Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Guest Христо

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6

Recommended Posts

Сънувах различни неща.

Най - екшъновите бяха...

С майка ми сме на някакъв голям площад посред нощ. Има някакво празненство и много хора. Сестра ми и приятеля и са някъде в тълпата. Майка ми казва, че държавата ни е взела мерки срещу евентуален атентат от страна на Ислямска държава. Каза още: "Дано ? (бел. Сингам: сестра ми) да не пострада. Абе няма да пострада". Викам, воден от страх и може би от гордост също: "Ако хвана някой от Ислямска държава ще му отрежа ухото. Жив ще го нарежа на парченца."

След това сънувах, че съм ученик и че някой ми е откраднал...водолазния костюм (какъвто нямам и никога не съм имал). Установих това докато бях в мрачното и пълнещо се с вода мазе на училището, в което доколкото помня се понамокрих. Излязох леко ядосан на улицата... С надеждата да открия крадльото. Взех да тренирам карате шутове, скачайки във въздуха и удряйки максимално силно пространството близо до едно дърво. Проявих се като милостивец спрямо дървото и...краката ми. :D

Сподели това мнение

Здравейте, как бихте разтълкували два сънища, които сънувах през 3 вечери? В първия сънувах много цветя. Намерих ги забравени на тавана в нашата къща (ние таван нямаме, но такъв ми беше съня). Цъфнали, с много зеленина, буйни...В другия си сън бягах през една много зелена поляна, тревата беше мокра като след дъжд, аз бягах много щастлива и си казвах "Вече всеки ден ще идвам тук да бягам така". И след двата съня се събуждах с много приятно чувство на щастие...

Сподели това мнение

преди 7 минути, katerina_84 каза:

Намерих ги забравени на тавана в нашата къща (ние таван нямаме, но такъв ми беше съня).

аз бягах много щастлива и си казвах "Вече всеки ден ще идвам тук да бягам така". 

Нещо-което се сънува, се намира- забравено. Някъде, което  не е съществувало в действителност - т.е. никъде.

Защо й е на сънуващата нощем да обещава вместо будната денем!?

Бягам освен "тичам" има още  едно значение -"избягвам","убягвам".   

От друга страна чувството на щастие си е чувство на щастие и дано за деня ти и нощта ти то е едно и също.

Сподели това мнение

Сънувах, че се намирам на терасата на последния етаж на някаква висока сграда. Може би хотел. Мисля да скоча, просто за да си полетя. Обаче се чудя - това сън ли е, не е ли сън. Щото ако не е - ще се размажа. По едно време в мен надделява убеждението, че сънувам и няма нищо да ми стане, дори и да се тупна долу. Скочих, но не успях да полетя и се приземих долу. Може би на крака.

Сподели това мнение

Днес имах сън в стил адвайта, така да се каже.

Бях във физкултурния салон на първото ми училище. Наоколо имаше медицински лица. Бяха ми взели кръв, за да ми я изследват. Бяха взели кръв и на 3 момичета. Обаче аз хем си бях аз, хем бях и тези три момичета. И четирите проби макар от различни тела, бяха все мои проби. Аз бях и аз, аз бях и тях.

Сподели това мнение

Спиритизъм, шаманизъм.

Сънувах, че баща ми и майка ми са в задната част на двора, а аз ги наблюдавам от терасата. Баща ми маха с ръка, прави някакъв ритуал за призоваване на духове. Иска да се свърже с духове, които да му кажат каква е причината за някакъв негов здравословен проблем. По едно време забелязва, че съседът ни пияница го наблюдава и подразнен започва да му вика нещо.

Помислих си, че опитите на баща ми да се свърже с духовете са безуспешни, защото явно не е достатъчно одухотворен.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега