Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Замина си брат Огнян Николов


Recommended Posts

Огнян Николов (1960-2012).

526684_10151194798668065_916529978_n.jpg

Огнян Николов (1960-2012).

Обичаше сцената, но остана в сърцата на много хора с вълшебството на семинарите си.

Снимка от изпълнение на "I will walk with God".

[media=]

[media=]

[media=]

[media=]

Редактирано от Marusya
Линк към коментар
Share on other sites

ОГНЯН НИКОЛОВ

(5 май 1960 г. – 13 юни 2012 г.)

“Необходимо е това, което даваш на другите, да бъде дадено с любов.”

Emilia Ianeva

Защо толкова рано, Оги. Имахме още нужда от теб. Раздаде се докрай и тихо си отиде. много, много ще ни липсваш.

Благодарим за прекрасните неща и вълшебства, които ни дари и в които ни направи участници. Светла е дирята ти на земята , И след прекрасно изпълнената мисия тук , Вселената те призова обратно. Мир и светлина по пътя , възход на духа ти и знаем ,Че ще ни помагаш и от ТАМ .

Редактирано от Marusya
Линк към коментар
Share on other sites

Светлина по пътя на душата му!

Не мога да повярвам, светъл човек и имам прекрасни впечатления от него. Но така е трябвало. Поне отива на хубаво място...

Линк към коментар
Share on other sites

Попадна ми едно интервю на Росица Йотковска с Огнян Николов от 2011г., което бих искала да споделя. На въпроса във връзка със семинара "Проява на гласа" - "Какво ви дава работата с тези хора в професионално отношение?" Огнян отговаря:

Дава ми все повече нови познания в безкрайния път на изучаване на човешкия глас и на пеенето. Едно от най- ценните неща, които проумях като професионалист, е това, че природата не създава дефектни органи или поне процентът на родени с проблеми в ларинкса е един на хиляди.

Това означава, че всички останали подлежат на развитие, едни по-бързо, други по-бавно, трети много бавно. То е като математиката – не всички сме родени с дарбата да се занимаваме с висша математика, но всеки, с повече или по-малко усилия може да се научи да смята.

Сетих се и за едно специално изказване, което чух преди години: „Когато изучаваш дадено нещо, можеш да го усвоиш 50%, когато започнеш да го прилагаш – можеш да го усвоиш 75%, а когато го предадеш на другите, тогава го усвояваш 100%”.

Източник

Мир и светлина в безвремието и безкрая!

Редактирано от Надеждна
Линк към коментар
Share on other sites

Мир и Светлина на душата на Оги!

Един прекрасен брат и колега. Бил е само на 52 земни години. Имал съм щастието да музицирам с него и да участвам в негов курс по пеене, надявах се да участвам пак...

А аз на 10.06. се разделих на земен план с майка си. За разлика от Огнян, беше на почтена възраст – 86 г.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодарение на теб се докоснах до други измерения,

осъзнах магическата сила на музиката,

разбрах, че смелостта те прави силен.....

и че най-голямата сила е Любовта!

Във всеки от нас - твоите ученици

живее частица от теб!

Благодаря ти за всичко! :3d_047:

Редактирано от Криси
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...