Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Извънземните в моя живот


Виждали ли сте НЛО или извънземни?  

14 гласа

  1. 1. Виждали ли сте НЛО или извънземни?

    • Да, видях НЛО.
    • Да, видях извънземно.
      0
    • Да, виждала съм.
    • Не, но вярвам, че ги има.
    • Не, дори не вярвам в тях.
      0


Recommended Posts

Лятото на 2009 година с моята най-добра приятелка решихме да спим на палатка в двора й. През нощта ставаха невероятно странни неща. Звуци в небето, светлини и това усещане за присъствието на някой около нас. На сутринта почна разследване на случилото се. Затова спахме още няколко пъти и винаги се случваше по нещо. Но един път бяхме сами у приятелката ми и щяхме да спим вътре. Забавлявахме се, беше към полунощ. И се чу нещо странно. Спряхме музиката и тя погледна през прозореца. Успя да ми каже само - Погледни!!! :3d_132: - с неописуем страх в очите. И аз отвесих пердето и погледнах към двора. ТО стоеше със слабичкото си сиво тяло и ме гледаше с големите си черни очи. Това беше първия път когато видях някой от Сивите.

Втората ми среща беше у нас. Събудих се, но не можех да помръдна, не можех и да говоря. После го видях, ТО стоеше до леглото ми. После бях с моята приятелка в нещо като лаборатория, но не беше осветена, спомням си как придърпах приятелката си към мен, бяхме на нещо като маса в някакъв ъгъл. Всичко беше сребристо. А Тя(приятелката ми), за същата нощ помни как се е надигнала от леглото почти да тавана. Ако ми се беше случило само на мен бих помислила, че сънувам.

Третата среща - Събуди ме много силна бяло светлина, след това бях вече на улицата с около 20 Сиви-Малки. Ръкостисках се с тях или дори май прегърнах едно. Радвах се, че ги виждам.

Спомням си всичко на откъсляци заради хипнозата, на която задължително подлагат преди да отвлекат. Само Сивите се занимават с отвличане.

2010 година по едно време се бях ядосала, че не бяха осъществили никакъв контакт с мен и започнах да си внушавам, че не съм добре с главата и съм си въобразявала и си напрегнах мозъка и мислено се опитах да си свържа с тях и им казах - Ако до 7 дни не ми дадете някакъв знак, че сте тук повече няма да се занимавам с вас и с други паранормални неща. На 7 ден след това сънувах (или наистина се случи) , че ме водят в гората и ми казват - Ще разбереш истината. Внимавай много! - и само това. Миналата година с едно момиче бяхме в гората на разходка, на объркахме пътеката. Всичко ми изглеждаше толкова познато и все едно някой ни гледаше. Бях изпаднала като в транс. По пътя си повтарях, че нищо не може да ме спре, че съм безсмъртна... Пътеката ни спря и аз и тя почнахме да се катерим нагоре, но стигнахме до една малко скала право нагоре, висока 2м. и видяхме че няма как да се качим и слязохме. Тъкмо слезли аз пак се качих и й казах- Аз не бях ли вече тук? Нищо сега гледай какво ще направя.- Чувствах се странно, знаех какво ще стане и то наистина се случи. Полетях надолу и започнах да се търкалям. Изпаднала съм за минути в безсъзнание. Събудих се цялата в кръв и тръгнахме към болницата. Стигнах до там пеша, докато кръвта ми течеше. И в гората и в болницата оживят като по чудо. Бяха ме предупредили извънземните. Тъй като пътуват във времето са знаели какво ще стане с мен и ми бяха казали на сън(или завели). Но този ден не се и сетих за това.

А от тази нощ спомена ми е: Гледах през прозореца небето, имаше две летящи чинии, които кръжаха. После бях на Луната с някой, но не помня кой. Гледахме към Земята.

А вие имате ли какво да разкажете?

п.п. Аз съм от Кристалните деца.

Линк към коментар
Share on other sites

Другия път ги питай нещо за алтернативните източници на енергия. Четох преди малко, че сървърите на Интернет мрежата ползват 1% от произвежданата електроенергия. Обезлюдяването на страната ще ми осигури евтини квартири, така че разхода за ток ми е първостепенна грижа.

Линк към коментар
Share on other sites

Ха-хах, евтини квартири. Че те панелките след 5-10 години ще стават ли още за живеене? Аз лично очаквам жилищна криза и то сериозна.

Иначе историята с извънземните много като разказ за нещо сънувано ми звучи.

Линк към коментар
Share on other sites

Извинявай, ама кой те определи, като "Кристално дете"? На мен тия понятия - крстални, индигови и т.н. още са ми мътни. Интерно Баба Ванга, която говореше с мъртвите към коя "група" е спадала.

Линк към коментар
Share on other sites

Жилищна криза там, където се гъчкат хората... ама в Мадан, примерно, 80% от жилищата са изоставени...

Ето на, има надежда. А нищо чудно извънземните да са дошли за да търсят евтини жилища.

Линк към коментар
Share on other sites

Спрямо нас, не са примитивни. Но са машинна цивилизация, тоест не са от най - напредналите същества във вселената.

Не им се връзвай много.
Може и да имат нечисти намерения...
Линк към коментар
Share on other sites

Лятото на 2009 година с моята най-добра приятелка решихме да спим на палатка в двора й. През нощта ставаха невероятно странни неща. Звуци в небето, светлини и това усещане за присъствието на някой около нас. На сутринта почна разследване на случилото се. Затова спахме още няколко пъти и винаги се случваше по нещо. Но един път бяхме сами у приятелката ми и щяхме да спим вътре. Забавлявахме се, беше към полунощ. И се чу нещо странно. Спряхме музиката и тя погледна през прозореца. Успя да ми каже само - Погледни!!! :3d_132: - с неописуем страх в очите. И аз отвесих пердето и погледнах към двора. ТО стоеше със слабичкото си сиво тяло и ме гледаше с големите си черни очи. Това беше първия път когато видях някой от Сивите.

Втората ми среща беше у нас. Събудих се, но не можех да помръдна, не можех и да говоря. После го видях, ТО стоеше до леглото ми. После бях с моята приятелка в нещо като лаборатория, но не беше осветена, спомням си как придърпах приятелката си към мен, бяхме на нещо като маса в някакъв ъгъл. Всичко беше сребристо. А Тя(приятелката ми), за същата нощ помни как се е надигнала от леглото почти да тавана. Ако ми се беше случило само на мен бих помислила, че сънувам.

Третата среща - Събуди ме много силна бяло светлина, след това бях вече на улицата с около 20 Сиви-Малки. Ръкостисках се с тях или дори май прегърнах едно. Радвах се, че ги виждам.

Спомням си всичко на откъсляци заради хипнозата, на която задължително подлагат преди да отвлекат. Само Сивите се занимават с отвличане.

2010 година по едно време се бях ядосала, че не бяха осъществили никакъв контакт с мен и започнах да си внушавам, че не съм добре с главата и съм си въобразявала и си напрегнах мозъка и мислено се опитах да си свържа с тях и им казах - Ако до 7 дни не ми дадете някакъв знак, че сте тук повече няма да се занимавам с вас и с други паранормални неща. На 7 ден след това сънувах (или наистина се случи) , че ме водят в гората и ми казват - Ще разбереш истината. Внимавай много! - и само това. Миналата година с едно момиче бяхме в гората на разходка, на объркахме пътеката. Всичко ми изглеждаше толкова познато и все едно някой ни гледаше. Бях изпаднала като в транс. По пътя си повтарях, че нищо не може да ме спре, че съм безсмъртна... Пътеката ни спря и аз и тя почнахме да се катерим нагоре, но стигнахме до една малко скала право нагоре, висока 2м. и видяхме че няма как да се качим и слязохме. Тъкмо слезли аз пак се качих и й казах- Аз не бях ли вече тук? Нищо сега гледай какво ще направя.- Чувствах се странно, знаех какво ще стане и то наистина се случи. Полетях надолу и започнах да се търкалям. Изпаднала съм за минути в безсъзнание. Събудих се цялата в кръв и тръгнахме към болницата. Стигнах до там пеша, докато кръвта ми течеше. И в гората и в болницата оживят като по чудо. Бяха ме предупредили извънземните. Тъй като пътуват във времето са знаели какво ще стане с мен и ми бяха казали на сън(или завели). Но този ден не се и сетих за това.

А от тази нощ спомена ми е: Гледах през прозореца небето, имаше две летящи чинии, които кръжаха. После бях на Луната с някой, но не помня кой. Гледахме към Земята.

А вие имате ли какво да разкажете?

п.п. Аз съм от Кристалните деца.

Не съм ги виждала,но съм ги усещала.Преди години и мен ме повдигнаха до тавана.Три пъти.Като преди това наистина си бях мислела за тях.Но съм сигурна,че това не е плод на моя илюзия,а почувствах наистина как ме хващат и повдигат.

И вярвам разбира се,че в този необятен Космос не е възможно да няма други същества свен хората,живеещи на Планетата Земя.

Редактирано от Mel
Линк към коментар
Share on other sites

Защо пък от тях да искаш помощ...

Не знам,но тогава ,в този момент исках помощ именно от тях.

Не знам как да си го обясня.Имах проблеми.Защо исках помощ от тях,и аз не знам.

Може би имам някаква връзка с тях,не знам.

Нали казват ,че има два вида хора-земни и звездни.

Може аз да съм от звездните.И да имаме някаква телепатия с извънземните хора.

Но това го прочетох скоро.Тогава изобщо не четях такива неща.

Вярвам,че има хора,които по телепатичен път общуват с такива същества.Но явно връзката се осъществява по желание на съществата от другата страна.А може и да стане и при силно желание на хора от тази страна.

Линк към коментар
Share on other sites

Видя ли как таванът се приближава към теб или просто усети, че се издигаш докато спиш? После почувства ли как изведнъж падаш обратно на леглото?

Линк към коментар
Share on other sites

Видя ли как таванът се приближава към теб или просто усети, че се издигаш докато спиш? После почувства ли как изведнъж падаш обратно на леглото?

Видях,въпреки че бях със затворени очи.

И аз не спях,а бях в нещо като полусън.Бях легнала,със затворени очи.

За падането ,мисля че не беше падане,а сваляне.

Но съм сигурна как няколко ръце ме повдигаха ,защото чувствах как ме хващат с ръце,как тялото натежава,от допира на ръцете.Опитайте се да се повдигнете като се хванете с ръка и ще разберете какво се изпитва при хващането.

Редактирано от Mel
Линк към коментар
Share on other sites

Не мислиш ли, че в случая е възможно да си го направила, използвайки собствената си енергия?

Не.Няма как да съм го направила със собствена енергия,защото просто никога не съм си го помисляа,и по онова време не знаех нищо за никакви енергии,не съм чела дори такива неща.

Казвам ви,че ме подхванаха ръце,чувствах как ме хващат ясно,как натежава тялото ми при повдигането.

Линк към коментар
Share on other sites

Казвам ви,че ме подхванаха ръце,чувствах как ме хващат ясно,как натежава тялото ми при повдигането.

Това е сънна парализа. Първия път е страшен, после се свиква. При мен така се получи. Преди няколко дни отново ме навести. При мен преобладават слуховите халюцинации. Отваря се вратата, тропа се на нея. Имаше един период, в който всяка нощ беше придружена със сънна парализа. Оставих пари на нощното шкафче с ясното желание да ги преброя, за да установя дали наистина се гледам отгоре, но нищо не се получи. Виждам се как спя, но погледа ми не може да бъде насочен към други предмети, освен собственото ми тяло. Което ме кара да си мисля, че не се гледам отгоре, а просто знам как изглеждам и си се представям. Описаното повдигане ми се е случвало често. Усещам, че нещо сякаш насила ме дърпа нагоре. Усещам скованост в ченето. Гърдите ми се повдигат нагоре, а брадичката се изпъва назад. Нещо като гърч. При мен това са симптомите. Нужно е да се осъзнае и няма проблеми. Ако човек се уплаши е възможно да изпадне в паническа атака. Забелязъл съм, че ако през деня ми се е случило нещо стресово, натъжил съм се, ядосал съм се силно, то неминуемо нощта ще е съпътсвана от сънна парализа. Може да бъде полезна. Понеже човек е полубуден може да управлява съня си, като вместо кошмар, го превърне в нещо по - весело, въпреки че не може да става дума за кошмар, когато сънуваш осъзнато. Всички знаем, че истинския кошмар започва, след като се събудим.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Това с "видях НЛО" малко ми се губи.

Ако е неидентифициран летящ обект... от кого е неидентифициран?

Той може да си е добре идентифициран, ама леля Кина да не може да го идентифицира и това да има фатални последици за нейния апетит нощно време...

Или пък лети си нещо неидентифицирано и ... като го видя и го идентифицирам, че ... е неидентифициран обект... ми вече е идентифициран като неидентифициран!?

Халеевата комета е била неидентифицирана до един ден, когато са я идентифицирали.

Не е преставала да лети преди, нито след идентификацията си. Но сама не знае, че е била идентифицирана.

Линк към коментар
Share on other sites

Преди около два месеца видях група от летящи чинии с мои колеги много приятно се почуствах .А първото като го видях в далечината ми се стори на самолет ,но като се доближи и застана на едно място да изчака другите ,разбрах че виждам НЛО ,бяха си летящи чинии ,като се събраха се подредиха в началото под права линия ,посля бяха описали триъгълник и започнаха едно по едно да си отиват ,долната част се виждаше само на чинията .Стана ми още по интересно за тях ,информирах се и заключенията ,които съм си направил е че контактът с тях става при определено състояние на умът ,веднага се случва контакт когато съзнанието на човек е в друго измерение и всички те давар знание на хората и им помагат .Има някакво питие в Южна Америка ,при което изпиване много често се случва контакт с извънземни ,елфи ,джуджета и др. ,науката веднага би ги отхвърлила като нереално ,но хората казват че попадът в по реален свят от този ,тези същества също им помагат и при заболявания казват им примерно коя билка да вземат от гората нещо подобно ,както е правила и Ванга .Много интересни неща има ,на които им търся отговорите .

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...