Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
veselinvalchev1981

"Молекулата на духа"

Recommended Posts

http://www.vbox7.com/play:f5ad370ef4

Мисля ,че това е мостът ,връзката между духовното и науката .Интересно също ,че всеки организъм може да синтезира тази молекула ,освободи ли се достатъчно от нея в организмът душата се пренася в друга или други паралелни светове по реални и големи от този ,получава се и връзка с интуицията ,която в много случаи започва някакъв вид лекция за по правилен и чист живот .Шаманите в Южна Америка по някакъв начин са успели да я извлекът ,и хората които са я употребявали и са имали някакви проблеми с определени зависимости като алкохол ,наркотици и т.н. успешно ги преудоляват и да започнат нов живот .Също така там го използват за лечение ,защото чрез нея се виждат първопричината за болестите .Според мен големите личности като Учителят ,Буда и т.н. са успявали лесно да я отделят в организма си и да имат съзнателна връзка с другите светове ,чрез начина който ни казват а именно чрез чист живот .

Редактирано от veselinvalchev1981

Сподели това мнение

Истински духовният човек няма нужда от стимуланти, за да види Реалността...

Може и не отричам съществуването на всички тези неща, всеки има избор, но, благодаря! По-добре, когато ми дойде времето да светне в съзнанието ми, естествено...

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this