Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Aurora2012

Форумите и темите в Портала - вашето мнение и препоръки

Recommended Posts

Идеята за широк екип си е твоя, твое е и кадруването за него. Просто аз бях една от тези, на които предложи модераторски пост.

Аз още тогава бях против идеята и изказах силни съмнения относно някои решения. Не случайно около година може би след това напуснах екипа, защото нещата бяха започнали да буксуват. Не можеш да събереш много и различни хора да дърпат една кола в определена посока, някои ще теглят надясно, други - наляво. Твоята идея беше, че ако искаме тези с уклон вляво да не правят проблеми, нека да им дадем пагони и по този начин да ги впрегнем в каруцата, като така те ще се почувстват задължени да теглят надясно. Само че това е илюзия, както го доказа практиката и вече е видно не само от мен, ами от всички други. 

Но за мен по-важното е, че промяна тук няма да има. Тогава остава другият вариант - да си намеря друга среда :)

Поздрави на всички!

Съвсем коректна бях за акуширането, защото отлично си спомням онези януарски вълнения, част от които бе неизменно ти и за които винаги ще съм ти благодарна. 

За кадруването - това е твоето лично виждане, но аз никога не съм кадрувала и ти го знаеш. Кадруване означава да се наложи определена посока с определени хора и по определен начин. Моята политика, и всички го знаят тук, е да се дава свобода и многообразие на хората, на посоките, на начините и на подходите. Защото такъв е животът. Аз не съм назначавала нито съкращавала нито един от модераторите от екипа - те всички сами проявяваха желание и интерес към форума и докато ги има тези желания и интерес и време, те работят колкото им позволява времето. Коя съм аз да съдя кой как и колко в своята сфера. Аз самата също съм много ангажирана и се надявам някой ден да имам за Портала отново толкова време, колкото имах допреди 2 години. 

Не можеш да събереш много и различни хора да дърпат една кола в определена посока, някои ще теглят надясно, други - наляво. Твоята идея беше, че ако искаме тези с уклон вляво да не правят проблеми, нека да им дадем пагони и по този начин да ги впрегнем в каруцата, като така те ще се почувстват задължени да теглят надясно.

Това не е вярно и ако ти си го написала от сърце, както обикновено пишеш, то се надявам - след време ще разбереш колко си се заблуждавала. Никога не съм се сещала дори  за идеята с пагоните, заради които левите ще се чувстват задължени да теглят вдясно. Това не е в моя стил и хората, за които вероятно намекваш, могат да го потвърдят. Това вероятно е твоя лична интерпретация на мое поведение и коментари, които не си разбрала адекватно. Жалко, наистина. не държа да бъда разбрана правилно - нито го очаквам. Който е трябвало и е било възможно, е разбрал. 

Това, което ми е в силата, за разлика от много други хора и модератори, е че умея да виждам перспективите и доброто в хора със съвсем различни дадености, често съвсем противоположни, и най-вече, че умея да им давам свободата да творят по техния начин, който никога няма да е мой сигурно. Също сега се уча да не допускам хора с различни интереси и подходи и разбирания да си налагат един на друг личните стандарти за добро и лошо и така да се опитват разкъсат сложната тъкан на този сайт и форум.

Разбирам твоята позиция и тази на потребителите и модераторите, които искат "канализиране, стесняване, почистване" и т.н. Само че случайно да забелязвате, че двете "почистващи' страни се стремят да се "почистят" взаимно?

Порталът за съзнателен живот и форумът ни никога не е делил хората на десни и леви, на добри и лоши, на качествени и некачествени - и това никога няма да се случи (докато аз имам някакви права тук). Порталът е като учението - вратите са му широко отворени за всеки - да влиза и излиза когато пожелае, да намира себе си и каквото има нужда да намери. Но както и в Учението, и в Портала никой няма право да одумва друг човек и да се отнася към когото и да било с неуважение. Безусловно приемане, братство и зачитане се очаква от всеки, който е дошъл. А нашата работа, на екипа, е да ги осигуряваме колкото ни е възможно, и най-вече да ги проявяваме ние самите. Фактът, че форумът е жив и интересен на хора от различни възрасти и с различни разбирания и характери, след 10 години интензивен живот, ясно показва, че засега се справяме. 

Сподели това мнение

Понеже сте обсъждали мене, да обясня някои неща на Деяна..и на Божидар

Уважаеми, аз не се старая, запомнете го добре, много добре, аз съм си такава

Пиша когато ми е интересна темата, когато имам какво да кажа,

независимо на кого ще му хареса казаното или на кого няма да му хареса

Ако нямам, само чета. И да, емоционална съм, понякога нарочно

И не - не искам да съм модератор, нито тук, нито в друг форум

Аз играя на игри, пиша си два блога, баш ме брига за вас и за вашия форум

Мога да влизам, мога и да не влизам, както не бях влизала от ноември миналата година,

а преди това две или три години, чак си бях забравила паролата, та измислях нова

Аз ви дразня....то и вие ме дразните, но правя опити да се държа културно

щото мога и да не правя

Сподели това мнение

Идеята за широк екип си е твоя, твое е и кадруването за него. Просто аз бях една от тези, на които предложи модераторски пост.

Аз още тогава бях против идеята и изказах силни съмнения относно някои решения. Не случайно около година може би след това напуснах екипа, защото нещата бяха започнали да буксуват. Не можеш да събереш много и различни хора да дърпат една кола в определена посока, някои ще теглят надясно, други - наляво. Твоята идея беше, че ако искаме тези с уклон вляво да не правят проблеми, нека да им дадем пагони и по този начин да ги впрегнем в каруцата, като така те ще се почувстват задължени да теглят надясно. Само че това е илюзия, както го доказа практиката и вече е видно не само от мен, ами от всички други. 

Но за мен по-важното е, че промяна тук няма да има. Тогава остава другият вариант - да си намеря друга среда :)

Поздрави на всички!

Съвсем коректна бях за акуширането, защото отлично си спомням онези януарски вълнения, част от които бе неизменно ти и за които винаги ще съм ти благодарна. 

За кадруването - това е твоето лично виждане, но аз никога не съм кадрувала и ти го знаеш. Кадруване означава да се наложи определена посока с определени хора и по определен начин. Моята политика, и всички го знаят тук, е да се дава свобода и многообразие на хората, на посоките, на начините и на подходите. Защото такъв е животът. Аз не съм назначавала нито съкращавала нито един от модераторите от екипа - те всички сами проявяваха желание и интерес към форума и докато ги има тези желания и интерес и време, те работят колкото им позволява времето. Коя съм аз да съдя кой как и колко в своята сфера. Аз самата също съм много ангажирана и се надявам някой ден да имам за Портала отново толкова време, колкото имах допреди 2 години. 

Аз и не очаквам да го признаеш това публично, но всеки го знае, най-малко всеки, който е бил или и в момента е част от екипа.

Не можеш да събереш много и различни хора да дърпат една кола в определена посока, някои ще теглят надясно, други - наляво. Твоята идея беше, че ако искаме тези с уклон вляво да не правят проблеми, нека да им дадем пагони и по този начин да ги впрегнем в каруцата, като така те ще се почувстват задължени да теглят надясно.

Това не е вярно и ако ти си го написала от сърце, както обикновено пишеш, то се надявам - след време ще разбереш колко си се заблуждавала. Никога не съм се сещала дори  за идеята с пагоните, заради които левите ще се чувстват задължени да теглят вдясно. Това не е в моя стил и хората, за които вероятно намекваш, могат да го потвърдят. Това вероятно е твоя лична интерпретация на мое поведение и коментари, които не си разбрала адекватно. Жалко, наистина. не държа да бъда разбрана правилно - нито го очаквам. Който е трябвало и е било възможно, е разбрал. 

Пиша истината и мога да я подкрепя, като публикувам твои думи от мои разговори с теб по скайп и ЛС, но в тях фигурират конкретни имена и затова няма да го направя.

Това, което ми е в силата, за разлика от много други хора и модератори, е че умея да виждам перспективите и доброто в хора със съвсем различни дадености, често съвсем противоположни, и най-вече, че умея да им давам свободата да творят по техния начин, който никога няма да е мой сигурно. Също сега се уча да не допускам хора с различни интереси и подходи и разбирания да си налагат един на друг личните стандарти за добро и лошо и така да се опитват разкъсат сложната тъкан на този сайт и форум.

Разбирам твоята позиция и тази на потребителите и модераторите, които искат "канализиране, стесняване, почистване" и т.н. Само че случайно да забелязвате, че двете "почистващи' страни се стремят да се "почистят" взаимно?

Порталът за съзнателен живот и форумът ни никога не е делил хората на десни и леви, на добри и лоши, на качествени и некачествени - и това никога няма да се случи (докато аз имам някакви права тук). Порталът е като учението - вратите са му широко отворени за всеки - да влиза и излиза когато пожелае, да намира себе си и каквото има нужда да намери. Но както и в Учението, и в Портала никой няма право да одумва друг човек и да се отнася към когото и да било с неуважение. Безусловно приемане, братство и зачитане се очаква от всеки, който е дошъл. А нашата работа, на екипа, е да ги осигуряваме колкото ни е възможно, и най-вече да ги проявяваме ние самите. Фактът, че форумът е жив и интересен на хора от различни възрасти и с различни разбирания и характери, след 10 години интензивен живот, ясно показва, че засега се справяме. 

Никого не одумвам зад гърба му, говоря съвсем открито и публично. И не деля хората на добри и лоши, както намекваш. Всеки човек е такъв, какъвто е, но е факт, че различните хора са се устремили в различни посоки. Да искаш да вървят заедно, пак повтарям, е илюзия; орел, рак и щука.

А това за учението - ами Учителя е бил на друго мнение. Той не е позволявал да се влезе, след като веднъж някой е излязъл. А ако искаме да сме коректни, трябва да кажем, че вратите на Портала също функционират избирателно - например преди известно време вратите му се хлопнаха пред всички Розенкройцери накуп.

Както вече казах, средата във форумите на Портала неумолимо се променя в посока, която е твърде различна от моята. Нищо друго не ми остава, освен да пожелая на всички тук на добър път, а аз да продължа по своя.

Въпреки всичко ще имам хубави спомени в сърцето си от този сайт, особено от периода му на създаване до към края на 2007 година;  в темите и мненията от тогава има такива бисерчета, които ме спечелиха трайно. И ще съм благодарна, че тук срещнах такива потребители като Бяса, Кристиян, Аметист и много други.

Сподели това мнение

Дианче Илиева,

надявам се утре сутринта като се събудиш, да имаш други нагласи:)))

например да си даваш почивки от форума за известно време, като мене

Но така категорично,... може би прибързваш

Сподели това мнение

Диана, а ти къде си тръгнала? Не помисли ли, че можеш да продължиш пътя си в реалния живот и да останеш тук? Защо си мислиш, че ще те пусна с лека ръка? Кой ще пише, че е важно да сме смирени? Кой ще пише, че пред обстоятелствата не трябва да превиваме врат? Това ли искаш, да няма кой? Петър Дънов е казал да се застъпваме за истината. Това ли е твоето застъпване? Знам, обидена си и духът ти се мята. Но да напуснеш форума, значи да отстъпиш от истината. Той щеше ли позволи такъв светъл човек да напусне учението му? Според мен само заради неговата памет си длъжна да останеш тук. И аз много, много дълбоко ще се разтроя, ако напуснеш този форум. 

Сподели това мнение

Донка: Само че случайно да забелязвате, че двете "почистващи' страни се стремят да се "почистят" взаимно?“ 

Донка, това е последното ми мнение в тази тема. Искам само да изясня обобщено моята позиция, на Диана, а вероятно и на още двама души, понеже изпитвам съмнения, че си ни разбрала грешно.

Позволявам си да говоря и от името на Диана, тъй като се борим за едно. Никой никого не иска да унищожи, почисти, изгони и т.н. Нито аз, нито Диана. Поставих потребителско питане: Можете ли да направите така, че форум Философия да е освободен от насоки, както си беше преди Лиула да поеме контрола в свои ръце? Философията не се нуждае от шлифовани думи.Тя е пристан за всяка душа. На мене ми е скръбно, че искат от нас нагласени речи.

Да или не? Разбирам, че това не може да се случи. Ок, няма проблем. Решението е взето и не подлежи на обжалването. Въпреки че не е в моя полза, аз уважавам решението, доколкото мога да уважавам неправдата.

* * * 

Разбирам и много други неща, но понеже уважавам на правилата на този форум и съм обещал, че няма да ги престъпвам, няма да се впускам в лични откровения кой какъв е. Това ми е най-лесно. Благодаря на тези, които отключиха темите и ги преместиха във Форум Езотерика. Радвам се, че призивът ми беше уважен. Оценявам адекватната ви намеса. Още веднъж, благодаря ви! И това не е малко, предвид някои смущаващи факти, които забелязах в управлението на сайта. 

* * *

Донка, пожелавам ти любов, късмет, щастие, чиста съвест! Всъщност, пожелавам това на всички! Желая си го и на мен.

Сподели това мнение

Благодаря за благодарностите Viva :) Аз с моята погрешна представа за поддържането на този форум жив и мирен и хармоничен взех еднолично това решение, за което по-горе ми благодариш. Аз, с моето манипулативно поведение приветствах и очаквам с радост да се реализира предложението на Станимир спорните теми да заформят нов подфорум, който засега носи работното име "Духовно развитие". Ще се радвам ако Viva Casseli прояви желание да помага при подреждането и следенето на този форум. Имаме нужда от нови хора в екипа.

Аз с моята задкулисни игри и лицемерие поддържах до последно оставането на всеки един потребител, който впоследствие бе обявен за нежелан или направо бе отстранен от форума. Включително и Христо, който загуби подкрепата ми едва след като прекрачи всички граници на уважението към останалите потребители и правилата на форума. И всичко това може да го потвърди не някой друг а точно mvm, с която имаме дълго и незабравимо приятелство въпреки времето и паузите в него.

Само че ако някой си мисли че се оправдавам или защитавам, пак се лъже. И нека публикува всички запазени за мен компромати. Аз не мисля с подобни понятия. 

Диана, смея да съм наясно с Учението достатъчно, за да правя разлика между "школата" и Учението. Но не очаквам това да е ясно на последователите на друг тип духовни учители. Ако тук вече нямаш какво да намериш и нямаш приятели и стойностна причина да останеш, пожелавам ти да ги намериш в някое друго по-чисто, по-добро, по-твое място сред множеството вече форуми като нашия. Благодаря ти за присъствието тук през всичките тези години!

Сподели това мнение

А, не, не, така не може

Така, с последните си думи  окончателно й отрязваш пътя за връщане във форума,

Поговорете си в скайп или където имате възможност, явно възникна някакъв проблем

Но няма нерешими проблеми, особено, когато касае човеците

Нали тук много се говори за прошката, сега е момента да се приложи в действие

ПРОСТЕТЕ СИ , не е трудно, моля ви и двечките

Сподели това мнение

Аз няма какво да прощавам на Дианчето :) и ако сега каже, че желае да се върне в екипа, ще се зарадвам много! Сега още една истина - когато Дианчето сподели недоволството си от реда и моята концепция за форума, аз и предложих да напише нова концепция и нов списък с модератори, за новия форум и да го даде на админите и ако иска на стария (сегашния) екип. Ако екипът и гласува доверие - веднага се сменяме, или ако не се чувства комфортно с моето присъствие, излизам. Аз си имам личен живот и много работа, така че за мен това не е проблем. Има как да допринасям към Портала и има защо да влизам и без да съм в екипа :) 

Тогава тя отказа и предложи първо всички модове да подадат оставка и тогава да се подбере нов екип. За всеки е ясно, че това не е желателно за оживен форум като нашия - някой трябва да носи отговорността за това, което се случва, админите отдавна не са в състояние и си имат други сериозни задачи. Няколко месеца след това случайно разбрах, че тя е напуснала малко след тази дискусия. Това е истината и тя не е в чат или мейли, а в нашия вътрешен форум, където модовете дискутират задачи и проблеми в сайта и форума. 

Така че тя си е била част от екипа и все още може да бъде, дори може да кандидатства за глобален :) 

Сподели това мнение

Аз мисля иначе.

Форумите се  правят от хората,а това не са хората - това са ерзаци.

Тъжно, факти.

И да ви кажа, никак не ми пука кой как ще интерпетира философския си, му/ му, за и на дискурс.

Просто се надявайте философията да ви се усмихне.

А вие лично с нищо не сте допринесли за форум философия.

Тъжни мишки в общия куп.

Тъга.

Редактирано от Лиула

Сподели това мнение

Сравняват ни с ерзаци, с мишки, подозирам, че аз съм номер едно в списъците :))))

Това обаче не е важно.

Проблемът беше не в това кой в какъв подфорум пише, а в зверските методи на  модериране на някои модератори.

И въобще на тебе доста често ти става тъжно, защо ли?

Руснаците имат едно изречение "хочешь подстроить всех под себя" - превежда се, че някой иска да строи всички под себе си, т.е да ги накара да действат както той иска.

Да, обаче не може да очакваш да чуваш от хората това, което искаш да чуеш, или както писа по-напред Вива, да говорим с нагласени речи

Дори Бог, като е създал човека му е дал и свободна воля, а защо ти искаш да ограничаваш хората да се държат както на тебе би ти харесало.

Редактирано от mvm

Сподели това мнение

Сравняват ни с ерзаци, с мишки, подозирам, че аз съм номер едно в списъците :))))

Това обаче не е важно.

Проблемът беше не в това кой в какъв подфорум пише, а в зверските методи на  модериране на някои модератори.

И въобще на тебе доста често ти става тъжно, защо ли?

Руснаците имат едно изречение "хочешь подстроить всех под себя" - превежда се, че някой иска да строи всички под себе си, т.е да ги накара да действат както той иска.

Да, обаче не може да очакваш да чуваш от хората това, което искаш да чуеш, или както писа по-напред Вива, да говорим с нагласени речи

Дори Бог, като е създал човека му е дал и свободна воля, а защо ти искаш да ограничаваш хората да се държат както на тебе би ти харесало.

Хей, mvm, излишно се палиш. Всичко е под "контрол". Насоките са променени, както ви е угодно.

Приятен ден от мен.

Сподели това мнение

Подфоруми за Среднонапреднали и Напреднали вече са защитени форуми, те могат да бъдат отваряни за четене и за писане след преценка на модераторите със специална парола. 

Необходимо е ниво на достъп затова, за което пишещият трябва да се доказва чрез писане и затвърждаване на познанията си и на точната си прогностика.

Това е пътят.

Отново някакви драконовски мерки.

Чуда се как тароведите, които тепърва ще искат да се изяват в този форум, ще могат да се доказват чрез писане и затвърждаване на познанията си, след като те не могат да четат и да пишат в подфорумите с паролите,

Телепатично може би с модераторите, или как? :3d_077:

Сподели това мнение

Подфоруми за Среднонапреднали и Напреднали вече са защитени форуми, те могат да бъдат отваряни за четене и за писане след преценка на модераторите със специална парола. 

Необходимо е ниво на достъп затова, за което пишещият трябва да се доказва чрез писане и затвърждаване на познанията си и на точната си прогностика.

Това е пътят.

Чуда се как тароведите, които тепърва ще искат да се изяват в този форум, ще могат да се доказват чрез писане и затвърждаване на познанията си, след като те не могат да четат и да пишат в подфорумите с паролите,

Мвм, на "тароведите", за които така се тревожиш, е достатъчен форумът за начинаещи. Хора, тепърва започващи да се занимават с таро, няма какво да напишат във форум за среднонапреднали или напреднали. Логично е. И е смешно, че се налага да се обяснявам и че ти задаваш такива въпроси. Не е твоя работа организацията точно на форум Таро.

Телепатично би трябвало да си усетила докъде е допустимо да стигаш.

Редактирано от _Маги_

Сподели това мнение

Това е пътят.

Сега няма да можеш да четеш мненията в таро за среднонапреднали и напреднали :3d_146: ...

или пък, ако много настояваш за достъп, можеш да се пробваш да направиш някоя точна прогноза (като числата от тотото за следващия тираж например). 83% точност мисля, че ще са достатъчни.

Сподели това мнение

Това е пътят.

Мвм, на "тароведите", за които така се тревожиш, е достатъчен форумът за начинаещи. Хора, тепърва започващи да се занимават с таро, няма какво да напишат във форум за среднонапреднали или напреднали. Логично е. И е смешно, че се налага да се обяснявам и че ти задаваш такива въпроси. Не е твоя работа организацията точно на форум Таро.

Телепатично би трябвало да си усетила докъде е допустимо да стигаш.

Забравяш, че има нерегистрирани потребители, за чието ниво на владеене на таро няма как да знаеш. Кой колко е напреднал в таро едва ли можеш да отсъдиш ти или Ивета. Това с точните прогнози е пълна глупост. Като сте решили да правите затворен форум на клубен принцип - добре, на мен ми е все едно. Само че си го кажете директно, без опити да изкарвате нещата такива, каквито не са, т.е. че този или онзи били недостатъчно напреднали, според субективната оценка на Ивета и че това е действителната причина за участие/неучастие.

Сподели това мнение

Винаги модераторите определят нивото, не някой друг. Това е по пример на руски форуми (както и на форуми в други страни), които касаят специфични науки, каквито са Астрология и Таро. Това стимулира желанието да се минават нива и да се върви напред. И да, ако това да си знаещ е частен клуб, защо не? Точно така се прави. Ние не откриваме Америка. Хората вече са го измислили.

Даже закъсняхме!

Сподели това мнение

Забравяш, че има нерегистрирани потребители, за чието ниво на владеене на таро няма как да знаеш. Кой колко е напреднал в таро едва ли можеш да отсъдиш ти или Ивета. Това с точните прогнози е пълна глупост. Като сте решили да правите затворен форум на клубен принцип - добре, на мен ми е все едно. Само че си го кажете директно, без опити да изкарвате нещата такива, каквито не са, т.е. че този или онзи били недостатъчно напреднали, според субективната оценка на Ивета и че това е действителната причина за участие/неучастие.

Станимире, нивото на компетентност много лесно може да се установи и това става с участие във форум за Начинаещи. Кое е глупост и кое не по отношение на Таро едва ли в твоята компетенция да определяш. Ако, обаче си решил да търсиш под вола теле, моля, забавлявай се! :) 

Сподели това мнение

Станимире, нивото на компетентност много лесно може да се установи и това става с участие във форум за Начинаещи. Кое е глупост и кое не по отношение на Таро едва ли в твоята компетенция да определяш. Ако, обаче си решил да търсиш под вола теле, моля, забавлявай се!

А защо трябва някой, който просто иска да чете форума, да се регистрира и да доказва нивото си?!

Сподели това мнение

Станимире, нивото на компетентност много лесно може да се установи и това става с участие във форум за Начинаещи. Кое е глупост и кое не по отношение на Таро едва ли в твоята компетенция да определяш. Ако, обаче си решил да търсиш под вола теле, моля, забавлявай се!

А защо трябва някой, който просто иска да чете форума, да се регистрира и да доказва нивото си?!

Защото идеята, заради която бяха направени промените, е такава. Няма мистична, скрита или друга причина. За да са факт тези промени, значи имам сериозни основания.

Вторачването във форум Таро, е излишно. Повтарянето през времето на едни и същи конфликти, свързани с форума, провокирани от едни  и същи потребители, наистина вече става досадно упражнение.

Моля всички да се съсредоточат върху по-важните (пък и по-приятни за дискусия) неща за и в Портала. Всеки в собственото си лозе. 

Редактирано от Лиула

Сподели това мнение

Позволявам си да се намеся в разговора с обяснение, тъй като аз прецених новия проект за защитените форуми за адекватен и разумен и заедно с модераторите го реализирахме - засега като проба, но със сериозни намерения за бъдещото развитие на този форум. 

Предлагам да не се ровим в причините, предизвикали промяната и защитаването на двата подфорума.

Доста умувахме дали да бъдат защитени само за писане или и за четене. Отначало надделяваше мнението, за което се застъпва Станимир, но после съобразихме, че информацията, личните разработки и идеи на участниците в тези подфоруми могат лесно да бъдат копирани и присвоени с не дотам чисти намерения (което вече е забелязано да се прави). Освен това, в обшия подфорум спокойно могат да бъдат цитирани или просто копи-пейстнати мнения и части от тях и по тях да се води дискусия вън от контекста на тези мнения. Това би предизвикало допълнително натоварване на модераторския екип, който работи забележително съзнателно и усърдно и не е желателно да бъде увличан в негативни модераторски действия и да губи време за излишно време за следене, почистване и лични съобщения. . Освен това всеки потребител, който желае да участва директно в подфорумите за напреднали, може да се обърне лично към модераторите и да обясни своя случай. И двамата модератори са позитивно настроени към потребителите, които се интересуват сериозно от техния форум и ще се радват да общуват лично с всеки участник от по-специализираните нива. 

Успех на проекта и моля потребителите за разбиране, търпение, уважение и позитивно отношение към усилията на модераторския екип на Таро. 

Сподели това мнение

Вторачването във форум Таро, е излишно. Повтарянето през времето на едни и същи конфликти, свързани с форума, провокирани от едни  и същи потребители, наистина вече става досадно упражнение.

Не, не е вторачване във форум Таро. И не, настоящият конфликт е прецедент, а не повтаряне на нещо старо. Досега форуми не са затваряни за четене. Но щом така е решено... Лично аз така или иначе не чета форумите в Таро, но в същото време от подобни решения меко казано ми се повръща.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега