Jump to content
Порталът към съзнателен живот

08-09 септември във Варна - братска среща


Recommended Posts

Братска среща във Варна на 8 и 9 септември 2012

8 септември 2012 г.

6.30 Посрещане изгрева на Слънцето и духовен наряд на Ташла-тепе

8.00 Паневритмия на Братското лозе

9.30 Закуска

10.30 Лекция на Георги Стойчев "Има ли проблеми в Паневритмията"

11.30 Лекция на Диян Пенчев "Историческият път на Бялото Братство през вековете – Влад Пашов и езотеричната традиция"

12.30 Обяд

16.00 Лекция на Йордан Йорданов "Защо учениците в Школата на Учителя Беинса Дуно в днешно време имат различия помежду си? Как да подпомогнем създаването на връзки помежду ни и обединяването ни в хармонични групи? Ролята на песента "Писмото" на Учителя.

17.00 Духовни методи и практики за прилагане на "Завета на цветните лъчи", споделени от Омраам Михаил Иванов – Калина Стойчева

18.00 Концерт на Георги и Теменужка Стойчеви

20.00 Прожекция на документалния филм на Галина Герасимова "Едно хубаво място за почивка"

9 септевмри 2012 г.

6.30 Посрещане изгрева на Слънцето и духовен наряд на Ташла-тепе

8.00 Паневритмия на Братското лозе

9.30 Закуска

10.00 Представяне на лимец с демонстрация на правене на хляб от лимец

10.30 Неделна беседа

11.30 Лекция на Христо Маджаров "Мистерии в зората на Водолея"

12.30 Обяд

13.30 Съобщения и свободни разговори

14.00 Закриване на срещата

Линк към коментар
Share on other sites

Моля някой да ме ориентира как се стига от центъра на Варна до мястото дето се събират братята и сестрите там (Ташла тепе). Бил съм доста пъти във Варна но не съм ходил на братски събор там.

Линк към коментар
Share on other sites

"17.00 Духовни методи и практики за прилагане на "Завета на цветните лъчи", споделени от Омраам Михаил Иванов – Калина Стойчева"

Тук нещо се не мога да се ориентирам, дори не знам какво да мисля - в "Завета..." са описани методите така или иначе.

Жалко че не съм в България за да присъствам на това представяне.

Линк към коментар
Share on other sites

Моля някой да ме ориентира как се стига от центъра на Варна до мястото дето се събират братята и сестрите там (Ташла тепе). Бил съм доста пъти във Варна но не съм ходил на братски събор там.

Трудно можеш да се ориентираш само по описание. По-скоро трябва някой да те заведе там.

За въпроси и повече информация за събора, моля свържете се с ръководителката за Варна. Контакти тук: http://beinsadouno.org/bg/node/2635

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...