Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сбъркана ли съм ?


insensee

Recommended Posts

От няколко години изпитвам страх от роднините ми и другите хора. Но по-голям страх от роднини и главно от баща ми и приятеля на майка ми. Страхът ми е сексуален. Немога да говоря с никого за това тъй като е отвратително. Изпитвам неудобство да съм с баща си в една стая,страхувам се ,че ще ме изнасили. Поради този страх аз не прекарвам време с него,избягвам го...не вечерям с него правя го или в моята стая или след като той заспи. Когато излизам от моята стая и отивам до друга стая обличам много дрехи.

Тези ...сексуални мисли са отварителни ... преди дори сънувах тези сцени ... Освен това имам и такива мисли свързани с религиозни лица.. отвращавам се от себе си и незнам как да спра тези мисли

Страхувам се и от други мои роднини . Когато някои ме погледне си мисля , че иска да ми навреди ..да ме изнасили. .

Може ли някой да ми каже как мога да спра да мисля за това?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Това което описвате са натрапливи мисли и страхове.По темата има писано много.Прочетете всичко за ОКР във форума и начините за справяне.Според мен най-доброто което можете да направите е да се обърнете към психотерапевт.

Хубава седмица!

Линк към коментар
Share on other sites

×
×
  • Добави...