Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Срещи на Портала - лято 2012!


Recommended Posts

Работи се лесно и приятно, хахах.Не знам какво си си наумила да рисуваш ?

Може пейзаж някакъв навън примерно .

Но какво стана с колажите ?

Вземи си все пак лепило и цветни хартии и една ножичка.А пък и сухите пастели ще оправим.

Линк към коментар
Share on other sites

За колажите отдавна е готово всичко :3d_052: И шапката вече е налице - сега ще мъдрим мрежата как да закрепим - ние девите сме така всичко трябва да е готово 10 дни по-рано.... да сме сигурни

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Аз се чудя дали да не си взема една рамка с изпънат сатен и да направя един батик, ама са ми доста тежки и бурканчетата с бои. Ще видим, май в Ямбол ще рисувам аз.

На 28 и 29 ще има гости на занаятите в Малко Търново, предполагам, че ще има и демонстратори сред тях, ще е интересно да се види между другото.

Линк към коментар
Share on other sites

Ина възникна въпрос за храната :3d_146: (ние как да останем гладни - дева, телец и лъв???) - да си носим ли нещо от Хасково или можем да купим нещо от родни производители в Малко Търново?

А, и да допълня - като една съмняваща се дева, съм попитала двуцифрено число хора тук дали са ходили в Малко търново - отговорът винаги е един - вместо да кажат да, винаги отговарят "ООО много е красиво там!"

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Има много хранителни и зеленчукови магазини в Малко Търново, вземете си храна само за из път.Преди време правеха страхотен хляб в града, редили сме се на едни дълги опашки като малки и докато се приберем хлябът ставаше на половина, хахах.Но не знам дали все- още работи хлебозавода.Разбира се хляб има при всички положения, ахха.Зеленчуците са супер по това време. Има и млечни продукти в магазините.

Линк към коментар
Share on other sites

Шапките са ни готовии :3d_069: С Емко приличаме Зоро и неговата възлюблена.

Ще ви донесем да опитате от нашето домашно сирене и кашкавал и от дворските ни домати. Да видим могат ли да се конкурират с тези на Малко Търновските баби. :3d_002:

Ина, имаш ли идея къде сутринта можем да потанцуваме - някаква полянка близо до града, на високо място? И ако може и слънцето да посрещнем, ще е супер изживяване.

Линк към коментар
Share on other sites

До колкото знам базата се намира точно до парка/градския парк/, там ще има полянки всякакви и ще може да си изграете паневритмията без проблем..

Линк към коментар
Share on other sites

При мен се очертава свободно място в колата. next2u за сега не е потвърдил пътуването си. Тъй, че ако има желаещ, моля добре дошъл е. Хем ще сме голяма компания, хем и по-евтино ще ни излезе пътуването. :3d_149:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз съм тука вече , чакам ви. :)

Линк към коментар
Share on other sites

А аз няма да мога, за съжаление. То затова и не исках да потвърждавам по-рано, че не зависят само от мен нещата.

Приятно изкарване и да споделите впечатления и снимки после!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, аз тръгвам утре в 8 и ще пристигна около 2 ч най- късно. Очаквам обаждания от всички, когато пристигнат.Най- вече от Мария- София, която трябва да посрещна. До скоро !

Линк към коментар
Share on other sites

Ние вече сме събрали багажа - май ще сме първи на мястото на събитието :3d_151:

Друго си е да живееш в Хасково :3d_081:

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

И аз благодаря сърдечно най-напред на Ина и Диди,които се заеха да ни съберат на едно прекрасно място .

Петима модератори и няколко приятели на Портала се събрахме и три дни заедно бяхме.

Аз персонално искам да благодаря още на Александър,Креми и Мария -София,че ми помогнаха на принципа-приятел в нужда се познава. :3d_053:

Впечатленията от посетените места все още са сурови и необработени.Усещам как се връщам към картини и мигове ,така,че да ги осмисля по-пълно.Странджа наистина е мистична и много интересна.Благодаря ви приятели,че бяхме заедно и преживяхме чудесни мигове в красиви места.

Накрая,много ми се иска да отправя призив към всички хора:

Мили хора,нека не пипаме и не променяме нищо в местата,които посещаваме.Нека запазим природата си чиста .Всяко нещо,което е от вън внесено е чуждо тяло и замърсява.Моля да не оставяме следите на нашето човешко присъствие,Това променя енергетиката на тези чисти места.Само да видите ,как изглежда чудното място с интересно и екзотично име -Индипасха ,след като ние (хората)сме решили,че можем да си оставим дреха там,за да ни се помогне (кой и как чрез предмет мили хора) Странна е нашата нагласа да търсим винаги помощ вън от себе си.Друг пример е ,че напоследък интересът към мистичното и непознатото изпраща хиляди хора на 7-те рилски езера.Няма лошо,даже е чудесно,но моля да не превръщаме Езерата в място за плаж .

Светъл ден и седмица на всички.

Поздрав най-сърдечен.

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново във виртуалното пространство приятели! Благодаря за хубавите мигове и за обмена на информация и опит. Имаше много различни, интензивни преживявания и аз като Розичка сега анализирам, връщам и си дообяснявам някои неща... Има интересни снимки и ще опитам да ги кача...

До скорошни, нови срещи! :3d_137::3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря и аз Мария - не знам защо, но когато разбрах, че и ти ще дойдеш, вече бях напълно спокойна, че каквото и да се случи, всичко ще е ОК.

Снимките са в Галерията - аз давам линкове към тях. Моля и останалите да качват снимките в раздела за Странджа - тук -временно - после ще ги отделим в папка за срещата.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на всички за срещата в Малко Търново и най вече на Ина, която предварително ме беше спечелила с брилянтните си постове във форума, а сега и с присъствието си, всекидневно ни обграждаше с внимание, развеждаше из градчето през тези 3 дни от сутрин до вечер. Деликатна, ерудирана и... тихичка, последното качество за съжаление не се котират много в България.

Най-впечатляващо беше посещението на тайнствената гробница, където енергийни щитове охраняват гробницата на египетската царица Бастет. Почувствахме енергията, която в непосредствена близост до входа направо те отблъсква! Жалко че виденията в определен ден и час са изчезнали след взривяването на скалата.

Върнахме се в станцията и трябваше на бързо да си събираме багажа, да хапнем и... потеглихме на дълъг няколко стотици километров път. Според мен, по-добре би било посещението на Бастед да беше първия ден, за да може после вечерта да споделяме живите си впечатления.

Не мога да подмина и нещо неприятно, което ще споделя, за да извлечем поуката и да се усъвършенстваме при бъдещи срещи. Недемократично и еднолично беше нарушен предварителния план при посещението на Индипасха - да паркираме колите в края на асфалтовия път, и няколкото километра черен път да извървим пеша, но със странния мотив на Диди: "...хайде, че Аз бързам и нямам време!" бяхме вкарани в тесния изровен, чакълест off-road път Това е заявено на първата кола, аз бях последна кола и само ми махнаха с ръка да ги последвам. Според мен, коректното беше да се сподели и обсъди от всички, да се предупреди че пътя е черен, чакълест с дълбоки коловози и дупки, и при всеки опит за маневра отстрани те стържат бодилите на надвисналите над тесния път храсти.

Един разумен и тих глас е предлагал вместо това да отидем на Мишкова нива но при нас, тези с тих глас обикновено не ги чуваме... а би трябвало.

На Индипасха скалите бяха отрупани с ето с тази езическа атракция (зад човека): мръсни чорапи, гащи и тениски! 027948396.jpg?r=0

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

:) Eх Алекс, пропуснал си обсъждането просто. Аз обясних точно колко километра е до там, какъв е пътя, как ще прецените. Дори и тук бях писала, че пътя е равен и много приятен за ходене пеш. Единствения проблем беше, че трябваше да се върви в двете посоки повече от 4 -5 часа. Затова всички решихме да тръгнем с коли. А това за бързането, кога го чу, не знам, та аз останах и след вас на реката :)

Няма значение вече, съжалявам, че остана с неприятни впечатления от съботата, вероятно и аз не съм доизговорила нещата както трябва, случва се. Надявам се да се реванширам някой ден :)

Редактирано от didi_ts
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...