Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно - 2


Eлф

Recommended Posts

Цитат

В дунавската равнина се раждат различни зърнени култури като : жито , овес , царевица , грозде .

на изпит по география в 8 клас

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Според един виц...

Свиня - така жените наричат дебел мъж без пари.
Мечо - така жените наричат дебел мъж с пари.
Дъртак - така жените наричат стар мъж без пари.
Улегнал - така жените наричат стар мъж с пари.

Линк към коментар
Share on other sites

Любен Дилов - син (2014 г.): "Аз все още се опитвам да живея при родителите ми, но от общинска полиция ме гонят, защото вечер заключват гробището."

Линк към коментар
Share on other sites

Нормално ли е, когато един мъж се мисли за извънземно или за Наполеон, да го лекуват принудително с тежки медикаменти и дълги терапии, а ако твърди, че е жена, яростно да му защитават правата?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Доказано е, че извънземните са тук! Това са обектите, които в понеделник в седем сутринта се возят в рейса прави... и се усмихват.
...
Разговор по телефона в метрото:
- Извънземен съм, да казах вече... Извънземен съм... Като се прибера утре в Земен ще ти звънна!

Редактирано от Кон Круз
Линк към коментар
Share on other sites

Петър Волгин (преразказано):
- Какво е нужно, за да може едно момиче да е принцеса?
- Трябва баща и да е крал..., ама много да е крал.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако някой не е поне малко луд, значи е много ненормален.

Ако някой е нереално нормален, значи реално е ненормален.

:D

Линк към коментар
Share on other sites

Ако счупиш огледало - чакат те 7 години нещастие. Ако счупиш огледалото на мутренска лимузина - нещастието ще трае много по - кратко.

Ако пуснете песен на Джорджано на обратно, може да се чуе послание от Дявола. Обаче има и по - лошо: ако пуснете песента нормално, ще се чуе Джорджано.

Линк към коментар
Share on other sites

Леле, това са мноооого тренировки, при това с мноооого търпение. Котките не търпят обучение насила, така че - мноооого търпение. Браво на момичетата и котаците! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Американец и руснак си говорят.

Американецът:
- Мога да застана пред Белия дом и да викам колкото си искам срещу нашия президент, без нищо да ми направят.
Руснакът:
- И аз мога да застана пред Кремъл и да викам колкото си искам против американския президент и няма нищо да ми направят.

...............................................................................

Преди време Иво Сиромахов каза, че щом едно от правилата на медията BTV е да има баланс в представяните позиции, значи като някой каже в някое от публицистичните предавания, че демокрацията и свободата на словото са хубаво нещо, то после трябва да дадат думата на друг, който да каже, че не са хубаво нещо.

 

Редактирано от Кон Круз
Линк към коментар
Share on other sites

Актрисата Ернестина Шинова, преди години се снимала в италиански филм на ужасите. Била с второстепенна роля на жертва, на която някакъв психар смъква кожата. По лицето и тялото и имало изкуствена кожа, която злодеят щял да смъкне с кука. Била гримирана така, че под изкуствената кожа да изглежда, че все едно е без кожа, а има само мускули и сухожилия. По време на снимките, към нея се приближил мъж с крушовидна глава, три косъма между веждите и очи, толкова близки едно до друго, че чак почти се сливали. Не и направил особено впечатление, защото обстановката била такава, че всички изглеждали ужасно. Този тип и казал, че добре са я гримирали. Тя му отвърнала нещо от сорта на : "И вас също." Оказало се обаче, че човекът въобще не е гримиран, ами това си му е естественият вид и че същият този мъж е продуцентът на филма. По - нататък не я е потърсил за да се снима в някой от филмите му...Христо Гърбов пък каза, че няма как нормален човек да снима хоръри. Та може би, душата и визията на този италианец са били в синхрон.

Линк към коментар
Share on other sites

В час по български и литература учителката задала въпрос на учениците дали знаят значението на думата ,,перверзия''. Както се предполага единственият, който вдигнал ръка за отговор бил Иванчо.

- Г-жо, за да отговоря, може ли да Ви задам един въпрос?

- Може, Иване!

- Долу в двора, на пейката са седнали две жени и са си купили сладолед. Едната го ближе, а другата го смучи. Коя според Вас е омъжена?

- Амиии, тази, която го смучи, предполагам.

- Не г-жо! Тази, която има халка на пръста! А това, което си помислихте е перверзия!

 

Един от странните изводи е, че връзката между удоволствието и бракът е въпрос на индивидуална интерпретация! 

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

Сещам се и за друг странен извод от предния виц.

Щастието на мъжа минава през корема, и малко по-надолу.^_^

Щастието на жената минава през сърцето, и малко по-нагоре.^_^

А отдавна се твърди, че във всеки мъж живее по една жена и обратното. Т.е. че ние в дълбочина сме андрогини, :)

Линк към коментар
Share on other sites

Който оскверни българското знаме, да се вкара в затвор и да не се пуска от там, докато не ушие трибагреник с качество поне като това на унищожения от него екземпляр и в същия размер.
Хуманно и справедливо наказание.

Това не е много забавно де. :D

Редактирано от Кон Круз
Линк към коментар
Share on other sites

Счетоводителите харесват двупластова тоалетна хартия, защото така имат копие на всяАко събитие, но и защото така си обясняват защо данъчните винаги искат оригинала на документа.

Линк към коментар
Share on other sites

Новата дефиниция на системата ,,Халифакс'' в цигански вариант :

Манго казва на Айше:

- Мале Айше, как се обръща живота! Бехме брат и сестра, станахме мъж и жена, а глей са - ти си ми тъща.

Линк към коментар
Share on other sites

"Съседът ми одра колата (но всичко е точно). Намалиха мойта заплата (но всичко е точно). Откраднаха ми колелото (но всичко е точно). Ударих си кутрето в леглото (но всичко е точно)…На плажа заваля порой (но всичко е точно). Животът ми е в застой (но всичко е точно). Майка ми не ме обича (но всичко е точно). Осъзнах безсмислеността на своето съществуване и илюзорността на най-дълбоките си мечти и надежди. Но всичко е точно."

Гуру Папи Ханс

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Много нещастия са започнали с "глей как са прай".

Редактирано от Кон Круз
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Отличник, вече студент в първи курс, не бил правил любов, а бил красиво и здраво момче. Не щеш ли в него се влюбила негова колежка, с опит в интимната сфера. Той също я харесвал и предложил да отидат в събота и неделя, с преспиване, на излет в планината, като запазил стая в хижа. Притеснен бил младежът, нямал никакъв опит, и попитал свои колеги с опит как да постъпи ! "Като отидете в хижата, няма да бързаш да искаш секс, първо седнете в заведението и удари една-две водки за кураж, да се отпуснеш. А като се качите в стаята, ще започнеш да я целуваш, ще я целуваш по бузките, по устните, по гърдите, по коремчето и така надолу, като през това време ще и събличаш дрехите и нещата ще станат!" Така и направил младежът, ама нали никога не бил пил алкохол след втората водка изпаднал в безпаметност! Целувал и събличал, целувал и събличал . . . . . . ! Когато се събудил на сутринта, девойката била излязла, той сам в леглото приседнал, държи си главата с две ръце и се мъчи да си спомни какво се е случило. Изведнъж видял кръв по чаршафа: - "Ужас аз съм я убил!", помислил си той, станал, отишъл в банята и поглеждайки в огледалото, изкрещял: "Ужас, ама аз съм я и изял!".

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

Сюжет за криминална комедия, в която главен герой да бъде един стар участник от Портала:

 

Редактирано от Кон Круз
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...