Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Бисексуална ли съм?


Colouring___

Recommended Posts

Здравейте! :)

Аз съм на 18 и съм влюбена в преподавателката си по БЕЛ. Още от първия час изпитвах нещо към нея, но след няколко месеца всичко се промени и започнах да я ревнувам от всичко (дори от семейтвото й)... Имаше един период, в който не се бяхме виждали половин година. През цялото време не спирах да мисля за нея <3 <3 <3. Когато пак се видяхме бях изключително много щастлива... Постоянно мисля за нея искам да я целуна, прегърна :( Постоянно я следя и не спирам да я гледам влюбено. Макар и много рядко харесвам мъже, но като цяло си падам по жени. Въобще не харесвам момчета на моя възраст. Сега като знам какво е несподелена любов ми е много гадно. Моля Ви, кажете какво да правя? Как да постъпя?

 

Благодаря предварително!

 

С уважение, Colouring___! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Първо, приеми, че всеки си има своите периоди. Разбери този твой период какво ти говори.

 

Мисля, че тук по-голям проблем е ревността. Някои хора са ревниви дори към приятелите си, даже много. Ревността не означава, че си бисексуална. За да разбереш това дали е така, ще ти трябва много повече време от едно учене на БЕЛ.

 

А да, и второто. Светът не е черен или бял. Има безброй измерения. Всеки си има своето измерение. Това, че не е нито черно, нито бяло, не означава, че няма място в света.

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за отговора! :)

Забравих да спомена, че аз от малка съм такава. Имам повече склонност към жени, отколкото към мъже.

Редактирано от Colouring___
Линк към коментар
Share on other sites

Животът е цветен......

 

Сега ще ти разкажа един виц, а после ще ти кажа нещо важно, което вицът ще помогне да видиш.

 

Отива някакъв на лекар и му казва:

- Докторе левия ми тестис посиня.

Докторът:

- Няма проблем. Ще го режем!

След месец:

- Докторе, десният ми тестис посиня.

Докторът:

- Режем!

След месец:

- Докторе, членът ми посиня.

Тук докторът доста се замислил.......:

- Абе човек, ти провери ли да не би да ти пускат дънките......

 

 

Та ти сигурна ли си, че това не е следване на модата да си бисексуален, да си различен, да си по-така, по-онака?!?!?!

 

Е, ако си проверила или сигурна, то честито, че познаваш още малко повече себе си :)

Линк към коментар
Share on other sites

Отново благодаря за отговора! :)

Не мисля, че е от модата. :D Както споменах в предишния ми пост, от някъде към 5-6 клас съм така. :)

Редактирано от Colouring___
Линк към коментар
Share on other sites

Ако тази твоя "ориентация" те притеснява, а на мен така ми се струва

опитай се да се пребориш със себе си, не гледай жените, гледай към мъжете

и търси хубавото и стойностното в тях, което би могло да те грабне

Постарай се да общуваш повече с мъже, и по-малко с жени

и те мъжете сами ще ти покажат каква си:)

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за отговора! :)

Не, не ме притеснява. Просто искам да съм сигурна, затова пуснах темата.

Редактирано от Colouring___
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! :)

Аз съм на 18 и съм влюбена в преподавателката си по БЕЛ. Още от първия час изпитвах нещо към нея, но след няколко месеца всичко се промени и започнах да я ревнувам от всичко (дори от семейтвото й)... Имаше един период, в който не се бяхме виждали половин година. През цялото време не спирах да мисля за нея <3 <3 <3. Когато пак се видяхме бях изключително много щастлива... Постоянно мисля за нея искам да я целуна, прегърна :( Постоянно я следя и не спирам да я гледам влюбено. Макар и много рядко харесвам мъже, но като цяло си падам по жени. Въобще не харесвам момчета на моя възраст. Сега като знам какво е несподелена любов ми е много гадно. Моля Ви, кажете какво да правя? Как да постъпя?

 

Благодаря предварително!

 

С уважение, Colouring___! :)

Хм, аз пък хич не съм сигурна. И ми се струва, че още не знаеш какво е несподелена любов.

Младите хора имат нужда от кумир(и). Ти просто й се възхищаваш, това е.

Радвам се, че все още има такива учители, които да грабват учениците си със своето присъствие, да бъдат образец за подражание ...

 

Констатацията, че като цяло си падаш по жени, как я направи? Тя би могла да се получи много лесно, ако в семейството и в обкръжението от познати, приятели, роднини, съученици няма такива мъже, които да те спечелят, които да са твой тип. Помисли за това.

Линк към коментар
Share on other sites

Защо питаш други хора, при условие, че сама забелязваш, че си бисексуална? Щом все пак някой мъж тук-там може да ти хване очото, може един ден да поискаш да си майка. Всъщност имам точно такава позната - която ми говореше как се възбуждала от разговори за дамски превръзки с други момичета и ме убеждаваше, че била сигурна, че е лесбийка. Не знам какво й стана, но в момента е с един пич и ще се женят. Не знам дали е бисексуална и е решила да изживее хетеросексуалната си "част" или просто е осъзнала, че си е била хетеросексуална от самото начало.

Линк към коментар
Share on other sites

А в какви групи ти е по-комфортно да общуваш - в женски, в мъжки или - в смесени? Помисли и над това.

Ако имаш проблеми (страхове, притеснеия) в общуването с противоположния пол, трябва да ги преодолееш. 

Редактирано от ISTORIK
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! :)

Аз съм на 18 и съм влюбена в преподавателката си по БЕЛ. Още от първия час изпитвах нещо към нея, но след няколко месеца всичко се промени и започнах да я ревнувам от всичко (дори от семейтвото й)... Имаше един период, в който не се бяхме виждали половин година. През цялото време не спирах да мисля за нея <3 <3 <3. Когато пак се видяхме бях изключително много щастлива... Постоянно мисля за нея искам да я целуна, прегърна :( Постоянно я следя и не спирам да я гледам влюбено. Макар и много рядко харесвам мъже, но като цяло си падам по жени. Въобще не харесвам момчета на моя възраст. Сега като знам какво е несподелена любов ми е много гадно. Моля Ви, кажете какво да правя? Как да постъпя?

 

Благодаря предварително!

 

С уважение, Colouring___! :)

Как си представяш в мечтите си връзката си с преподавателката по БЕЛ? Имала ли си някога хомосексуална връзка? На втория въпрос може и да не отговаряш, а и на първия. Просто идеята е, че ако си нямала, то желанията ти в тази посока се градят върху предположения, а не върху реален опит. Опитът може да потвърди тези предположения, но може и да не ги потвърди. Тя може да ти донесе очакваното удовлетворение, но може и да не го направи. На колко години е преподавателката по БЕЛ? Какви са отношенията ви към момента: единствено като учител-ученик; приятелки; добри приятелки? От това зависят и вариантите за това как да постъпиш. Също и от възрастта ти. Имаш ли навършени 18 години?

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на всички за отговорите! :)

Имам навършени 18 години, а преподавателката ми е с 35 години по-голяма от мен.

Редактирано от Colouring___
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тоест е на 53? Ако бях психоаналитик щях да кажа, че проектираш желаната майчина обич върху нея...

 Много добър!!! Кефиш!!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...