Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6


Guest Христо

Recommended Posts

Благодаря и на теб! Много позитивно и слънчево тълкуване! :) Дано се сбъдне, ако се случи ще разказвам :)! 

Благодаря и за клипа!

Линк към коментар
Share on other sites

Когато си позволим да "изгубим Детето" в нас, тогава образът на Детето се "връща" пречистен и е по-лесно да го интегрираме в личността ни, защото вече сме преодоляли конфликта му с Родителя. А всичко е, за да може да постигнем състоянието Възрастен, което пък с интегрирани Дете и Родител е синоним на Мъдър.

Просто, когато загубим нещо, започваме да го оценяваме истински!

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички. С интерес чета дискусиите .Жалко че се пише толкова малко.

Ето го моя сън. Сънувах че минавам покрай гробище и от там излиза около 20-годишна хубава жена (облечена в черна рокля беше). Жената е мъртва, в процес на разлагане. Зомби. Мъртва, но жива в същото време.Казвам и: "Имаш хубав тен." Не се изказах правилно, защото имах предвид че тя има много хубава бяла кожа. Кожата и си беше направо бледа, виждаха се мъртвешки петна!! Тя ми благодари и уж тръгна нанякъде другаде да ходи. Влязох аз в гробищния парк и се запътих към гробницата и. Вътре беше мрачно. От един ъгъл наблюдавах живата мъртва (по някакъв начин се беше телепортирала обратно в последния си дом). Пред нея се яви Сатана в образа на голям черен змей. Тя започна притеснено да повтаря "имам хубав тен, имам хубав тен". Притеснението и се дължеше на факта, че от ден на ден се приближаваше към момента, в който ще се разложи и че губеше относителната си мъртвешка хубост. Докато трескаво повтаряше, взе да се превръща в чудовище, от тялото на което се вият разни бели змии. Бяло змийско чудовище. Приближи се към черния змей Сатана, от когото просеше помощ. Той я погълна временно. След като излезе от него тя вече беше преобразена. Имаше магически сили. Той беше станал неин учител по магия. Тя беше станала част от така нареченото Черно братство. Въпреки това беше облечена в бяла рокля. Усети ми, че я наблюдавам. Втурна се към мен. Гробницата се превърна в църква, към чийто покрив водеше бял тунел. Втурнах се нагоре летейки през белия тесен тунел, а новоизлюпената злодейка  след мен. Не можа да ме хване. Бидейки вече навън, аз се раздвоих. Виждах себе си като друг човек, наблюдавах се отстрани. Този другият беше с образа на граф Дракула от "Дракула: Неразказан" . Аз-той беше целият в черно, но беше добър, беше част от Бялото братство. Бялата булка от Черното братство се втурна към него/мен (явно го искаше/ме искаше за съпруг). Белият чернодрешко побягна. По едно време се спря и насочи ръце към нея, насочвайки по този начин част от енергията си. Въпросното насочване забави нейните движения и му помогна в бягството.
Една последователка на Дънов каза, че тези двамата са ученици на двете братства.

Поздрави.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей!

Голям екшън, големо чудо! 

Оставаше по некое време да ти се появи и Георги Христов и да запее ,,Черно и бяло в нас се преплитат във неделим кръговрат"...

Като цяло иначе е доста контрастен съня ти. Бели, черни, черни, бели и никакво червено. Червеното на ,,кръвта", на ,,живото", на ,,обединяването на полярностите".

Очевидно си бая ,,опък" човек в живота. Крайността на "Или-или" е малко незряло, но явно си на такъв етап от Пътя ти.

Между крайните ,,Черно" и ,,Бяло" има доста нюанси на ,,Сивото". Някой хора с 50 от тези нюанса написаха книги, та и ги филмираха... да не говорим пък за сивите пилигрими, че ще стане задруга за кръгли украшения :)

Обаче не може да се отрече комплексността на сюжета. Предполагам, че този ти сън е бил предшестван от доста други, по-опростени като конструкция сънища. Нещо като ,,преследвания", ,,неравни битки с много противници", ,,стоене гол пред хора"... все такива сънища, които предхождат проявяването в съня и на ,,женския" образ. Това е анимата ти. Контрасексуалния ти вътрешен психичен образ. Зомбясалата мъртво-жива ,,красавица с хубав тен" е точно този архетип - анимата. 

Катакомбата, гробницата й е мястото, където стои тя, незахранена от твоята сила. Съвсем нормално е да е толкова ,,изпостеляла".

Въпреки ,,недохранването" й от твоя страна (ниското ниво на интегриране), тя все пак ти показва, че тя е ,,инструментът" ти, чрез който можеш да се ,,изправиш пред Черния змей", ,,Сатан", непознатото, неосветените в съзнанието ти ,,кътчета  Живот". Сатан е и Сатурн, повелителя на формите.

Анимата е инструментът на мъжа за извличане в съзнаваното на съдържанията от безсъзнаваното. 

В твоя случай ,,бялото змийско чудовище", анимата ти напомня за предназначението й - да ,,влезне в тялото" на несъзнаваното (змеят не е само символ на непознатата сила на Хаоса, но и на безбрежната Мъдрост). Рептилоидната форма е да ти напомни, че имаш бая работа по осъзнаването на първичното, животинското - инстинктите. Осъзнаването на егото явно ти е на дневен ред.

В този аспект анимата(жената в теб) завоалирано ти подсказва, че ако я захраниш със силата си ще има тя самата сили да ,,бъде погълната и да излезне" от тъмното тяло на несъзнаваното, за да ти донесе ,,магическата сила" на знанието(змията, кундалини). На алхимичната трансформация на ,,черното в бяло", направляваната Енантиодромия. ,,Гъсеницата" в ,,Пеперуда".

Да, ма ти кво правиш? Отблъскваш я. Бягаш. Политаш. Къде?

Бягаш от ,,църквата", от вече трансформираната й полярност, и къде отиваш? Нагоре!

Е историята в края вече е показателна за вътрешното ти състояние.

Този, който бяга от анимата(жената, майката) е вечномладия бог(puer aeternus), ,,малкият принц". В твоя случай - величествения Черен принц, който е 

В 12.10.2019 г. at 20:49, azbuki каза:

Аз-той беше целият в черно, но беше добър, 

,,Звездното дете".

Това ,,бягство" е полезно до време. Мечтите, когато не намират почва в реалността, се превръщат в кошмарите на сивото ежедневие. Живот без любов под формата на страст, която да превръщаме в градивни действия е метафорично казано ,,живот на Сянка", "безкраен спомен за нереализираното бъдеще".

Съветът ми е да ,,омекотиш контрастите". ,,Войнът на светлината" също е до време. И Дон Кихот е бил войн като млад, но като е остарял се е биел с вятърни мелници. 

Вероятно си ,,водна" зодия, щото мистичното и религиозното те влече. Така или иначе си в контакт с 

В 12.10.2019 г. at 20:49, azbuki каза:

последователка на Дънов

Поинтересувай се как ,,се приземява Детето"!

Линк към коментар
Share on other sites

Има сънища, които бяха по - елементарни и може да са свързани с горния.

Наскоро два пъти сънувах, че отказвам да участвам в театрална постановка. В единия случай ме караше да играя някаква жена (преди това се перчех на някакви надути мадами с доброто ми летене над тях). Даже се скрих у дома и се преструвах, че ме няма, когато дойде да ме търси.

В другия случай бях сред публиката, но не щях да изляза на сцената макар да бях репетирал (в първия подобен сън нямах спомен да съм тренира). Не бях репетирал пред публика и отказах да играя. Един много едър дебелак ме подгони и зорлем се качих на сцената. Дадох му отпор, но не успявах особено да му повлияя макар да удрях с все сила. Виждайки как към сцената се задават други едри мъже, които също бяха срещу мен побягнах.

Имах и сън, в който съм отседнал в хотел намиращ се на хълм. Излязох от хотела и летях надолу към града над донякъде мътна вода. Градът беше наводнен. После пак с летене се върнах на сухия хълм, където беше сградата. Бях се превърнал в жена и мислех да се регистрирам отново в хотела, но вече с женска самоличност. Обаче в джоба беше мъжката ми лична карта...

Линк към коментар
Share on other sites

Ами, горе-долу, се оформя  вътрешната интерпретация на житейската ти история към момента. Та и аз май познах...

,,Жената"(анимата ти) е била вече ,,при теб". ,,Отказвал" си да излезнеш пред хора, независимо от окуражаването ти от един аспект на анимата ти, докато си се ,,мачеел" бягайки(политайки, впечатлявайки) други аспекти на анимата ти( отново женски образи). Дори си изпитвал и идентифициране с "женския" ти вътрепсихичен образ.

Толкова ти се иска да избягаш от "женското" в теб, че си готов и ,,черен принц" да станеш в извисяването си. 

А това "извисяване" е един вид ,,бягство". Бягане в "безопасността" на възвишението("хълма"), до който не достигат талазите на несъзнаваното("тъмната вода", То често се проявява и като нощно, бурно море, океан). Бягане от предизвикващите отвращение ,,мъжки" образи, от ,,потопения" в невежество ,,град", от страховете, непознатото, непроявеното.

,,Градът", ,,Театърът" - това са проекции на обществения живот, социума. Мястото, където можеш да се ,,омърсиш" и така да загубиш/замърсиш  ,,светлият, чистият, божествен образ на младостта".

Общо взето, отвъд ,,вътрешния екшън", живееш удивителния живот на всеки млад човек, тепърва навлизащ в сериозната(отговорната) страна на живота.

На болката от загубата, липсата, неразбирането, но и на творческия порив да ,,ковеш собствената си съдба", да търсиш вдъхновено, да чувстваш неограничено.

Само не приемай твърде лично взаимоотношенията с другите и техните действия! Избягвай крайните оценки! ,,Не съди, да не бъдеш съден"! Чети и между редовете! Това е най-краткото, което искам и мога да ти кажа. Вече не си малък, а и вече те посъветвах нещо в предния ми пост!

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

сънувах наскоро че влизам в стая/офис за да си взема чантата която бях оставила в един ъгъл на края на стаята - в момента в който влязох цялата сграда започна да се самореставрира - и се превърна от офис на красив и приятен битпазар с кафенета и оживление... слава богу наемрих си чантата но трябваше да тичам за да не изчезне заедно с магията ... после се оказа че не мога да изляза от "офиса" който се беше превърнал в друг "свят" понеже вече нямаше врата. И просто се слях с битпазара :)

Линк към коментар
Share on other sites

В 17.10.2019 г. at 0:22, azbuki каза:

За какво приземяване на дете става дума?

За ,,заземяване"!

Интегриране и на елемента Земя (връзка с реалността, отвъд илюзиите в ума)

За да подпомогнеш  комбинирането на Земята с Водата (връзките между съзнателните съдържания), в опозиция на преобрадаващата при теб комбинация Въздух (връзката с несъзнаваното) и Огън ( връзката с волята, желанията и чувствата)

Не знам как са описвани в Учението на Дънов тези ситуации, за това ти препоръчах да попиташ приятелката ти. Тя все пак, като твое вътрепсихично преживяване е носителка на ,,женския образ", съответно си проектирал анимата си върху нея. Естествено е в комуникацията ти с нея ,,да се родят" нови смисли, които да подпомогнат ,,растежа" ти. Кой каквото си сготви, това яде! :)

 

преди 13 часа, Гарванче каза:

оживление

Гарванче, толкова ясно си напомняш сама на себе си, че животът не е само работа!

Ами поживей малко, ако ще и по 1 час на ден си отделяй за ходене до пазари. 

Виж как ,,тече" Животът, почувствай го, отдели си време и на чувствата, а не само на отговорностите.

Стани от черен гарван - чернобяла лястовица, пък може и шарено врабче :) и трите все пак са ,,градски птици" и няма да е проблем.

 

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

сънувах че приготвям крем карамел много ми се беше доял - и го забравих и го прегорих. Попринцип наяве от ноември досега пазя режим без захар заради инсулинова резистентност и отслабнах с около 23-25 килограма. Дотук с хваленето :) Но насън сладките изкушения дебнат все още :) 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

                   Здравейте, моооооля помогнете ми отново!

               Преди малко сънувах нещо много страшно! Сънувах, две пейки, които бяха разположени под ъгъл, на едната седяха две възрастни жени и детето ми, / малко не приличаше на него, но помислих, че е той/ а аз бях на втората. Изведнъж дойде някаква възрастна жена и аз му казах :,, Премести се мамо има място! ""- , а той затваря очи и само се смее. Аз много му се ядосах и му викам: ,, Така ли съм те възпитавала, щом е така аз ще стана.''  И станах. Започнах да вървя. Бях на някакво място нещо като път. Беше светло, и не ми беше приятно, Беше някак страшно, самото усещане. Знаех много добре, че сънувам и исках да се събудя. Много исках, но все не ставаше. Казвах си, че искам да си отворя очите и пак нищо. Това продължи много дълго.  Помислих си, че никога няма да се събудя. .  Започнах да мисля, че съм умряла и да викам -  Кажете ми дали съм умряла и само вървях напред-назад, но нищо не се случваше. После силно започнах да се моля -  Господи, върни ме, Господи, върни ме. По някое време в небето проблесна някаква светлина имам усещене, като че ли някак се промуших през нея, или нещо ме издърпа и се събудих. Сега ме е страх да заспя отново и си седя... Добре, че поне има с кого да споделя дори и посред нощ!

Благодаря!

Редактирано от nastty
Линк към коментар
Share on other sites

Насти, продължаваш да "киснеш в чата на сънищата"! А кофтито на потиснатите съдържания, които се проектират в сънищата е, че колкото повече ги "предъвкваме" като сън, толкова повече "време" прекарваме в тази "история", която се "върти като повторение на вече гледан филм". Получава се едно "зацикляне", за което вече те предупредих, макар и малко грубо, че е добре да се "разтърсиш" и да предприемеш реални действия в реалния живот!

Не за друго, а защото "историята на съня",  която беше в позитивната си форма ( светлият фон на съня), все повече се измества към негативната си форма (фонът вече клони към страха, задушаващото ограничаване). Това е от "повторението", неподкрепено от реални действия в живота.

Още повече, че ако продължаваш така, ще става и още "по-тъмно" откъм фон и образи.

Цялата поредица от сънища ти се "върти" около историята за страхът от живота и отговорностите ти като вече самотна майка по отношение на бъдещето на детето ти.

Съчувствам ти! И ти изказвам моите съболезнования! 

Но има една стара максима, че Бог обича смелите. Също така и "Помогни си сам, за да ти помогне и Господ".

Този "светъл лъч" е Надеждата, но тя е и проекция на безсилието, породено от липсата на ясна визия какво да правиш в настоящето. Решенията, които преди си следвала вече се налага ти да ги взимаш, а с това и отговорностите. Това е, което те подтиска и от което не можеш да "избягаш". А "пътят" в съня ти е светъл, но ти липсва вяра, че ще се справиш.

Защо не се обърнеш към психотерапевтите във форума за психотерапевтични насоки онлайн!

Според мен, ако споделиш страховете си, които май несъзнателно се опитваш да скриеш от себе си, би получила прекрасни насоки как да подходиш към справянето с тях. Бъдещето е неясно, но ти си силна жена! Ще се справиш! Само ти е нужна малко по-голяма увереност, която идва от всяко едно малко действие.  Не е полезно да си в ступора, предизвикан от тези страхове по отношение на бъдещето. Получава се едно "задържане", "зацикляне", "водовъртеж от чувства", предизвикани от страховете.

И Инес Райчева и Диляна Колева познават добре женската психика и водовъртежите на страховете. Те, като жени и като  "стабилна, осъзната основа" ще ти помогнат да направиш "скока" над обвзелата те безпътица. Не е толкова трудно, колкото ти го "диктува" умът!

Нуждата от помощ, която търсиш, според мен е в тази посока!

Успокой малко ума и събери кураж да действаш, а не да премисляш!

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, прав си. Не съм от хората, които се плашат от действия, но ситуацията в действителност е много сложна, не мога да я споделя. Предприела съм действия за разрешаването на проблема, но нещата са деликатни и ще ми трябва време. За бъдещето на детето не се притеснявам, а миналото съм го преживяла. Всичко останало е по-скоро вярно. Просто, когато ми се случи нещо такова с тези сънища ме обзема голям страх, нямам към кого друг да се обърна. Това е единственото място, където мога да получа съвет, подкрепа или даже разтърсване :), за което  благодаря. Дори и само като го напиша и споделя донякъде ми олеква! Може би ще е добре да говоря с тези дами.

     Поздрави и честит празник!  

Редактирано от nastty
Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, nastty каза:

Дори и само като го напиша и споделя донякъде ми олеква!

Това ми беше съветът!

Ала не е полезно единствено моментно да разрешаваш.

Страховете се появяват като малки "спиралки" някъде долу в областта на торса, ако си го визуализираш. Постепенно си се завихрят и в един момент, без да се усетим около тази малка "спиралка" се завихря целият ни умствен процес и светът сякаш "се свива" около основната история, която произтича от представата, която се повлиява от чувството на страх.

Съзнателността още в момента докато се "появява спиралката" може да ни подпомогне да "отклоним" с благодарност вниманието ни от нея. Само трябва да се усетим още в момента на пораждането да го направим. Дънов май съветваше нещо подобно - "благодарете, че ви е навестила и я пуснете по живо,по здраво".

Но това са временни действия. Те не спомагат за отработването на страховете. За предното се иска малко по-задълбочена работа, която е по-сигурна като ефект, когато получиш насоки от специалисти, врели-кипели в подобни "отработвания" , т.е. познават методите за вътрешна работа, защото имат собствения си опит и опитността, натрупана от сесиите им с други хора.

Ще се изненадаш като разбереш колко много хора, особено на днешно  време, изпитват подобни неволи. За това живеем в общество- за да си помагаме!

Честит празник и на Теб!

 

П.п сънуваш две "стари жени". В съвета ми се сетих за две жени-психотерапевти. Може пък по тази линия да се появи "лъчът"!?!

Малко ми е гейско, но ти пращам :feelhappy:

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

Не е такова ,, г.........ско'' - прятелско е :). Как да  открия  дамите, може би няколко разговора ,,по женски'' наистина ще помогнат.  

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...
В 18.02.2019 г. at 0:31, dian2n каза:

...

Нека да разкажа един друг мой сън.

Като малък много обичах да ходя на едно място, имаше една сграда там. Нещо като мотел беше . Събота или неделя ако не бях на село , там ходихме.Вътре в гората . Голяма игра падаше.

Оттогава вече не ме свързва нищо с това място от много години, но през няколко години ходя да видя какво става - пустош е. Тревата превзема всичко. Сградате се руши, дърветата падат.

И ето че в рамките на две седмици, три пъти сънувам сън за това място. В първият сън, сградата е действаща, нощ е , светлини светят приказно. Страхотна гледка е. Времето е тихо и се чувствам чудесно. Обсъждаме да слагаме антени на покрива.

 

Преди няколко дни отидохме на една хижа. Искаха от нас да сложим антена на покрива. Сложихме.

Когато решихме да си ходим, се обърнах да видя как изглежда сградата отдолу и направо замръзнах. Беше същата ,която бях видял в съня си - сградата на която обсъждахме да слагаме антени.

Досега бях в лека заблуда, която ми пречеше да направя връзката- сградата която виждах в съня си беше друга, а всъщност изглеждаше точно като тази хижа. И реално ние не сложихме антена на сградата от съня ми, а на сградата която визуално беше същата като на тази от съня ми - хижата. Просто в съня си, съм виждал тази хижа на място на което тя не съществува в реалността.  Сега чакам и Турските черни микробуси :)

Редактирано от dian2n
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Много странно. Харесвам слаби жени или такива с нормално телосложение. Не харесвам особено пълните. Да не говорим пък за тез дето са много дебели (нямам сексуални фантазии с такива и не ме привличат). Обаче днеска сънувах че имам сексуален контакт с една много дебела жена. Може да е била най малко 150 кила. Болестно дебела.

Линк към коментар
Share on other sites

Принципно споделих ти дълбоките основи в лицето на символиката в сънищата, но вече конкретната смисленост е въпрос на лична интерпретация. 

Единственото, което ми идва наум е, че човек напълнява, когато не се движи. 

Вероятно напоследък си се отдал повече на удоволствието да живееш, а си спрял временно да търсиш повече по отношение на смисъла, в плен на илюзията, че знаеш достатъчно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

              Здравейте, снощи сънувах нещо, съжалявам, че не ми беше последният сън и не си го спомням в детайли, но пък явно ми е направило впечатление.  Срещнах се с един мъж/ преди това не се сещам какво е било/ - беше облечен в бял панталон и бяла горница, и си говорехме нещо и аз му казах:

           - Когато сънувам, понякога срещам много добри хора, с които си разменяме данните и си обещаваме да се чуем, и като се събудя, много съжалявам, че не мога повече да ги видя защо става така? 

          А той ми отговори:

        -  Защото не могат да напускат световете където живеят?

           После го попитах и той ли е така, а той ми обясни, че  може да пътува между тях, но не може да остава.

   След това, и аз не знам защо, но вече знаех, че сънувам и исках да разбера колкото се може повече, го попитах как се казва и той ми отговори, че имал три различни имена. Бяха много странни, с по три букви и не ги запомних, след това го питах за излизането от тялото и му разказах, че ми се е случвало, както и да летя, и че много ме е страх да не се извися толкова, че да не мога да се върна. Той ми каза, нещо от сорта на това, че не е страшно, но не  може да говори по тези въпроси и някак избледня и изчезна. Аз се опитах да се събудя, викам си сега бавно и внимателно да не стане пак някоя изненада и не стана...

Само дето не съм много сигурна, дали наистина се събудих, или само сънувах, че събуждам.

Това е от мен! :)

Поздрави и бъдете здрави!

 

Линк към коментар
Share on other sites

Е, когато човек започне да има съновидения и за други светове, вече не си позволявам да казвам много. Защото тълкуването го правя от моята гледна точка - тук в този свят. 

Единственото в такъв случай, което би ти било полезно е да се отпуснеш, без напрежение да "пребиваваш" в съновидението. Помага за този ни свят, има тонизиращо въздействие.

Другия път, когато си в подобен сън, опитай се да си погледнеш ръцете, ако имаш усещане и за тяло към момента на съня.

П.п. Радвам се, че нещата са се "поразвързали" при теб, че бая ги беше "оплела" с интензивните ти чувства!

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

Вярно да с ,,малко'' помощ :) , се поразвързаха, освен това никога не е излишна и още една гледна точка, а и ето пак получих съвет :).  Това се сетих - усещането беше приятно този път, не беше страшно.

 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Тук от два дни пак имам интересни сънища .

Вчера сънувах че се правя на нещо като алпинист. Куката на въжето обаче е закачена не на някоя скала в гората ами на улука на блок. Въжете ми се струма хлабаво, изработено е от някакъв найлон. Спускам се надолу по това въже към земята .Нямам спомен кога съм бил горе . Съня започва от момента на спускането. По балконите са наизлезли млади хора - само/почти само момичета. Вляво от мен се спуска една млада хубавица която знам по физиономия .Може би е макс на 20 г. Нещо си говорим. Казва ми как се казва но изрича име което никога не съм чувал и не знам че съществува .После го търсих в нета (говоря като се събудих) - и наистина има такова име но не намерих значението му. Само видях че има такава марка часовници. Погледнах към найлоновото въже и малко се притесних да не се скъса преди да съм се спуснал до земята. Но то така или иначе май си свършваше на метри от площадката пред блока .Достатъчна височина за да се пребия. Казах че ако тези които са на балконите и ни наблюдават, не ми подлагат стъпала на които да стъпвам по време на спускането ми надолу може да се претрепя. Понеже може да стъпя на празно и да падна .Използвах думата стъпала неправилно. Представях си как подават през парапетите на терасите си разни плоскости (като дъски) и аз стъпвам върху тях. Стигнах донякъде в спускането си и почнах да се набирам нагоре към покрива.

Сънувах че по мое искане някакви майстори са опрели две високи стълби по стените на един блок .Някои от напречните летви ("стъпалата") бяха покрити с козина. Козината беше прокъсана уж заради дъжда който бил валял .Част от стъпалата на стълбите бяха счупени .Май пак уж от дъжда.

После бях в някакъв салон на къща. На стената отляво на мен имаше екран на който наблюдавах ставащото в публичен дом в Германия. Там имаше десетина голи човека. Мъж и останалите млади, красиви и страстни жени които го бяха обкръжили плътно и сякаш всяка искаше да се вкопчи в него (клиента).

Днес сънувах съм в нещо като хотелска стая в която има магазин за разни закуски. Продавачите бяха млади мъж и жена. Стаята се изпълни с хора , които искаха да си купят ядене .Една руса хубавица максимум 20-годишна нещо се закачи с мен и аз и казах че е прекрасна .

После се озовах в партера на нещо... дето първоначално мислех за дискотека...Но не съм сигурен какво точно беше... Може на първия етаж наистина да е било дискотека .Бях на прага на врата която не посмях да отворя и после май се оказа че от там е трябвало да си купя билет за.. .Беше почти почти съвсем тъмно .От телефона ми зазвуча някаква чалга . В черната лъскава стена видях отразен образа на една популярна чалга певачка .Взех да си денся сам в тъмното.

Не знам как но се пренесох на втория етаж. Хоп - там галерия .Разни снимки в рамки наредени по червените стени .Почти нищичко не помня от съдържанието на картините. То май и почти нищичко не видях .Помня че на една картина имаше снимка на лицето на млад мъж с черна коса .Но на останалите снимки бяха млади хубави мадами .По едно време към мен се приближи млада блондинка и ме нарече тъпак посочвайки ми снимката която гледах .Потупа ме по гърба и нещо взе да ми обяснява за снимката .За да я омилостивя и да се държи по добре и казах че е прекрасна и докоснах за кратко по кръста . Обърна се към мен (беше се загледала в нейни приятелки). Прегърна ме и докато вървяхме към картините и разглеждахме ми рече: "Я кажи какво искаш .Искаш ли хубави коли и млади хубави жени?" Казах и :"Не ми трябват коли ." Тя ми вика: "Хубави жени ли искаш ?" Отговорих и в ума ми утвърдително но не го казах на глас ,защото се опасявах че ще ми каже че щом искам хубави жени ми трябват хубави коли. Взе още повече  да ми се умилква .Не знам що. Усещах неискреност .Нямах и вяра .Аз също се преструвах донякъде но взех да поддавам на чара и. Прегърнати бяхме лице към лице .По едно време си държахме ръцете . После тя опипваше джобовете и усети банкнотите в два от тях.В някакъв миг при нас дойдоха и нейните приятелки които сякаш също искаха да ме прегърнат .Радваха ми се все едно съм някаква рок звезда. Не знам как но изведнъж се усетих че съм бос .Бяха ми изчезнали обувките като на магия !Притесних се че може да не съм си изрязъл ноктите добре и да са малко големи .Не смеех да си погледна босите крака за да не привличам внимания към тях .Надявах се ако съм с по дълги нокти да не забележат .Да ама не .поне една забеляза .Май блондинката дето ме нарече тъпак .Каза за ноктите ми: "Я, оръжия "(не звече да се присмива) .Казах: "Да, това са ми оръжия ."Не можеха обаче всички красавици да ме докоснат защото нямаше място .Сред фенките ми имаше един младеж с черна коса който също ми се радваше (бях неутрален към него .).Изведнъж тази група от десетина човека ме вдигна на ръце (ролята на младежа май беше главно да помага за носенето .затова като че ли беше там ).Стоях прав стъпил на краката си върху ръцете им .Понесоха ме отдалечавайки се от картините .Голям кеф .Почувствах се важен , сбъдната мечта. Когато наближихме срещуположни край на етажа в посока на прозорците те ме пуснаха на земята .Приказката свърши. Започнаха да опитвам да ми свалят панталоните за да ме унижат .Бяха се подиграли с мен. Много здраво си държах панталоните и не успяха да ги смъкнат при което се разпръснаха .А тази блондинка дето първа взе да се занимава с мен ми каза: "Като ще гледаш поне да си беше платил за билет !"Билет май трябваше да си купя от залата на първия етаж ( "дискотеката ") чиято врата не отворих. Не помня как се оказах навън в града .Слънчево време . Прекосявам моста и имам усещането че някой върви след мене и не ми мисли доброто. Обръщам се назад и гледам задава се полицай .Нищо не казва но видимо бърза в посокат в която вървя и аз. Уплашвам се че ме търси за неплатения билет .Обръщам се с лице към него и политам като се отдалечавам още по - бързо .В този момент той ме поглежда (сякаш сега ме забелязва) и още повече забързва крачка .Дава ми знаци да спра ,да се приземя , но аз нямам намерение да бъда арестуван за неплатения билет. Отговарям му с псувни и продължавам да се отдалечавам .

Линк към коментар
Share on other sites

"Блокът" е символ на обществената структура на ценностите. Различните етажи "ти подават стъпала" - схващания и тълкувания. 

"Спускаш се", защото проявяваш желание да разбереш какви се "основите". Цялото "спускане" е потъване в по-дълбоките слоеве на подсъзнанието и табутата, които битуват там. В "спускането" съвсем естествено си "съпровождан" от девойка - анимата ти, твоето вътрепсихично, контрасексуално аз. Хубаво е, че вече не е някаква "мършава" като в по-предносподелените ти сънища - има здравословно развитие. 

В по-обща рамка минаваш съвсем естествения процес по хармонизиране на собствената ти сексуалност, която към момента е недефинирана солидно, под въздействието на някой материални аспекти от живота, които "избиват" в символичния план на сънищата. Един вид отразяват потиснати съдържания, оформящи комплекси, които се базират на възприети в обществото оценки, какво материално би трябвало да притежава един мъж. 

"Полицаят" е символът на обществ.ред, към който яснж изразяваш отношението си, но това е до време. Като почнеш да специализираш в дадена област и развиеш професионални умения, това ще донесе по-високо ниво на материална обезпеченост, а с това ще се промени и съзнанието ти и ще възникват вече по-зрели въпроси и поведение , които ще променят и същността на сънищата ти. 

За всичко си има време. Има различни етапи. Съвсем нормални истории сънуваш. Виж, ако искаш да станат по-хард - пробвай да се пуснеш от въжето и устискай до преди да се размажеш на площадката!!! Ще ти бъде интересно развитието,  ако не се събудиш от страха,  де! 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...