Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Идеен проект "Безусловен Базов Доход за всеки Българин"


Galina Hristova

Recommended Posts

Ирина,

успокой си вече страстите, хубаво е човек да има плам и ентусиазъм

но ние вече разбрахме твоето мнение няколко пъти, 

започваш сама да се забъркваш и замотаваш между своите мисли и постовете на другите

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Права си mvm – нещо вече започнах твърде много да се разгорещявам.. и е време да прекратя безсмисленото си участие по темата.

 

Казвам безсмислено – защото:

 

1. Вече изложих мнението си по Проекта.

 

2. Казах, че съм готова да го представя публично - и дори лично и най-нахално се самопредложих за тази цел.

 

3. Към момента аз не виждам това да е довело до някаква промяна.

 

 

 

Затова, не виждам и смисъл повече да се дъвчат едни и същи неща безспир.

 

Нямам намерение вече и да чакам да получа отговор на въпросите си дали ще имам някаква подкрепа и съдействие от автора на проекта и от останалите.

 

Само по себе си цялото това туткане и препредаване на информация от страна на трети лица, ваденето на чужди „кирливи ризи” и оправдания – действа демотивиращо като цяло на всички и само се излагаме.

 

Не ме интересуват и тези, които продължават да ми предлагат от мое име да говорели с Никола – а после да ми препредавали и копирали той какво мисли..

 

Време е да спрем да се занимаваме с обсъждане на.... Никола - защото вече от всички се вижда реално кой „колко” и в „какво” го бива.

 

 

 

 

Съветвам и Галина да не вярва на чужди фантасмагории и да не се оставя повече да я манипулират на емоционална основа. Защото Никола е достатъчно умен,.......

 

Аз няма да се подмамя и да вляза в подобни режисирани игрички – като започна да се обяснявам или оправдавам като него.

 

Ще предложа на Галина сама да стигне до истината, като сама си зададе въпросите:

 

 

 

 

- Защо Никола като е толкоз честен, открит и няма от какво да се притеснява - не вземе сам да ми вдигне телефона и да се разберем, а вместо това ...... блокира профила и контактите си и ми забранява да го търся?

 

Ами, че да излезе с някакви реални и сериозни аргументи срещу мен очи в очи –.......

 

 

 

 

- Защо на Никола да му е по-удобно да говори с Галина или с друг един страничен човек, който няма наблюдение върху отношенията му с мен и който лесно може да бъде заблуден и подведен?

 

 

 

 

- Защо въобще той допуска някой друг да се намесва и да му разпространява думите, след като той сам трябва да си поеме отговорността, ако някъде нещо се обърка в този „развален телефон” – че да не стане така, че после за негово удобство пак някой друг да му излезе виновен?

 

 

 

 

-.......

 

 

 

И какви са тия глупости и оправдания - с примери от типа на: „Ходила Червената шапчица за гъби в гората, сготвила като подарък чорба за баба си, после настоявала да й я изядат.. Но тя Червената шапчица нямало да яде от чорбата си, щото пък много й дошло от толкоз бране и готвене..!”

 

Или от рода на: „Гонят ме, мамо, тука едни политици – искат да ме купуват. Дали да се дам, дали пък да не се дам.. Не, няма да им се дам! И суратя си, мамо, няма да им покажа – щото и без това ме чернят, та ако се покажа – ептен шъ ма попилеят, та и сектант накрая шъ изляза..!”

 

 

 

 

- ......

 

И най-важното: При това положение – струва ли си въобще да очаквам, че с такъв човек мога някога да се разберем като зрели и разумни хора, както и въобще мога ли да върша някаква сериозна работа с някой, който иска да си играем на „сляпа (а в случая и на глуха) баба”?

 

Защото аз не мога да взема насериозно някой, който ми се държи насреща по този начин – а още по-малко пък ще предприема да върша с него някаква работа с обществена значимост.

 

 

 

 

Вече започвам и аз да се съгласявам с думите на Станимир: Аз ако бих се ангажирал с реализирането на подобен проект, нямаше да си направя труда да осъществя някаква връзка с Н. Дамянов, Просто защото не считам, че ми е необходим за реализирането на проекта. Нищо лично към него, просто за проекта биха ми били нужни хора с други качества и познания.”

Редактирано от Донка
Правилата на този форум не допускат коментар по адрес на актуални личности
Линк към коментар
Share on other sites

С риск да си навлека гнева на модераторите, които предупредиха да не се обсъжда тук Дамянов

само да кажа....защото не мога да се стърпя

Изчетох коментарите за проекта му във фейсбук

..........

 

Хората четоха проекта, задаваха въпроси, бяха несъгласни с много неща

Господинът просто отрязва всички черни овчици, видите ли

как може да са толкова ограничени и тъпи и да не разбират великата му божия идея

И като имат забележки по нея, я там да си траят, че той Бог гледа отгоре с очите на Дамянов

 

Чак ми става смешно. Може би Бог за първи път е сбъркал в избора си на канал

за популяризиране на тази идея за ББД

Редактирано от Донка
Правилата на този форум не допускат коментари по адрес на актуални личности
Линк към коментар
Share on other sites

Моля всички, които желаят да коментират проекта, да го правят директно в оригиналната страница

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...