Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща на Портала - 2013 година


Recommended Posts

Обадих се в Еленските къщи. 

1. Къща Илиевци - засега свободна за датите 31,1,2 - инфото в сайтчето е актуално. Същият собственик предлага и къща Даневи - инфото в сайта е актуално. 

2. Къща света Елена - предложението на Дианчето - не дават само отделни легла. Една цяла къща - 6 легла - за една вечер излиза 150 лв по справка от днешна дата. 

В района има доста такива къщи, така че ако някой има време и желание - обаждайте се и предлагайте. Хубаво ще е да резервираме навреме. 

Линк към коментар
Share on other sites

Да добавя, че  къщите на Даневи позволяват и палатки ако не стигнат леглата.

Ето още една къща наблизо не съм се обаждала още. Там има и още оферти - до картата на околността - гледайте и давайте предложения, звънете ако искате инфо. 

Линк към коментар
Share on other sites

Обадих се в Еленските къщи. 

1. Къща Илиевци - засега свободна за датите 31,1,2 - инфото в сайтчето е актуално. Същият собственик предлага и къща Даневи - инфото в сайта е актуално. 

2. Къща света Елена - предложението на Дианчето - не дават само отделни легла. Една цяла къща - 6 легла - за една вечер излиза 150 лв по справка от днешна дата. 

В района има доста такива къщи, така че ако някой има време и желание - обаждайте се и предлагайте. Хубаво ще е да резервираме навреме. 

 

Къща Даневи е идеална, аз съм за нея. Има и градина, има и басейн, има и кухня, т.е. има всичко за едно чудесно прекарване на времето :)

Линк към коментар
Share on other sites

Kъщите са много хубави в Елена, всичките. Но не знам колко ще излезе на човек. Пак ще е най- малко 20 лв, даже 25.

Всичко зависи от капацитета и самите ние колко ще бъдем. Така, че нека всеки, който иска да дойде да потвърди присъствието си, за да се преброим и да изберем къща и да се обаждаме, времето лети !

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Къща Илиевци излиза 15 лв на легло при пълен капацитет

Къща даневи при две нощувки - около 13 лв на човек

къща раювски чифлик - около 12 лв на човек

и другите са същите

Линк към коментар
Share on other sites

Ей, хора, хайде чете внимателно какво пише в офертите. За повече от една нощувка, цялата къща от 12 души капацитет, е общо 170 лв., което прави на човек 14,16 лв., ако сме 10 = 17 лв., ако сме 8 = 21,25 лв. Говоря за къща Даневи.

 

Тия безкрайни сметки и насландисвания почват яко да ме дразнят.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

...Ох,и аз се омотах от толкова много сметки...нали не искате да кажете,че 5лв разлика са от огромно значение за супер изкарване?!?... :huh: ...Не разбрах и до точна дата дали се стигна,за да може да броите и мен...Не познавам директно никоя от вас,но ще се радвам да променя това...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

...Ох,и аз се омотах от толкова много сметки...нали не искате да кажете,че 5лв разлика са от огромно значения за супер изкарване?!?... :huh: ...Аз не разбрах и до точна дата дали се стигна,за да може да броите и мен...Не познавам директно никоя от вас,но ще се радвам да го променя... 

 

Датите са ясни Цеца - 31 май, 1 и 2 юни.

Линк към коментар
Share on other sites

Цените така или иначе трябва да се напишат, колко излиза на човек, какъв е капацитета и т.н., но трябва ли да си разваляме настроението. Всеки е свободен да пита каквото го интересува. :)Аз апелирам по- скоро да пишат всички, които ще идват, да потвърдят, включително и хората, които ще вземат със себе си - семейство или приятели. И в зависимост от това да си изберем къща. На мен всички ми харесват, въпросът е да си изберем най - доброто предложение, къщата е добре да бъде с по- голям капацитет, за да не сме на различни места.

Аз за себе си потвърждавам, че ще дойда, където и да сме.

И да добавя, къщата Даневи е супер!

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Аз много исках да е на марето, дори и да не е на 1 юни, но... ще помисля и за Елена...

 

Моля Ви пишете до кога най късно тр да се плати, в случай, че ще се участва в срещата...

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че до края на другата седмица е хубаво да резервираме, за да сме сигурни. Макар че там има много къщи и може да се изчака. Обаче като се има предвид, че няма да променяме нито датата нито мястото, какъв е смисъла. Човекът, с когото говорих помоли поне за 50 лв депозит, за да има някаква сигурност и си има право. Останалата част - там на място. 

 

На морето ще е втората среща - през юли, но нека първо направим тази :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ceca! Много ще се радвам да се запознаем! Всички приятели са добре дошли - ако дойдат повече от заявилите при всички случаи ще намерим място за всеки! 

Линк към коментар
Share on other sites

...O,1 юни е денят на детето,а бизнеса ми е свързан с малките сладури...:)...Ще помисля до няколко дни дали ще мога да намеря някой да ме замести и ще пиша задължително дали да ме броите...Дори и да сте ангажирали местата,стига да мога да се освободя,ще дойда...все ще си намеря някъде местенце за нощувка...

Линк към коментар
Share on other sites

И моят "бизнес" е свързан със сладурите, така че отлично те разбирам. Аз, обаче се занимавам с техните работни дни :) и затова по техните празници съм свободна - така де, и аз съм дете, имам право да празнувам на 1 юни!

Линк към коментар
Share on other sites

...Задължително ще помисля...аз съм на принципа,че винаги има начин...:)...А въпросът с храната как стои... волна програма,нещо организирано или се решава на място ?...

Линк към коментар
Share on other sites

O, благодаря за събуждането - не сме се отказали, просто има още време и изчакваме всеки да си подреди ангажиментите и да се обади, за да знаем как да запазваме къща. Засега имаме поне 6 човека, което означава, че можем да запазим една къща - от едната оферта. Ако до 10 май се появят още сигурни хора, ще запазим голямата къща - 12 човека. Ако не са сигурни, ще се ориентираме към варианта 2къщи х 6 човека и там на място ще решаваме как да се наместим. Надявам се няма да се получи неприятната ситуация от априлци, когато "сигурни" хора не пристигнаха и се наложи да събираме пари, за да поемем неустойките по техните резервации. 

 

Така че изчакваме 10 май като относително краен срок за резервациите и после в движение... 

Това не пречи сега да обсъждаме програмата... 

Линк към коментар
Share on other sites

...О,чудесно е,че може още малко да се изчака...оказа се,че горе-долу по това време ще е и срещата на випуска ни...,но ще е ясно по-късно така че ще пиша допълнително...:)...

Линк към коментар
Share on other sites

Хей, хора какво стана темата съвсем престана да се коментира, а времето напредва ! Предлагам бързичко да се организираме и да се преброим и да направим резервациите! Нещо духът на порталците ми се струва, че спада. Накрая и аз ще се откажа.

Линк към коментар
Share on other sites

Да! съгласна! 

Мисля, че за нашия случай най-добре е да разполагаме с опция за 1 къща с 6 места която да платим цялата, а заедно с нея да имаме и втора къща с още 6 места, ако дойдат повече хора. Също да има и място за палатки. Според моето проучване на това условие отговаря тази оферта.  Проверих - свободно е  за 1 юни. 

 

Ако при преброяването се окаже, че при всички случаи ще имаме мин. 12 човека, ще мислим за къщата, която ви дадох в предния пост. Така че дотук за петък - неделя - 31 май-2 юни са се записали:

 

1 - 2 Донка + Емо

3....

 

Моля всеки следващ да копира списъка като добавя себе си и бройките. 

 

Този път аз лично ще отговарям за организирането на пленера под ръководството на Ина и ще нося материалите за участниците - измъкване - забравете! Ще мажете, ще драскате и изложба ще има... 

Линк към коментар
Share on other sites

 1 - 2 Донка + Емо

 3 Лиула

 4 Илияна

 5.Ина 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Предвид липсата на време вече и липсата на ангажирани с идеята хора, то аз лично се отказвам от участие в тази инициатива за среща.

Няма смисъл да се насилва нещо, което не може да стане.

Поздрави и успех в следващите срещи.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...