Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща на Портала - септември 2012 г.


Recommended Posts

И на мен ми се идва в Хасково, но не мога да обещая, че ще мога да дойда. Ще видим...

Линк към коментар
Share on other sites

Идеята е супер, но аз не знам как ще съм с времето през септември.Ще видим.

Линк към коментар
Share on other sites

Обявяваме срещата почти месец по-рано, за да имат възможност да се организират тези, които имат желание да дойдат. Ние тук така или иначе имаме събиране и не сме зависими от това колко хора ще решат да дойдат. Единственият проблем могат да бъдат резервациите за нощувките, но според мен и това няма да бъде проблем - дори и да бъде в последния момент.

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_146: Правилно - доколко е нов не знам, но е асфалтов и съвсем приличен. За нас, които сме били там още в самото начало, Перперикон сега изглежда комерсиализиран, но за туристите е добре заради паркинга и останалите удобства. По пътя минаваме покрай Каменните гъби

sml_gallery_377_91_217275.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, Много ще се радвам да се запозная с хора, които четат Петър Дънов.От скоро почнах да чета неговите беседи, закупих си и няколко негови книги.Голямо желание имам да практикувам и Паневритмия, но не познавам другит хора, които да четат Дънов.Ако имам възможност ще дойда в Хасково да се запознаем.Аз съм от София.Приятна вечер! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Саня :)

Добре дошла при нас. Тук, в нашия форум почти всички са чели и/или четат Учителя Дънов, повечето сме играли и играем паневритмия. Така че можеш спокойно да смяташ, че вече познаваш много хора, като теб. Ние, домакините на срещата ще сме щастливи, ако сме първият кръг, в който ти играеш Паневритмия и първите, с които ще пееш песните на Учителя Дънов. Ще чакаме да потвърдиш идването си, за да резервираме място.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...