Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6


Guest Христо

Recommended Posts

сънувах починалата ми баба.беше жива,нямах усещането че в действителния свят е умряла,просто аз ,тя и сънят бяхме в един жив свят,това като усещане.казвам го защото в други сънища зная че сънувам вече починала жена, а сега небеше така. лежах до нея,от ляво,бях свита като поза зародиш,плачех за нея,защото е обичам(може би тук е мястото че съм знаела за това че не е между живите ) но в будността сега мисля че не е било сън а съм била наистина с нея. такова усещане не съм имала преди.

сънуваш се и с дълга бяла рокля...слизах от кола и трябваше да влизам в нещо като ресторант. обикновено в сънищата си чувам Глас,скоро не съм го чувала, но пък позната която беше участник в съня ми каза че има стълби и да внимавам, като спомен от атмосферата: че ще ме гледат,да не се притеснявам...(в ежедневието тази позната аз нея харесвам,просто не ми е кръвната група)...

Мшсля , че сънят ти е свързан със работата ти.Или ще започваш нова работа или същата на по висок пост и имаш притеснения как ще се справиш.Може да имаш и конкуренция .

Съня със баба ти - понякога починалите близки идват във съня ни, за да ни успокояват да не скърбим толкова силно за тях .Затова ги сънуваме със усещането , че са живи .Дори се случва те сами да го казват - аз съм жива ,За да не скърбим за тяхната загуба , че те са още сред нас,със нас във всеки един момент .

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах, че един мъж ми подарява малка маргаритка. Прочетох на какво е символ маргаритката, но ако някой знае нещо повече, ще се радвам да го сподели.

Линк към коментар
Share on other sites

Мерси за отговора @сиджей, братовчедка ми не е била близка с баба ми. Баба ми почина, когато тя беше доста малка. Иначе говорихме с нея за битови неща, но тя каза, че е ок и е доволна сега където е в момента. Сметнах го за странно точно баба ми да сънувам и да си говорим за нея. И друг път съм я сънувала как иска разни неща, но не й да живее при нас и то с братовчедка ми. Може би , когато е била жива е искала да живее при нас, не знам. Тя живееше при една моя роднина преди да почине доста години.

-------------------------------------------

Снощи сънувах преподавателя ми, бяхме в залата , аз излязох и той ме последва, после ме сграбчи и ме целуна по врата. Почувствах се странно, каза ми нещо, което не запомних и после се върна в залата. След това се събудих.

Линк към коментар
Share on other sites

Тази нощ сънувах много падащи звезди - стоях на терасата си вкъщи и гледах небето, което беше розово. Падаха една след друга, много звезди. Гледах ги и им се възхищавах в съня си и си казвах, че е приказно красиво и най-после се случва и на мен :) В реалния живот не ми се е случвало досега.

Как бихте го разтълкували? Днес е важен ден за мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Снощи сънувах, че режа телена ограда, минах през нея после се качих на едно голямо дърво, беше старо с големи клони, но някакъв лош човек ме хвана за хвана за кръста и ме издърпа от него. :?

Редактирано от Ajna
Линк към коментар
Share on other sites

Тази сутрин ми се случи нещо странно. Бях будна напълно, но още не бях станала и ме заговориха, даже отговорих на човека и почти веднага "видях" как бабата на моя мъж /покойница от близо 6 години/ влезе през вратата на тераса с бастун /пък тя никога не е ползвала бастун, доколкото си спомням/. Не я видях буквално, а в мисълта си. И то кристално ясно ... За нея, аз лично, почти не се сещам вече. Мила и деликатна жена, почина в същата къща, в която живеем. Принципно тази тераса я ползваше, за да излезе на двора през нея. А когато "влизаше" през вратата всъщност същевременно като че ли се канеше да влезе в нейната стая, тя и там почина преди години.

Редактирано от query
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,много бих се радвала ако ми помогнете да разбера съня си.Сънувах че съм тръгнала на някъде и в един момент една сяпа жена се появи до мен и ми каза,че трябва да вървя към парка,аз и казах че не съм тръгнала натам,но тя ми каза сочейки с ръка посоката- там е сребърната вода.След това сънувах че вървя с мъж до мен бях го хванала под ръка и се чудех защо съм с 7/8 панталони беше снежно.След това изведнъж се оказах с дете на ръце (много обичам децата) то нещо си играеше с ножица и без малко да се нарани за това я взех от ръцето му и я хвърлих .

Потърсих в интернет и открих, че Преподобна Стойна е била такава,реших че може би е символ някакъв, но нищо друго.

Линк към коментар
Share on other sites

Тази нощ сънувах много падащи звезди - стоях на терасата си вкъщи и гледах небето, което беше розово. Падаха една след друга, много звезди. Гледах ги и им се възхищавах в съня си и си казвах, че е приказно красиво и най-после се случва и на мен :) В реалния живот не ми се е случвало досега.

Как бихте го разтълкували? Днес е важен ден за мен.

Мисля че сънят ти означава че си влюбена и изпитваш най възвишени чувства .

Линк към коментар
Share on other sites

Снощи сънувах, че режа телена ограда, минах през нея после се качих на едно голямо дърво, беше старо с големи клони, но някакъв лош човек ме хвана за хвана за кръста и ме издърпа от него. :?

Мисля, че сънят ти показва че си се справила със някакво ограничение от което си се почувствала добре ,но за кратко .Следва ново ограничение .Не знам дали това е човек или ситуация .

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,много бих се радвала ако ми помогнете да разбера съня си.Сънувах че съм тръгнала на някъде и в един момент една сяпа жена се появи до мен и ми каза,че трябва да вървя към парка,аз и казах че не съм тръгнала натам,но тя ми каза сочейки с ръка посоката- там е сребърната вода.След това сънувах че вървя с мъж до мен бях го хванала под ръка и се чудех защо съм с 7/8 панталони беше снежно.След това изведнъж се оказах с дете на ръце (много обичам децата) то нещо си играеше с ножица и без малко да се нарани за това я взех от ръцето му и я хвърлих .

Потърсих в интернет и открих, че Преподобна Стойна е била такава,реших че може би е символ някакъв, но нищо друго.

Мисля че сънят ти показва битови проблеми .Търсиш отговори , изход , но не ги намираш - тръгнала си на някъде и сляпа жена .Надяваш се на чудо - сребърна вода .От тези проблеми за малко да пострада работата ти или делата ти- Детето и ножицата .Но си успяла да овладееш ситуацията .

Линк към коментар
Share on other sites

Тази нощ сънувах много падащи звезди - стоях на терасата си вкъщи и гледах небето, което беше розово. Падаха една след друга, много звезди. Гледах ги и им се възхищавах в съня си и си казвах, че е приказно красиво и най-после се случва и на мен :) В реалния живот не ми се е случвало досега.

Как бихте го разтълкували? Днес е важен ден за мен.

Това е компенсаторен сън.

Както в онези сънища, в които летим или виждаме зелени поляни.

Психиката компенсира липсата на възможности в битието.

Ти знаеш.

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах, че един мъж ми подарява малка маргаритка. Прочетох на какво е символ маргаритката, но ако някой знае нещо повече, ще се радвам да го сподели.

Като цяло цветята са символ на децата . Мисля че сънят ти показва че си готова за майчинство .Имаш желание да имаш дете от определен човек .

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,много бих се радвала ако ми помогнете да разбера съня си.Сънувах че съм тръгнала на някъде и в един момент една сяпа жена се появи до мен и ми каза,че трябва да вървя към парка,аз и казах че не съм тръгнала натам,но тя ми каза сочейки с ръка посоката- там е сребърната вода.След това сънувах че вървя с мъж до мен бях го хванала под ръка и се чудех защо съм с 7/8 панталони беше снежно.След това изведнъж се оказах с дете на ръце (много обичам децата) то нещо си играеше с ножица и без малко да се нарани за това я взех от ръцето му и я хвърлих .

Потърсих в интернет и открих, че Преподобна Стойна е била такава,реших че може би е символ някакъв, но нищо друго.

Аз мисля следното. Видях го сякаш в момента и реших, че трябва да го напиша.

Търсиш пътя си и ще ти бъде показан от някого, когото не очакваш. Този път няма да го вървиш сама, но за да знаеш с кого ще е, трябва да не пропуснеш знаците (те може и да са низ от случайности, а може и да са съвпадения със съня ти). Накрая ще се намериш в това, което търсиш и ще си достатъчно силна, за да вземаш правилните решения..

Линк към коментар
Share on other sites

Много ви благодаря,Сatch22 и Сиджей,да наистина е така имам проблеми,но също така и има един човек когото харесвам,но много се страхувам от връзка по скоро да не сбъркам отново, мисля че това е пътя за който говори Catch22.Искренно се надявам да взема правилните решения и да разбера знаците.

Благословен и красив ден :3d_041: :3d_041: :3d_041:

Линк към коментар
Share on other sites

Обмисляме инвазия в Норвегия, стряскаме се от Китай. :3d_146:

Сънувах че с някакви други хора си говоря нещо за богатата северна страна Норвегия. Стана въпрос България да завладее Норвегия или нещо такова. Говорехме си, че тия норвежците може да са много богати, ама на бой ще ги победим ако сблъсъкът е един срещу един. Обаче в следващия момент научихме, че Норвегия се е превърнала едва ли не в протекторат на могъщия Китай и се респектирахме. :D Може в съня ми да съм бил президент - председател на България и пожизнен диктатор, и може българската армия да е завладяла де що има до Норвегия и с генералите ми да сме мислели за атака над богатото студено кралство. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Току що сънувах русо дете на около 11, 12 години. В съня си имах усещането, че това е сина на Спас, много успял тук в Лондон строителен предприемач, за когото работят над двеста човека. За детето му бях чувал, че има моменти, когато си блъска главата в земята.

В съня ми играеше на пода с неподходящи за възрастта му играчки. Изведнъж дойде и ме прегърна и опитваше се да ми каже нещо заеквайки. Въздишкка се изтръгна от мене, "О, Господи...!" Аз седях изцяло на легло и то така се отдръпна към стъпалата на краката ми и вдигна поглед гледайки на горе, а в очите му и във мене настъпваше Мир.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,много бих се радвала ако ми помогнете да разбера съня си.Сънувах че съм тръгнала на някъде и в един момент една сяпа жена се появи до мен и ми каза,че трябва да вървя към парка,аз и казах че не съм тръгнала натам,но тя ми каза сочейки с ръка посоката- там е сребърната вода.След това сънувах че вървя с мъж до мен бях го хванала под ръка и се чудех защо съм с 7/8 панталони беше снежно.След това изведнъж се оказах с дете на ръце (много обичам децата) то нещо си играеше с ножица и без малко да се нарани за това я взех от ръцето му и я хвърлих .

Потърсих в интернет и открих, че Преподобна Стойна е била такава,реших че може би е символ някакъв, но нищо друго.

Аз мисля следното. Видях го сякаш в момента и реших, че трябва да го напиша.

Търсиш пътя си и ще ти бъде показан от някого, когото не очакваш. Този път няма да го вървиш сама, но за да знаеш с кого ще е, трябва да не пропуснеш знаците (те може и да са низ от случайности, а може и да са съвпадения със съня ти). Накрая ще се намериш в това, което търсиш и ще си достатъчно силна, за да вземаш правилните решения..

Специално благодаря, че написа това което почуства,защото се оказа много вярно и се случи точно така както го казваш.Сърдечно благодаря !!!

Благословена нова седмица :3d_137::3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

В лъскав офис съм и шефката и една нейна приятелка влизат. Аз там работя. Приятелката й ми казва, че детето ми си е ударило главата по случайност ама тя нямала вина. Аз и отговарям, че това вече се случва доста често и тя как така няма вина. Ставам и и казвам, че ще и дам пример. Хващам някакъв ценен китайски сервиз и го хвърлям на земята- чаша по чаша и чиния по чиния и и повтарям, че нямам вина. Такъв гняв ме беше обзел, че даже и като се събудих още ме държеше. Изпочупих всичко, що беше чупливо. Те ме гледаха и само спокойно ми опонираха нещо. По едно време се изкачвам до полюлея- а той като произведение на изкуството. Казвам пак- а тази лампа дали и нея, ей така, без да искам да счупя, м? Обаче размислих, че няма вече да ми стигне заплатата и ще се стигне до съдебни дела и реших, че достатъчно съм изпочупила. На излизане от стаята шефката ми казва "Ти нали знаеш, че няма да ти се размине?" А аз нахално отговарям "Знам".

Предния ден бях на сватба- толкова добре не бях се веселила от години. От къде толкова гняв се е събрал в мен...

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

Разтълкувайте този кошмарожасен съньовляк, плийз:

"Плътската красота и на плътта тленността"

http://www.beinsadou...&showentry=3530

П.п.: По - голямата част от обема на публикацията не е по сюжета на съня, а касае красотата физическа и нейната кратковременност, което поне кореспондира със смъртта и краткотраенето на земните ни живот и младост.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Разтълкувайте този кошмарожасен съньовляк, плийз:

"Плътската красота и на плътта тленността"

http://www.beinsadou...&showentry=3530

Много хора сънуват починали близки хора напоследък. Според мен има раздвижване на енергийно ниво. Сестра ми дори е видяла починалия ни дядо на автогарата.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

Аз не го сънувах, но сънувах, че е там (не го видях, но знаех, че е там). И в предишни години съм сънувал покойници.

За какво точво раздвижване става дума?:) Чел съм, че някои периоди в годината са такива от енергийна гледна точка, че се засилва контакта с по - фините светове.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

Сънувал ли ме е Божо преди година ? :D

Публикувано: 11 май 2011 - 16:46

После някак влизаме в централата и там се оказвам на петия етаж на една сграда. Минавам по коридорите и има пара, защото това е спа център. Виждам полуголи жени. Едни се къпят, други лежат увити в хавлии. Обръщам се скришом да ги видя, но внимавам, да не ме видят, че съм мъж. Вижда, отделения покрити с воали и голи жени. В последното една надвесена фигура прави масаж на жена с тъмно тяло и красиви гърди. Мисля си, че тя пъшка така все едно прави секс.

Източник : http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=10045&st=180#entry144936

Да не би тази анонимна фигура да е била моя милост ? :3d_146: Абеее, Божоооо, сигурно съм бил аз. Ако знаеше, можеше да ми се обадиш и да те уредя да помасажираш и ти, нали си ми тъстче. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...