Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Guest Христо

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6

Recommended Posts

Да много често знам, че е сън. Има мнооооого неща писани от мен - първо започнах с това, че излязох от тялото си по време на сън и много се изплаших, подробно е описано и други неща. И понеже не знаех какво да правя, от страх не можех да заспя , потърсих помощ в интернет и открих този сайт,  а тук много добри хора ми помогнаха с разбиране и съвети! И всяка вечер сънувам поне по няколко съня, но споделям само тези, които ми се струват по необикновени.

Снощи например сънувах апокалипсиса. Нямам идея откъде ми дойде. Намирах се в нещо като висок тунел, но вече бях стигнала до края, и залязох. Изведнъж малко ми прилоша. Пред мен имаше две момчета, докато ги погледна и те се строполиха на земята, тогава някак осъзнах, какво се случва. Нещо все повтаряше - това е апокалипсиса. Наоколо всичко беше в руини и в небето се движеха някакви машини, които унищожаваха хората. Аз си помислих, че трябва да спася семейството, но не можех да се движа, сякаш някой ме спираше. И така се събудих...

Редактирано от nastty

Сподели това мнение

В 16.11.2020 г. at 10:50, nastty каза:

Здравейте, отдавна не съм писала. Надявам се, всички да сте в добро здраве! :)

Моля само ако някой има тълкуване на следното да помогне - много често сънувам, че съм без обувки. Както вървя изведнъж се оказвам боса, започвам да търся магазини или други места, от които да си набавя и в повечето случаи не успявам. Това се повтаря доста често в сънищата ми в различни варианти,  не мога да разбера какво означава и затова го споделям.

Благодаря!

Бъдете здрави! :)

Може би нещо те притеснява ,. Търсиш защита или удобство .

Редактирано от АлександърТ.А.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега