Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Какво става с мене тази година?


Recommended Posts

От началото на годината на годината ми се случват непрекъснато разни неприятности от малка и средна величина,непредвидени харчове заради невнимание, здравословни проблеми с мене и с домашни любимци, катастрофа с кола идр. подобни - нищо фатално или сериозно, само че ме поддържат почти непрекъснато в едно раздразнено състояние. Точно се успокоят нещата след едно, друго идва. Никога преди не съм имала такава година.

Освен това изгубих интерес и желание да се занимавам с неща, които преди ми доставяха удоволствие. Най-интересното е че загубих апетит за пресни плодове и зеленчуци. Чувствам се най добре, когато съм сама, на спокойствие, да съзерцавам, да се вслушвам в себе си и света, да размишлявам. Моля ви, помогнете ми да разбера какво става с мене? Наближаващата менопауза ли обяснява всичко? Съмнявам се.

Редактирано от Теодора Андреева
Линк към коментар
Share on other sites

Приеми, че има нещо, което трябва да се очисти, за да може да тръгнем по светъл, чист път. И за мен тази година беше с изпитания, но светна вече, благодарна съм, защото идва прекрасен период.

Мисля, че си позитивен човек и за това не задълбавай в негативните моменти, те са за малко...

Усмихнат ден ти желая!

Редактирано от Слънчева
Линк към коментар
Share on other sites

Приеми, че има нещо, което трябва да се очисти ...

И аз така си мисля. Май трябва да изхвърля малко баластра, за да дръпна нагоре.

Редактирано от Теодора Андреева
Линк към коментар
Share on other sites

Теодора, това което описваш, много прилича на Depression = Sadness (Депресия = Тъга)

Може и така да се нарече, но това е следствието, а аз търся причината. Май процесите се ускоряват. Като че ли тия събития ми казват, че някъде съм кривнала от пътя и че трябва да съм будна, нащрек и да не си разсейвам вниманието с незначителни и материални неща.

Редактирано от Теодора Андреева
Линк към коментар
Share on other sites

Теодора, може да помолиш някого, който разбира от астрология, да ти направи карта, предполагам, че имаш някой транзит, който ти задейства тези състояния. Но мисля, че ти можеш да се възползваш от тях и да извлечеш само положителни разбирания. Да съзерцаваш в спокойствие и да навлизаш в себе си е може би най-ценното, с което може да се сдобие душата ти. Може би тя има нужда да се обнови с нови идеи, когато първо премине през леки недоразумения, което ще те накара, да се съсредоточиш върху най-важните за теб вътрешни сили, които задвижват живота. А той се задвижва от разнообразието на състоянията - едни са нагоре, други надолу, но това е, за да има баланс на енергиите вътре в теб и да няма крайности. Така че с усмивка приеми всичко, което се случва около и вътре в теб :)

Линк към коментар
Share on other sites

Теодора, може да помолиш някого, който разбира от астрология, да ти направи карта, предполагам, че имаш някой транзит, който ти задейства тези състояния. Но мисля, че ти можеш да се възползваш от тях и да извлечеш само положителни разбирания. Да съзерцаваш в спокойствие и да навлизаш в себе си е може би най-ценното, с което може да се сдобие душата ти. Може би тя има нужда да се обнови с нови идеи, когато първо премине през леки недоразумения, което ще те накара, да се съсредоточиш върху най-важните за теб вътрешни сили, които задвижват живота. А той се задвижва от разнообразието на състоянията - едни са нагоре, други надолу, но това е, за да има баланс на енергиите вътре в теб и да няма крайности. Така че с усмивка приеми всичко, което се случва около и вътре в теб :)

Да, обикновено надничам в astro.com, но ми се иска да посетя някой добър и утвърден астролог във Варна, защото личният контакт е важен, така казват, а не някакви компютърни тълкувания на някаква астро-програма. Болднатият текст е именно начинът, по който и аз усещам нещата. Този укенд например успях да остана съвсем сама в къщи и силите ми се възвръщат. Това открай време ми е единственият източник на енергия - когато съм съвсем сама и без задължения.

Благодаря на всички, които се отзоваха, безценни сте! :3d_039:

Линк към коментар
Share on other sites

Теодора, това което описваш, много прилича на Depression = Sadness (Депресия = Тъга)

Може и така да се нарече, но това е следствието, а аз търся причината. Май процесите се ускоряват. Като че ли тия събития ми казват, че някъде съм кривнала от пътя и че трябва да съм будна, нащрек и да не си разсейвам вниманието с незначителни и материални неща.

Причината? - може да е потискане, потисната тъга, скръб, разочарование, загуба и от там липса на нещо. Осъзнай го и после го очисти, защото не мине ли през съзнанието, ще си остане заровено в подсъзнанието и от там ще дълбае...

Линк към коментар
Share on other sites

Един житен режим плюс молитви може да ти даде голяма яснота.На първо четене бих ти казала,че вече не можеш да продължиш по старому,тоест количествените натрупвания в духовна посока дават качествени изменения.Идва етап,в който светския живот и интереси,които си имала до момента спират да ти запълват душевната хармония.Като начало започва вглъбяването в себе си.....

Като капак тази година енергиите са силни с цел да се активизира духовното напредване на тези,които имат потенциал.

Колкото до астролог във Варна,потърси Филип Филипов,изключителен.Има профил във Фейсбук ,можеш там да го намериш.

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Един житен режим плюс молитви може да ти даде голяма яснота.На първо четене бих ти казала,че вече не можеш да продължиш по старому,тоест количествените натрупвания в духовна посока дават качествени изменения.Идва етап,в който светския живот и интереси,които си имала до момента спират да ти запълват душевната хармония. ...

Да-да-да-да-да-а ... :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...