Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Пророчески сънища


Recommended Posts

Да наистина много гадно. Хамстерите живеят най-много две години и лесно се разболяват и умират. Аз имах два - мъжко и женско и в момента , в който се привързах към тях и...те умряха. Затова повече не съм си взимал. Но както и да е като ти прочетох съня се сетих, че и аз имах подобно преживяване и пак свързано с хамстери, макар, че не беше точно сън. Бях им купил колелце да тичат вътре в него и една вечер си лягам , загасям лампата и си сложих тапи за уши ( защото хамстерите нали през нощта са будни и много трополят.) И лежа си в тъмното и чакам да заспя, когато усещам , че нещо не е наред. И не знам защо , но изведнъж скочих и светнах лампата и видях, че женското си беше заклещило главата между колелото и оста и се души. И веднага счупих колелото , за да го измъкна. И беше много странно, защото не бях чул нищо, просто изведнъж се стреснах от полубудното си състояние, преди сън.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Напоследък доста често ми се случва да имам такива сънища.Спомням си един който бях сънувала през зимата.Бях сънувала,че с моята приятелка излизаме и след това слизаме по едни стълби и след това тя се подхлъзва и си счупва крака.След една седмица се случва абсолютно същото и в момента ,в които тя тръгна да слиза аз я спрях и и казах да внимава.Тя се учуди защо,зад нас вървеше един човек и като се спряхме той мина покрай нас и в следващия момент падна по стълбите.След това разбрах,че този човек си е счупил крака.На моята приятелка и нямаше нищо,тя не можа да падне. :3d_133:

Линк към коментар
Share on other sites

Не мразя евреите и не одобрявам това, че немците са ги убивали. Но веднъж сънувах, че евреите са зелени маршируващи плевели и че германците искат да ги изкоренят. И че на германците им помагат сивите гноми ...Оказа се, че според една теория, която дотогава не знаех, немците са били в съдружие с някакви сиви извънземни.

[6:13:17 PM] O(`.`)O каза: може да не знаеш, но Хитлер е бил в съюз с така наречените "сиви"... може да потърсиш в нета - става въпрос за извънземни

[6:13:26 PM] O(`.`)O каза: съня ти не е бил фантазия

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

За сънищата бих споделила, че са много ясни послания от отвъдното.Поднасят ни информация, която може би, ако сме в напълно будно състояние биха ни стресирали, не бихме могли да приемем по- спокойно нещата в реалността.

Най- фрапиращи неща, които са се врязали в съзнанието ми от сънищата, е че много често сънувам покойниците.Най- вече дядо ми, на когото съм кръстена, беше роден на 22.02.1920г. /дата, на която се формира окултен клас и се четат лекциите на Учителя/, житейския път на дядо бе 9, а не беше чувал за Бяло братство./В сънищата ми идва с бяла глава, такъв силен контакт имах след смъртта му в сънищата, че ми казваше какво да приготви баба за изнасяне на гроба.След това дълго време ме напътстваше за житейски ситуации.

Интересно послание получих от Братството в сън, датата беше 15 или 16.08.2007г, за жизнения си път, без да го бях търсила.

Друг интересен сън имах, в нощта след като се появи на бял свят сина ми. Дали поради силната енергетика на времето, ден след Еньовден, за жизнения път на сина.Двама духовни Учители с много интересна визия облечени в сиво- жълти роби с дълги бради.Сега, когато времето тече напред, всичко е истина.

Преди раждането на малкия син, получих информация как ще се появи на бял свят, с какви особености ще протече раждането, как ще се наредят нещата в живота му.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

На 3 срещу 4 февруари, в нощта преди представянето на книгата ми „Към Извора на Любовта” в Пловдив, ми се даде интересно, а с оглед и на разразилите се събития на 6 февруари в село Бисер и в Харманли, бих могъл да твърдя, и пророческо съновидение. Разбира се, тогава не направих връзка – по-скоро си помислих, че е свързано с представяне на книгата ми на следващия ден, но… Ето го всъщност и самото съновидение: „С Денка, ясновидката от Стара Загора (за нея има в книгата ми, а и тя присъства на представянето), съзерцаваме тревожно небето на юг – над планинска верига са надвиснали черни облаци. „Какво ли ще се разрази?” – се питаме и двамата. Изведнъж виждаме как каляска, начело на която е бял кон, в галоп препуска по планинския хребет. Бягът е толкова устремен, че чак огън излиза изпод копитата на коня и колелата. По едно време завиха надясно, към нас, и започнаха да се спускат надолу към равнината. Навлязоха в нея, а ние продължавахме да ги наблюдаваме как препускат. Вече в близост до нас, на пътя им изникна младеж (той просто си беше там, а не им се изпречи нарочно). Този, който управляваше поводите на коня, го видя и… останах с убеждението, че ще спре, защото това беше естествената реакция. Затова и не предприех нищо – даже не извиках. И… станах безмълвен свидетел как просто завлякоха момчето… минаха през него.”

Мир и светлина на загиналите в Бисер! Призовавам всеки от нас да принесе своята лепта на бедстващите, като изпрати смс на номер 17 777 с текст DMS BEDSTVIE!

Линк към коментар
Share on other sites

Сънищата наистина понякога са пророчески .Въпросът е как да се научим да ги тълкуваме.

Във връзка със съня на Борислав,който той ни сподели в горния пост,ето едно потвърждение .По БНР се излъчи интервю с човек от село Бисер.

Лилян Паунов -поет.Живее в село Бисер.Там е и в момента.Бил е там по време на трагедията .На 78 години.

В предаването “Хоризонт до обед” беше излъчено интервю с Лилян Паунов от село Бисер. В началото на разговора водещата Савелина Савова прочете стихотворение, чийто автор е Паунов:

Когато се раздвижи хоризонтът

и наизскачат облаци, пълчища и хукнат

разпенени, гривести жребци по небосвода,

когато невидими колесници затупуркат

и затрещят светкавици по облачния калдъръм,

когато Бисер се притули в скутите на Бисерска река

в очакване на някакво възмездие,

задъхано и онемяло от страх,

не мога да остана зад стъклата

на моята уютна стая.

Излизам със своя фантастичен чадър

от заклинания и чемерни заплахи

към всички дяволи и ангели

и го простирам над моето село.

И знам, напразни ще са всички бури.

Но все ме гложди мисълта

дали не ще го връхлети беда

във миг, когато няма да ме има,

а няма на кого чадъра фантастичен да предам

и мълчаливо се заричам

да бъда денонощно тук на своя пост.

Цялото интервю с Лилян Паунов чуйте в звуковия файл.

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

Много се колебаех дали да напиша този сън, защото не е мой, а на една приятелка от американски сайт.

И така, много рано сутринта на 6. 02. получих съобщение от нея, в което ме питаше всичко наред ли е с мен. Сънувала, че потъвам във вода, тя не можела да ми помогне, а през цялото време като фон вървяла песента "Black Waters". Навсякъде имало разруха и тъга, а тя само наблюдавала, без да може да направи каквото и да било. Беше потресена.

Успокоих я, че няма как да ми се случи нещо подобно, а и съня може би символно представя някакъв нейн вътрешен процес. Само след няколко часа чух за наводнението по телевизията. Разтревожените гласове на хората, които говореха за стихията по телефона в студиото, сякаш ги чувам и сега.

Все още ми е чудно как една средностатистическа американка, която само знае, че България е в Югоизточна Европа и че сравнително отскоро имаме президентски избори тук, може да сънува трагедията в една толкова далечна и почти непозната страна.

Дано душите на загиналите в тази стихия намерят мир, а оцелелите да се съвземат бързо. Болно ми е, че живота на толкова хора беше опустошен от нечия немарливост. Много, много сила и вяра ще са нужни на хората от Бисер, за да продължат. И аз се присъединявам към призива да ги подкрепим с каквото можем.

Линк към коментар
Share on other sites

Забелязвам, напоследък близо от половин година някои сънища много ми подсказват, даже направо ми се случват почти едно към едно и то особено с един конкретен човек...

Последният път сънувах ...ммм, нещо което значеше предателство...и всъщност, то не закъсня...!

Ехх, сънища....подсказки.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...