Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Ушким помагала :) ,сребърните йони ,които са във тази вода я дават ,че унищожава микробите .Гледал съм обаче хора които пият редовно тази вода цветът на кожата им значително се е променил ,станали са синьо синкави :) .Мисля че е по добре да се пие златна вода :) .Между другото бях чел ,че Учителят казва че е добре в чаша вода да се сложи медна монета ,мисля и изложена на слънце и водата да се пие .Среброто иначе има връзка с Луната .

Сподели това мнение

Guest Емил от Льонеберя

Помага.

На поповете да си вържат бюджета.

Ако искаш да ползваш сребърна вода, по-добре ти си я прави.

Употребата е противоинфекциозна.

Вероятно има и други направления.

Сподели това мнение

Аз използвам сребърна вода, помага. Откакто ползвам нея спирт и др. дезинфектанти не ползвам. Тони, как да си я правим? Аз я купувам от аптеката.

Сподели това мнение

Ушким помагала :) ,сребърните йони ,които са във тази вода я дават ,че унищожава микробите .Гледал съм обаче хора които пият редовно тази вода цветът на кожата им значително се е променил ,станали са синьо синкави :) .Мисля че е по добре да се пие златна вода :) .Между другото бях чел ,че Учителят казва че е добре в чаша вода да се сложи медна монета ,мисля и изложена на слънце и водата да се пие .Среброто иначе има връзка с Луната .

на всеки организъм различно действа, но не знам..

Сподели това мнение

Guest Емил от Льонеберя

Вероятно в аптеката се продава филтрирана вода /обработена с йонообменна смола/, в която е било потопено парче чисто сребро. За среброто никак не е трудно - можем да си купим кюлче сребро от първа инвестиционна банка или от друго място - като предварително се информираме за чистотата на среброто.

Взимаме една кристална купа и буфваме вътре изворна вода и кюлчето сребро /монета/.

Нямам представа дали да ви препоръчам да сложите купата на слънце, понеже аз лично не се занимавам с подобни технологии, но познавам една много деликатна дама на средна възраст, която... като види кристална купичка със слънчева вода и пощурява и понеже съзнава, че тегне забрана над лоченето от купички, деликатно си напоява предната лапичка и после внимателно попива капките. Така беше изпила на една нощ около... половин чаша вода. Имайки предвид телосложението й, явно доста й се е усладило, понеже тя освен деликатна, е и фина дама около 3 кг. Не беше жега.

Сподели това мнение

invisible, има, мисля, тема за сребърната вода, там доста е написано.

Емиле, в аптеките продават вода, наситена със сребърни йони, по най-бързия и евтин начин, електролитния.

Иначе, бавно и славно, може у дома, така както си го описал; другия вариант е да си купим сребърна посуда (от колкото може по-чисто сребро) и да си я ползваме от време на време, и за вода, и за храна ...

Така или иначе с електролизата става доста по-силна/концентрирана т.нар. сребърна вода.

И - което прочетох от Веселин - тази вода не бива да се пие нонстоп, особено тази от аптеките.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега