Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Отключване и развиване на свръхестествени способности


Recommended Posts

Жаждата може да доведе до необичайно състояние на съзнанието, (въпреки че е по вероятно да доведе до припадък и загуба на съзнание). Доколко то ще се изрази във видения, опитност извън тялото или нещо друго, трудно може да се каже. При всички случаи подобно изживяване не може да се нарече духовно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ясновидството е шестото сетиво – то е зрението в астралното поле. Предчувствието е астрално осезание. Зрение има и в умственото, и в причинното поле.3

 

Аз бих желал да се отворят очите ви. Но кога? Когато бъдете силни, за да не се уплашите. Защото има хора, на които, като се отворят очите, умът им се разбърква и те полудяват. Вие трябва да бъдете толкова силни, че да не се уплашите от този нов свят, който ще се яви пред вас.6

 

(НАСТАНАЛО Е ЦАРСТВОТО БОЖИЕ, Неделни беседи VII серия, 1924-25; ТОЙ ЗАПОВЯДВА НА СЛЪНЦЕТО, Русе 1925, с. 31 )

Линк към коментар
Share on other sites

Всяко сетиво съществува на всички равнища - умствено, астрално, етерно и т.н. Затова че ясновидството не е шесто сетиво, а както споменаваш - просто еквивалент на зрението, но на по-фино равнище. Доколкото съм чел, шестото и седмото сетиво все още не са развити в хората (и скоро няма да бъдат развити) и те са различни от познатите ни пет.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте,

Моля,да ми позволите накратко да опиша нещо странно,което се случва с мен и да попитам за реални съвети.Силно се надявам за повишена активност на всичко това,което бих желал да засегана!

 

Незнам,как точно да започна ,но забелязвам,че с мисъл мога да влияя върху накакви неща,повтярям ,че незнам ,как точно да опиша всичко това. Вече ме е страх да си помился нещо или представя общо взето може би всичко ,което си пожелая ми се случва ,но проблемът ,е че не винаги провеждам хубави мисли през главата си  дори за самия себе си.

 

ОК ! Нека да ви дам пример!  /напълно реални случки от един ден в живота ми,може и да се позаблявате/ :3d_146:

1. В хранителен магазин съм ,реда се на опашака,пред мен дама,която ми харесва,тя е с гръб към мен в момента,аз сам на около 2 метра разстояние, започнах да си представям ,че я целувам по рамото и врата,след по-малко 30 секунди тя започна да се привива сякъш някой я гъделичка и започна да ме поглежда ,като че ли знаеше ,че съм АЗ. :3d_146: Много се притисних,но подобни ситуации съм имал и друг път .

 

2.Искаше ми се някак си ,като се прибера да се засечем с хазайката и честно казано малко си го зададох ,като команда д ами се случи за д апийнем по едно.Еми  дойде време да се прибера влизам и женицата ме чака с една чиния с кекс от праскови моля ти се .............../като съм наемател от около 2 седмица/

 

3.Поисках вътрешно в мен да ми дадат почивен ден от работа и веднага се получи.............................

 

:3d_146:  :3d_146:  :3d_146:  :3d_146:  :3d_146:  :3d_146:  :3d_146:

И позволете ми да уточня ,че тези три примера ми се случват в един ден!!!

 

 

Много ви моля,помогнете ми със съвети незнам какво да правя ,в един момент си мсилих ,че съм луд и си въобразявам ,но май не съм! ННЕЗНАМ ,КАКВО ДА ПРАВЯ ,АКО ТОВА ,КОЕТО МИ СЕ СЛУЧВА Е РЕАЛНО НЕЗНАМ КАК ДА ГО КОНТРОЛИРАМ  И ИЗОБЩО МИЕ НУЖНО ДА ЗНАМ ДАЛИ ВСИЧКО ТОВА Е ЕСТЕСТВЕНО И ДАЛИ Е ЧЕСТНО СРЕЩАНО ЯВЛЕНИЕ?????

 

МОЛЯ,ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Не се шашкай, това е нормално, мислите стават неща. 

И на мене ми се случва доста често да се реализира мисъл или веднага, или след няколко часа, или на другия ден.

Старай се да мислиш позитивно и оптимистично.

Случвало ми се е и да си задавам някакъв въпрос, и да получавам отговор в кратки срокове или чрез човек, или чрез статия в нета, или по друг начин., радио, телевизия, вестник

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...
В 17.09.2012 г. at 16:16, M03 каза:

zdr az su6to tursq otgovora za sposobnosti   edin den bqx qdoasan sednax da xapna v stola vidqx kypata i tq se zatreperi ot men az ne vqrvax  no se sly4i tova no nikoi nemi vqrva   v4era su6to ynas stanax prezno6ta  i ne6to mi nakara dase digam rukata no su6to vazata s cvetqta se treperixa i az su6to tursq dase razvivam tezi ni6ta  no sam slab o6te tuka misle mnogo rqdko i smen stava tuka  qvno moiqeti sili o6te nesa dobre razviti  imam  psixi4ni ni6ta no ako vi kazvam kakvo vijdam i 4yvam  nqma dame raz brete   za6toto mnogo xora kazvat 4esum bolen no ne tuka kogato kazax tezi sposobnosti  mestene na predmeti i tuka na tak nikoi nemi vqrva tuka i az tursq otgovora ako ima koi damigo kaji dami pi6i mnogo 6tesi radvam 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Търсещия ,xari potar

приятелчета :) , какъв живот желаете да имате ?От това се водете .Такива качества развивайте .Под 20 г. човек  все още е  недоразвит . Независимо какви постижения има и какво мисли за себе си .Недоразвит е защото все още няма добра ценностна система , която да го направи проспериращ и същевременно неуязвим в съвременния живот .

 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...
В 17.09.2012 г. at 16:16, M03 каза:

zdr az su6to tursq otgovora za sposobnosti   edin den bqx qdoasan sednax da xapna v stola vidqx kypata i tq se zatreperi ot men az ne vqrvax  no se sly4i tova no nikoi nemi vqrva   v4era su6to ynas stanax prezno6ta  i ne6to mi nakara dase digam rukata no su6to vazata s cvetqta se treperixa i az su6to tursq dase razvivam tezi ni6ta  no sam slab o6te tuka misle mnogo rqdko i smen stava tuka  qvno moiqeti sili o6te nesa dobre razviti  imam  psixi4ni ni6ta no ako vi kazvam kakvo vijdam i 4yvam  nqma dame raz brete   za6toto mnogo xora kazvat 4esum bolen no ne tuka kogato kazax tezi sposobnosti  mestene na predmeti i tuka na tak nikoi nemi vqrva tuka i az tursq otgovora ako ima koi damigo kaji dami pi6i mnogo 6tesi radvam 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...