Jump to content
Порталът към съзнателен живот
i-l-k-o

Неделни беседи в Пловдив - въпрос

Recommended Posts

Здравейте. Не намерих къде другаде във форума да публикувам тази тема, затова я пиша тук. Въпросът ми е... дали някой може да ми каже къде и от колко часа, се провеждат Неделните беседи в Пловдив?

Сподели това мнение

Има ли изобщо такива беседи и, ако - да, то - на какви теми са те?

А! Аз намерих темите!...

Можете да им хвърлите едно око... :3d_068:

Ето техния списък:

http://www.bialobratstvo.info/index.php?option=com_content&view=article&id=250&Itemid=64

Редактирано от ISTORIK

Сподели това мнение

Драги съфорумци ,тук в Портала също се "четат" неделни беседи и утринни слова.

Ето тук и тук ,можете да се ориентирате в реда,по който се движим.

Заповядайте на тези "четения'".Аз участвувам в тях вече трета година и искам да ви споделя,че следенето на неделните беседи,ми повлия много благотворно .Учителя ни е оставил набор от средства,чрез които да успяваме да се придвижваме по-успешно в живота си.Това са беседите,музиката и упражненията,в т.ч. паневритмия.Когато редуваме и последователно се занимаваме с тези три неща ,придобиваме сила и енергия за всичките си дела.Що се отнася до четенията в Пловдив ,предполагам,че ще има отговор на въпроса на ЛС или в темата .

Сподели това мнение

Здравейте. Не намерих къде другаде във форума да публикувам тази тема, затова я пиша тук. Въпросът ми е... дали някой може да ми каже къде и от колко часа, се провеждат Неделните беседи в Пловдив?

Здравей,

Неделните беседи в Пловдив са от 10ч. в Братсткия център, който се намира на ул. "Кап. Георги Цанев" 17. Това се намира зад кино Фламинго, до пл. "Кочю Честименски" .

Книжарнижата там е отворена през делничните дни от 16ч. до 19ч. , а в неделя 9-11 ч.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега