да сме на ниво?

За съновниците - нищо вярно не е излязло оттам.

Линк към коментар
Share on other sites

не исках да разказвам съня,затова  го  ''предадох '' така,по този начин,някак  топографски е.но си права за съновниците,не  съм очаквала някой д ами го тълкува  по тях,аз самата не ги ползвам.

 

но  ме вълнуваше именно това- 4 жени булки(в бели рокли),3 са сестри и една  тяхна братовчетка.-все пак  имаше някой който  гласово насочи вниманието ми именно към този роднински момент,там на

кръглата маса,и   мястото,защо пък пред жилищен паркинг...

 

 

преди време бях сънувала три жени в черни дрехи,подземни коридори,и  античен театър,плюс една жена отново в черно но в страни.

там  бях участник и аз, и отново Гласа-че  е време  тези три жени да  поемат своята роля...

 

както и да е... всеки си има свой свят на сънищата...

 

**********

сънувах една вече починала жена.

с зацапан бял комбилизон.

с две презрамки.

как мислите,какво значи съня?

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

Аз чак сега си обяснявам какво са искали да ми кажат в сън, сънуван преди една година

понеже аз сънувам рядко........цяла година си спомнях за този сън и се чудех какво означава,

беше много кратък, но и много запомнящ се

Линк към коментар
Share on other sites

Ето нещо ,като ''обратна'' връзка за съня  със замърсения комбилизон.

-  отидох на гроба на почналата жена,почистих го,сложих нови цветя,и.тн...след два дни дойде  нейна племенничка  да я прелее...

Та,починалата жена,беше приживе чистофайница.Винаги беше прилежна,чиста,и измита женица.Особедно ,ако идват гости,много обичаше  внуците,и дъщерите си,особедно правнуците-и ,винаги  имаше  нещо  сготвено точно за гостите,лакумства за най-малките.Та така,аз съм единствената ,която  имаше   близък ,ежедневен,контакт с нея(и тогава и сега може би,но това  ще е и подходящ сън за  друга тема).

Още тогава  ,когато го сънувах знаех , че някои детайли са важни,за разгадаването на посланието на съня .Така че описаното  не е изчакано да се случи,за да го  разгадая.Но не винаги е така де.

 

Сега и аз ще почакам с тези  4 жени(3+1),да видим какво ще  излезе , с времето...Но някак  едната,тази  жена в страни, ми е  странна фигура,това е  по-тайното  май...

 

Е все още  изследвам своя свят на сънищата,така че ,мога да греша в символите на учителите,заради незнание естествено...

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

 

аз отново с молба за помощ в тълкуването на сън.

Сънувах малко вълче,което беше сложено в някакво заграждение в/у подиум и минаваха хора покрай него,гледаха го и някои се подиграваха.Усещах колко неловко се чувствува и болката му от това.Взех го карайки се с хората и тръгнах да търся място да го скрия.Помня че изпитвах страх да не ме нарани,но реших,че въпреки страха си ще опитам да помогна .Вървях бързо за да не ме види никой.Влязох в един гараж и тъкмо го настанявах и се опитвах да му създам удобства,когато влязоха хора в гаража.В момента в който отивах към хората видях майката на вълчето да влиза в гаража,но аз минах покрай нея и бързах да отида към хората за да не им дам възможност да го намерят и се събудих.

 

Погледнах в съновника за значението на вълк и прочетох че е враг.Та за това се чудя какво иска да ми каже съня.Защитавам мой враг ли? А може би има и друго тълкуване,което се надявам някой да ми подскаже.

 

Предварително благодаря !!!

 

Светъл и усмихнат ден !  :3d_043:

 

Здравей,Ноник

Аз мисля че сънят ти показва вътрешно противоречие .Някаква вътрешна борба със самата себе си относно мислите и чувствата си.Страх да бъдеш открита какво мислиш и какво чувстваш за да не бъдеш наранена.Може да си била наранявана преди и за това сега си предпазлива,но вътрешно искаш да си открита.Аз мисля че трябва да се довериш на чувството си.

Ще ти напиша символите за да си разбереш сама съня.

Най добрия приятел на човека - кучето /вълка/ -ума -малко вълче - малки мисли -прокрадват се

караница със непознати хора - вътрешно противоречие

майката на вълчето - първопричината за тези мисли

подиума - изложени на показ - мисли и чувства

Дано съм ти помогнала.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...