Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Неделни беседи в Пловдив - въпрос


i-l-k-o

Recommended Posts

Здравейте. Не намерих къде другаде във форума да публикувам тази тема, затова я пиша тук. Въпросът ми е... дали някой може да ми каже къде и от колко часа, се провеждат Неделните беседи в Пловдив?

Линк към коментар
Share on other sites

Има ли изобщо такива беседи и, ако - да, то - на какви теми са те?

А! Аз намерих темите!...

Можете да им хвърлите едно око... :3d_068:

Ето техния списък:

http://www.bialobratstvo.info/index.php?option=com_content&view=article&id=250&Itemid=64

Редактирано от ISTORIK
Линк към коментар
Share on other sites

Драги съфорумци ,тук в Портала също се "четат" неделни беседи и утринни слова.

Ето тук и тук ,можете да се ориентирате в реда,по който се движим.

Заповядайте на тези "четения'".Аз участвувам в тях вече трета година и искам да ви споделя,че следенето на неделните беседи,ми повлия много благотворно .Учителя ни е оставил набор от средства,чрез които да успяваме да се придвижваме по-успешно в живота си.Това са беседите,музиката и упражненията,в т.ч. паневритмия.Когато редуваме и последователно се занимаваме с тези три неща ,придобиваме сила и енергия за всичките си дела.Що се отнася до четенията в Пловдив ,предполагам,че ще има отговор на въпроса на ЛС или в темата .

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Не намерих къде другаде във форума да публикувам тази тема, затова я пиша тук. Въпросът ми е... дали някой може да ми каже къде и от колко часа, се провеждат Неделните беседи в Пловдив?

Здравей,

Неделните беседи в Пловдив са от 10ч. в Братсткия център, който се намира на ул. "Кап. Георги Цанев" 17. Това се намира зад кино Фламинго, до пл. "Кочю Честименски" .

Книжарнижата там е отворена през делничните дни от 16ч. до 19ч. , а в неделя 9-11 ч.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...