Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Какво знаете за...?


Eлф

Recommended Posts

Според Лазарев, да връхлети в стаята ти кълбовидна мълния е свързано с негативна карма, но не помня каква точно, може да проверя. :D Този човек вижда кармата и в това муха да те дразни (не съм сигурен, но май и Учителя е говорел за дразнещите те мухи и кармата). За мълнията, най - добре е да не си и на пътя.:D

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Имам спомен когато бях малка по тв. даваха филм за Ломоносов който умира от кълбовидна мълния. Това ми се е забило в главата и винаги когато загърми затварям врати, прозорци, изключвам всичко и :3d_153: . Пък ако съм някъде навън...

Вчера си казах - Е, сега няма да затворя пък, ще се насладя на бурята обаче по едно време такъв гръм падна пред очите ми на покрива на един блок отсреща, че направо се изстрелях до вратата на терасата. И другото което ми се е случвало. - Преди няколко години минахме с една приятелка забързани да се скрием от дъжда и гръмотевиците в едно барче и малко след нас върха на секвоята покрай която минахме стана на трески. За това се интересувам, но темата е отворена, за питания и споделяния свързани с всякакви любопитни неща които ви вълнуват и за които знаете или имате опитности, да споделяте. Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Аз съм кристално дете:) и един път ми мина пред прозореца.. не можах да мръдна или да проговоря.. постояхме си да се погледаме и после си замина:)

п.п. пак като кристално дете те питам, Христо дека го прочете това за обвръзаността карма- кълбовидна мълния?

Линк към коментар
Share on other sites

от стари хора съм чувала че влезнало в помещение такова кълбо , че човек не бива да се движи , защото така тя ще го ''намери'', ще го удари.

имам една позната която е удряна два пъти от гръм, веднъж на двора, после в самата къща. като мълнията,гърма е оставил огромна дупка през покрива,тавана...(имали връзка мълния-злато)

Линк към коментар
Share on other sites

Златото е проводник. Разказват се истории, как заровени гърнета с жълтъци са удряни от мълния. Мисля обаче, че мита има друг източник. Съкровища са крити в хралупи на дървета и когато мълния удари дървото и го разцепи, лъсва богаството. На село един човек е намерил имане в едно дърво, казвам го от сигурен източник. Съкровище като най-известните ни съкровища обиколили света. Отдавна е пръснато и претопено...

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...