Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Ние сме за заведения без тютювнов дим. Протест - 13.12.2012 - София


Recommended Posts

"Днес от 14 ч. на площад "Княз Александър I" привържениците на настоящия вид на Закона за здравето ще ходят демонстративно назад под прозорците на Здравната комисия на "Дондуков", съобщават организаторите на събитието.

 

"Ние сме за заведения без тютюнев дим", подчертават от Гражданска инициатива "България без дим". Различни организации ще се съберат, за да подкрепят здравето на хората в България.

Те не искат зловонните димни завеси отново да ги съпътстват в заведенията. "

 

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5364871

Линк към коментар
Share on other sites

Признавам, че ми е по- добре като не се пуши, но предпочитам да съм на работа. При тази безработица.... няма как да подкрепя протеста. Шефът ми затвори едното заведение, а в другото оборота страшно намаля. Нямам намерение да споря с когото и да било, но за много хора това е въпрос на работа и на заплата пък дори и минимална.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Въпроса е принципен. Не може приоритет да е задоволяване интересите на зависими хора за сметка на здравето на не-зависимите, вкл. и децата. Жалко за загубените работни места, но още не са свикнали. Ще свикнат, както свикнаха да си пият кафето без цигари в самолети и влакове.

  А м-у другото, браншови камари на хотелиери по морето също протестират с-у връщане на цигарите, защото ще загубят хиляди западни туристи, които искат чисти от цигари ресторанти.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...