Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Може ли да бъде каквото беше


Adrian043

Recommended Posts

Здравейте, искам да споделя следния проблем:

До преди може би месец едмо момиче ме харесваше и често ми го показваше, аз също я харесвах, харесвам я и сега, но съм доста смотан и бях много пасивен, не предприех нищо и тя изгуби интереса си към мен. Искам да попитам според вас има ли начин пак да привлека вниманието й?

Редактирано от Adrian043
Линк към коментар
Share on other sites

Според мен начин има, а според теб? 

Линк към коментар
Share on other sites

Ами като че ли е крайно време вече и ти да започнеш да й показваш, че я харесваш. И то дори по-активно, отколкото тя го е правила, така повече по мъжки :)

Резултатът сигурно няма да закъснее.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами като че ли е крайно време вече и ти да започнеш да й показваш, че я харесваш. И то дори по-активно, отколкото тя го е правила, така повече по мъжки :)

Резултатът сигурно няма да закъснее.

 

Мдам, вземи се стегни. Тя не е спряла да те харесва. От уважение към теб те е оставила да се проявиш като ухажор. Иди и й покажи, че я искаш.

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам дали от уважение, или по-скоро е решила, че симпатиите не са взаимни и се е оттеглила

Ти, след като я харесваш, й го покажи по някакви начини, стига с тази пасивност

Линк към коментар
Share on other sites

На първо време може да й покажеш, че ти е приятно да бъдете заедно. Прекарвайте с нея повече време заедно. Ходете на кино, на компютърна зала (там играйте някаква онлайн мултиплейърна игра), спортувайте нещо, тренирайте бойно изкуство, ходете на танци, изучавайте музикален инструмент (китара, пиано, цигулка), играйте шахмат... Ходете редовно в някой бар да пиете мляко/чай/бира/вино (каквото пиете)... Учете заедно (ако сте ученици или студенти)... 

 

Ако не иска да сте заедно (по причина да е охладняла към теб), може да се виждате в някаква смесена компания. Опитай се да стоплиш отношенията помежду ви... Пък - каквото сабя покаже!

 

Не се предавай без бой! 

Редактирано от ISTORIK
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново и благодаря за изчерпателните отговори. :)  Днес се видях с въпросното момиче и.. какво да ви кажа, като цяло нея доста я свалят, заговарят и й обръщат най-много внимание. Забелязах, че от известно време е хвърлила око на друго момче от курса, който е доста здрав, изглежда добре и май знае какво иска.. мисля си "къде аз смотаняка ще се бутам при големите шамари.. тя май е доста над моята категория".. не знам къде ми е проблема не съм грозен просто съм смотан, но може би тя вижда това и именно там се корени проблема ми. Може би това трябва да коригирам какво мислите?

Редактирано от Adrian043
Линк към коментар
Share on other sites

Ееееее, не се подценявай така де!

Значи тя ти е обръщала внимание, харесвала те е, пък ти сега имаш някакви колебания?! С една дума тя сама преди време те е определила като човек, заслужаващ внимание, а ти се определяш като "смотаняк", защо? Просто тя ти е давала "нишани", дето се казва, демонстрирала е внимание към теб, а ти не си поел никак. Е, защо да продължава с теб?! Просто в един момент е решила, че ти не я харесваш, щом не поемаш от нейните аванси.

И какви шамари ти се привиждат, стига, покажи й директно, че тя е най-важния за теб човек. А тя сама ще си реши кой е по-подходящ за нея. Аз например не бих си харесала някой "Як като бик и почти толкова умен." :)

Линк към коментар
Share on other sites

Това момиче , щом е толкова харесвано..

Аз също не бих харесала красавец як като бик

Та си мисля за това момиче, ти сигурен ли си, че е отправяла сигнали към тебе персонално

или тя така си флиртува със всички момчета подред?

Линк към коментар
Share on other sites

Това момиче , щом е толкова харесвано..

Аз също не бих харесала красавец як като бик

Та си мисля за това момиче, ти сигурен ли си, че е отправяла сигнали към тебе персонално

или тя така си флиртува със всички момчета подред?

Не бих казал, че флиртува с всички. Колкото до това дали е отправяла сигнали към мен почти сигурен съм, че е, защото когато се събираме някъде и вече след няколко часа и няколо питиета често се озоваваме на едно легло, седейки/лежейки, прегръщайки се и подобни неща, но вече не го правим..

Редактирано от Adrian043
Линк към коментар
Share on other sites

Ееееее, не се подценявай така де!

Значи тя ти е обръщала внимание, харесвала те е, пък ти сега имаш някакви колебания?! С една дума тя сама преди време те е определила като човек, заслужаващ внимание, а ти се определяш като "смотаняк", защо? Просто тя ти е давала "нишани", дето се казва, демонстрирала е внимание към теб, а ти не си поел никак. Е, защо да продължава с теб?! Просто в един момент е решила, че ти не я харесваш, щом не поемаш от нейните аванси.

И какви шамари ти се привиждат, стига, покажи й директно, че тя е най-важния за теб човек. А тя сама ще си реши кой е по-подходящ за нея. Аз например не бих си харесала някой "Як като бик и почти толкова умен." :)

Определям се като смотан, защото не ми стиска, а знам, че ме харесваше и това най-много ме мъчи.. Ако някой иска да ми пише за пик. да види, че не съм някакъв супер грозен, просто не мога да си обясня какво ме спира и защо го правя.

Линк към коментар
Share on other sites

Според мен, тялото ти ще ти бъде много благодарно, ако започнеш да тренираш поне едно от следните неща:

- японско бойно изкуство (карате, джу джуцу, джудо, айкидо)

- бягане/тичане

- плуване

- боди билдинг (вдигане на тежести)...

 

А след това и духът ти ще укрепне. Здрав дух в здраво тяло!

 

Сигурен съм, че и самочувствието ти ще се повиши. 

 

Пък може и момичетата да започнат да се заглеждат по-често в теб. 

 

Както ти казах и по-горе, не се предавай без бой!

 

Дори накрая и нищо да не стане с конкретното момиче, след известно време (месеци или години, в зависимост от интензивността на тренировките) няма да се чувстваш като смотаняк и мухльо.

 

Както казва една реклама: "Красота отвътре - красота отвън".

 

Ако сам не се харесваш, това чувство се предава и на околните.

 

Усмихвай се на образа си в огледалото. Някои деца даже целуват собствения си огледален образ! 

Редактирано от ISTORIK
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...