Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща на Портала - 2013 година


Recommended Posts

:3d_064:

Едва ли има порталец, който да е бил на някоя от нашите срещи и да не мечтае за следващата! 

Време е да помечтаем и пообмислим 

къде

и

кога?

 

Очакваме идеите и предложенията ви!

 

Ето една идея:

IMGP0721.jpg

 

гр. Елена

Линк към коментар
Share on other sites

На мен веднага ми хрумна времето - от 24 до 26 май!

Събират се 3 почивни дни и не е такъв празник, като Великден например, а е ден на българската просвета и култура, т.е дори и празника е много подходящ :)

Линк към коментар
Share on other sites

Чудесен избор! Следващи интересни, макар и не 3 - 22-23 юни - Еньовден и лятно слънцестоене - също знакови дати.

Линк към коментар
Share on other sites

Какво ще кажете за това:

thumb_d8aee77a928ec04bf6c1a680ecd3fbea.j

а това:

thumb_8563cba43e8e03461630745ed75d6471.j

 

и най-вече товааа

thumb_ce9fcb86df2744d1aae0d1a3cb6ab16f.j

 

:3d_062:

Линк към коментар
Share on other sites

Майското предложение не е много добро,поне за мен,защото имам близко момиче абитуриентка.

Донче къде са тези къщички с басеинчето?

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Привет и от мен :) Готина идея, където има срещи, аз съм там, с малки изключения.

 

Та, нямам претенции за датите, макар, че до края на май или юни е добре да се разположат дните. Не по-късно. За мястото, предложението на Донка ми харесва. Има чудни места в БГ, не виждам смисъл от прекалено умуване. Не обичам да умувам при условие, че има нещо готово :-)

 

Ще се радвам да се видим отново :v:

Линк към коментар
Share on other sites

Ето това мисля е отлична оферта като за нас :)

Росна вила

Линк към коментар
Share on other sites

Брей, тази вила по 35-36лв леглото излиза за 2 нощувки :blink:

Ако ли и с река в двора, струва ми се прекалено скъпо това.

Линк към коментар
Share on other sites

Брей, тази вила по 35-36лв леглото излиза за 2 нощувки :blink:

Ако ли и с река в двора, струва ми се прекалено скъпо това.

 

Не знам как смяташ, но 200 лв. на вечер за 14 човека, на човек се падат по 14,28 лв. и това без отстъпката от 10% за две нощувки. Даже е прекалено евтино.

За 3 нощувки ти излиза по 42,84 лв. отново без отстъпката. И пак е евтино.

 

ЦЕНИ 2013

Цена за наем на цялата къща - 200 лв/вечер. При 2 нощувки-10% отстъпка

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

А, права си, смятала съм 500лв за две нощувки, защото за 24 май, което предложих като дата, цената е не 200, а 250лв, а после съм помислила, че е на вечер; но наистина пак е евтино - по 17-18лв на легло на вечер.

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

А, права си, смятала съм 500лв за две нощувки, защото за 24 май, което предложих като дата, цената е не 200, а 250лв, а после съм помислила, че е на вечер; но наистина пак е евтино - по 17-18лв на легло на вечер.

 

Разбрахме се, понеже съм педантична към цифрите и изчисленията, да напиша, че 250 лв. за 24 май, не важи ако се резервират 3, пак е 200. Така, че всичко е точно. Отделно има и отстъпка от 50%:

Промо цени за Росна Вила от 01 април до 01 ноември 2013 – 50% отстъпка – 100 лв/вечер при резервация от минимум 2 нощувки. /Цените важат за наем на вилата през делничните дни – от неделя включително

 

На това му казвам аз маркетинг :)

Линк към коментар
Share on other sites

А, не, не, не се надявай на 50% :) Те хората са си написали - само през делнични дни.

Срещата сигурно ще е събота и неделя или петък, събота и неделя, тъй като всички работим. За събота и неделя е нужна 1 нощувка, ако е по 24 май, то за петък, събота и неделя - 2 нощувки. Ако е в Елена, аз мога още в четвъртък вечерта да пристигна и да ползвам 3 нощувки, но тези, които са по-далече, дали ще успеят?

Затова смятах 500лв на 14 човека.

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

А, не, не, не се надявай на 50% :) Те хората са си написали - само през делнични дни.

Срещата сигурно ще е събота и неделя или петък, събота и неделя, тъй като всички работим. За събота и неделя е нужна 1 нощувка, ако е по 24 май, то за петък, събота и неделя - 2 нощувки. Ако е в Елена, аз мога още в петък вечерта да пристигна и да ползвам 3 нощувки, но тези, които са по-далече, дали ще успеят?

Затова смятах 500лв на 14 човека.

 

Изобщо не се надявам, беше пример, кефи ме подхода, така се печелят клиенти :)

 

Сори за спама.

Линк към коментар
Share on other sites

Момент, момичета, като една дева докато не разгледаме поне двуцифрено число оферти, не можем да избираме... 

Ето нещо интересно:

вили

 

Сега да си кажа и критериите - тъй като ние с Емо си държим на палатката, е добре да има двор. Може би и други ще дойдат като нас - с къщичките на гърба си. Ясно е ,че ни трябва нещо, в което да сме само ние и да имаме свобода на настаняване. Да покрием минимума и да вземем цялата къща, после вече да се оправяме с преспиването.

 

ето още едно предложение в района, което заслужава да се вземе предвид:

вила - Трявна 

Линк към коментар
Share on other sites

Донче, пълна си с идеи и все хубави :)

Аз съм за, само да е преди края на юни.

Всички вили за гости са екстра :yinyang:

Предлагам следните дати 1,2 юни - съответно събота и неделя, петък е 31 май; намирам за идеални дати.

Ако сте съгласни, казвайте. Има време, който да мисли и премисля, плете и преплита.

Вие сте :)

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

И за мен тези дати са много добри - все още не е започнало лятото, но вече е топло и в планината. И Има време за още една за тези, които не успеят да дойдат на първата. 

И така казвайте какво мислите за:

- 1-2 юни; Еленския балкан - къща под наем цялата. Имаме месец да се преброим и резервираме

И да мислим за дневния ред ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Илианче,ще ме включиш ли в транспорта?Ще сигнализирам и на Ина.

Тези дати са добре,защото от 5-ти юни влизам в семинар.

Линк към коментар
Share on other sites

Идеята е супер, аз на 5. юни имам рожден ден, хахахах.

Линк към коментар
Share on other sites

1-2 юни също е добре. Аз предложих 24-25-26, защото се събират 3 дни, но не съобразих, че много от нас имат ангажименти по абитуриентските балове. Ще се постарая да дойда и ще се радвам да се съберем повече хора!

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_052:  Ехааа ще празнуваме рожден ден и ще сме яка компания. Сега да гледаме оферти и да мислим за програмата. 

Паневритмия събота сутрин и неделя сутрин вече е сигурна. Миналата година беше прекрасно изживяване - в Малко търново, в паркчето. 

Обаче отсега е хубаво да подготвим маршрутите да имаме избор ако някой предпочита едно, а друг - друго. 

И предлагайте място за отсядане да умуваме заедно. 

Линк към коментар
Share on other sites

Хаха, аз мисля, че е супер каквото Дончето предлага. Къщата е от хубава, по- хубава. Цените са reasonable. И изобщо супер. 31, 1 и 2 много добре, даже идеално. Само не знам какви са перспективите за посещаване на забележителности, в смисъл нали трябва някаква тридневна програма да си направим.

И да си кажат всички, които имат намерение да дойдат. И не на последно място транспорта.Поздрави на всички! Извинете ме, че рядко присъствам във форума, но съм изключително заета тази година. Все пак, от всичко най-много ще се радвам да се видим на живо !!!

Линк към коментар
Share on other sites

Алекс, без теб купон не бива... доказано! Този път обещаваме да не излагаме на опасност елегантното ти возило - сериозно!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...