Jump to content
Порталът към съзнателен живот

"Обстоятелствата нямат значение-..."


Recommended Posts

  • Отговори 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Означава, че единствено важно  е твоето отношение към обстоятелствата. И единственият полезен ход е приемането им.

При силен Дух и най-тежките обстоятелства се приемат с одобрение, конструктивно.Така в тях животът намира своя смисъл.

Всички сте дошли на земята да учите и не трябва да бъдете роби на външните условия, в които живеете. Но всичко трябва разумно да използвате!

 

Справедливост, милосърдие

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

Обстоятелствата имат значение за мен ,в смисъл-моето съзнание и състояние ги е сътворило,сега или някога е без значение.Те са моето огледало.Дали ми харесват или не,дали ще ги приема или не е моя" малък" избор,мога да се боря с тях или да бягам/ опитала съм и двете-резултата е страдание/.

Избирам третия път-поемам отговорността за тях,защото "няма нищо тайно,което да не стане явно".

Линк към коментар
Share on other sites

И аз съм на мнение, като Cveta5, че обстоятелствата като цяло имат значение - говорят нещо на самия човек, и са някакъв чисто обективен израз на живота, може би не само на вътрешния живот, но до голяма степен на него, и за да може въобще да прави човек корекции и да върви в някаква избрана посока, трябва да гледа именно тях и да си вади изводи накъде реално върви в даден момент. И аз мисля, че обстоятелствата са продукт - сегашен или минал, няма значение, както казва Cveta5. Макар че така пък казано, много е мъчително, когато си помислим за хора в наистина тежки обстоятелства - звучи едва ли не като присъда...Все трябва да има надежда, че всяко лошо обстоятелство може да се обърне в крайна сметка на нещо добро. Имаше една сентенция: Винаги краят е добър. Ако сега не е добре, значи това не е краят...

Иначе, ако се погледне от друга страна, от гледна точка на вечността, доста обстоятелства действително са преходни и маловажни, стига да не ни спъват по пътя ни. 

Линк към коментар
Share on other sites

Наистина до голяма степен обстоятелствата са следствие от нашите действия, мисли и решения в миналото. Това, което се има предвид като се казва, че обстоятелствата нямат значение, е, че не те създават бъдещето на човека, а самият човек с отношението си към тях, с начина по който ги възприема и с начина по който се опитва да ги разреши. Ненаучените уроци задължително ще се повторят в същата или в подобна форма. Обстоятелствата разбира се имат своето значение, защото те са полето в което духа се проявява, израства и се учи. Всяко решение, което човек взема реално е съобразено с дадени конкретни ситуации с които се е сблъскал в живота си. От друга страна няма обстоятелства, които духът да не може да преодолее, в които да не може да намери решение водещо до неговото израстване. Каквито и да са обстоятелствата, винаги може да се намери правилното решение за духа.

Линк към коментар
Share on other sites

1.   Кой и с каква цел говори, чрез този човек?

2.   Относителността на времето и липсата на връзка между време и реалност.

3.   Ако ние през цялото време творим собствената си реалност, значи всичката болка, която другите ни причиняват съзнателно или не е болката, която ние сами си причиняваме чрез тях; и всичкото щастие, което сме способни да почувстваме е само това, което изначално е било в нас- нещо отвън го е провокирало за да бъде почувствано. Външните обстоятелства са провокатори на вътрешния ни свят за да бъде почувстван. Няма нищо вън, всичко идва отвътре. По този начин ние създаваме собствената си реалност, чрез чувстването на нещата по свой собствен начин със нашия сензор – да го наречем сърце; чрез интерпертирането на коя да е ситуация с наличните вътре в нас мисли, чувства и качества, или може би определено количество дух.

4.   Според мен, реалностите, за които говори – паралелните – са просто промените в съзнанието, те са нещо естествено, което всеки може да наблюдава в себе си с промяната на произволно избрана ситуация. Прекалено ми е патетичен този ченълинг хах.

5.   Според мен, говори за това как да почувстваме духът, който е във всичко съществуващо.

6.   Всичко това е една приказка за пътуването в измерението на собственото ни съзнание не на материален, а на ментален план.

7.   Синхроничността и съвпаденията са следствие от сливането с духът във всички неща, то е отпускането в потока на случващото се, без егоистичната себе-центрирана перспектива на „как аз искам да бъдат или да се случват събитията”.

8.   Всички неща, които изброява за да се откажем от тях са покана към свободата на духа.

9.   "Обстоятелствата нямат значение. От значение е само състоянието, в което се намирате." Е много прост начин да се каже, че преди всичко трябва да видим и признаем обстоятелствата, в които се намираме, защото само така, ако поискаме ще можем да ги променим!

Редактирано от no_self
Линк към коментар
Share on other sites




1. Кой и с каква цел говори, чрез този човек?

Кой говори не мога да знамм, целта му сигурно е да каже нещо важно като послание за тези, които са в залата или ще гледат записа.
 

 

2. Относителността на времето и липсата на връзка между време и реалност.

 

 Това въпрос ли е?

 

 

3. Ако ние през цялото време творим собствената си реалност, значи всичката болка, която другите ни причиняват съзнателно или не е болката, която ние сами си причиняваме чрез тях; и всичкото щастие, което сме способни да почувстваме е само това, което изначално е било в нас- нещо отвън го е провокирало за да бъде почувствано. Външните обстоятелства са провокатори на вътрешния ни свят за да бъде почувстван. Няма нищо вън, всичко идва отвътре. По този начин ние създаваме собствената си реалност, чрез чувстването на нещата по свой собствен начин със нашия сензор – да го наречем сърце; чрез интерпертирането на коя да е ситуация с наличните вътре в нас мисли, чувства и качества, или може би определено количество дух.

Да де, излиза, че обстоятелствата са само катализатори на процеса, който е вътре в нас. Само че този процес предизвиква състояния. Трябва ли сами да контролираме тези състояния, или е достатъчно само да ги осъзнаваме??

 

 

4. Според мен, реалностите, за които говори – паралелните – са просто промените в съзнанието, те са нещо естествено, което всеки може да наблюдава в себе си с промяната на произволно избрана ситуация. Прекалено ми е патетичен този ченълинг хах.

Чак сега се замислих дали е патетичен, след като те прочетох. В смисъл "жалък" ""измамник" ?!?
Това ченълинг да е -  не знаех. Вярно, стои със сътворени очи. Може и да не е ченълинг, а връзка с висшата си душа.
Клипът беше публикуван в една фейсбук група - съобщество по йога от Варна. Пишеше - "за вдъхновение" Как се вдъхновяват от това също ми е чудно.

 


5. Според мен, говори за това как да почувстваме духът, който е във всичко съществуващо.


Да, навярно цели се да достигнем неговата вибрационна честота в момента. Но това е целта на всяко проникновено споделяне. Наблюдавах другите в залата са отпуснати по седалките, макар и не в поза лотос.
 

 

6. Всичко това е една приказка за пътуването в измерението на собственото ни съзнание не на материален, а на ментален план



Искаш да кажеш, че пътуваме единствено в собствената си глава? :3d_146: И аз имам понякога такива съмнения.

 

7. Синхроничността и съвпаденията са следствие от сливането с духът във всички неща, то е отпускането в потока на случващото се, без егоистичната себе-центрирана перспектива на „как аз искам да бъдат или да се случват събитията”.



Може би си права, и аз си разсъждавам, че това се случва в медитативно състояние, където не сме на ежедневното бета ниво, но после като навлезем в ежедневния проблем ни се налага пак да сме в бета, не можеш да ходиш в алфа по улиците, нали? Така че ми е странно как се проявяват нещата в материята от духа, или как свързват материалния и духовния план, когато са коренно противоположни в същността си.

 

8. Всички неща, които изброява за да се откажем от тях са покана към свободата на духа.



Ох тези мъже. Не се занимават с деца и не треперят за никого. Лесно им е.
 

 

9. "Обстоятелствата нямат значение. От значение е само състоянието, в което се намирате." Е много прост начин да се каже, че преди всичко трябва да видим и признаем обстоятелствата, в които се намираме, защото само така, ако поискаме ще можем да ги променим!




Точно на последната фраза се чудя какво иска да каже, понеже е доста рязък и губя смисъла заради емоцията.
Какво е това състояние, което е по-важно? Как да го постигнем?

.

Редактирано от @ЮлЯ@
Линк към коментар
Share on other sites

Наистина до голяма степен обстоятелствата са следствие от нашите действия, мисли и решения в миналото. Това, което се има предвид като се казва, че обстоятелствата нямат значение, е, че не те създават бъдещето на човека, а самият човек с отношението си към тях, с начина по който ги възприема и с начина по който се опитва да ги разреши. Ненаучените уроци задължително ще се повторят в същата или в подобна форма. Обстоятелствата разбира се имат своето значение, защото те са полето в което духа се проявява, израства и се учи. Всяко решение, което човек взема реално е съобразено с дадени конкретни ситуации с които се е сблъскал в живота си. От друга страна няма обстоятелства, които духът да не може да преодолее, в които да не може да намери решение водещо до неговото израстване. Каквито и да са обстоятелствата, винаги може да се намери правилното решение за духа.

 

Да де, но трябва да отработил вече доста по-високо духовно ниво, за да важи неговата сентенция. Или поне да имаш натрупан успешен опит в миналото, а не все неуспешен и демотивиращ.

На един първак не знам как ще успее да преодолее обстоятелствата в срок една седмица. А той ми се струва, че говори дори за мигновено преодоляване.  

Линк към коментар
Share on other sites

И аз съм на мнение, като Cveta5, че обстоятелствата като цяло имат значение - говорят нещо на самия човек, и са някакъв чисто обективен израз на живота, може би не само на вътрешния живот, но до голяма степен на него, и за да може въобще да прави човек корекции и да върви в някаква избрана посока, трябва да гледа именно тях и да си вади изводи накъде реално върви в даден момент. И аз мисля, че обстоятелствата са продукт - сегашен или минал, няма значение, както казва Cveta5. Макар че така пък казано, много е мъчително, когато си помислим за хора в наистина тежки обстоятелства - звучи едва ли не като присъда...Все трябва да има надежда, че всяко лошо обстоятелство може да се обърне в крайна сметка на нещо добро. Имаше една сентенция: Винаги краят е добър. Ако сега не е добре, значи това не е краят...

Иначе, ако се погледне от друга страна, от гледна точка на вечността, доста обстоятелства действително са преходни и маловажни, стига да не ни спъват по пътя ни. 

 

 

Да, струва ми се че говори от вселенски размер. Това е много готино - в Гугъл Earth като вляза в големия мащаб и аз се кефя на сателитните изображения, ама после... :3d_146: като се върна обратно... клинч.

Линк към коментар
Share on other sites

Обстоятелствата имат значение за мен ,в смисъл-моето съзнание и състояние ги е сътворило,сега или някога е без значение.Те са моето огледало.Дали ми харесват или не,дали ще ги приема или не е моя" малък" избор,мога да се боря с тях или да бягам/ опитала съм и двете-резултата е страдание/.

Избирам третия път-поемам отговорността за тях,защото "няма нищо тайно,което да не стане явно".

 

Според теб отговорността не носи страдание? Осъзнаването не носи болка?

Линк към коментар
Share on other sites

Означава, че единствено важно  е твоето отношение към обстоятелствата. И единственият полезен ход е приемането им.

При силен Дух и най-тежките обстоятелства се приемат с одобрение, конструктивно.Така в тях животът намира своя смисъл.

Всички сте дошли на земята да учите и не трябва да бъдете роби на външните условия, в които живеете. Но всичко трябва разумно да използвате!

 

Справедливост, милосърдие

 

Доста мъдро. Нищо не можеш да направиш, освен да приемеш обстоятелствата. Смирение. По възможност обективно наблюдение отстрани и правене на конструктивни изводи в ценностната система на справедливост и милосърдието. Въпреки, че животът е несправедлив. Последното го казвам на щерката, в която чувството за справедливост за настоящия момент все се бунтува. Ама да й обещавам също, както баща ми - че пилците се брояли наесен?! - и това е трудна работа.

Редактирано от @ЮлЯ@
Линк към коментар
Share on other sites

Какъв е проблемът с пилците? :) Те наистина се броят наесен. Това е другият начин да се учим на търпение.

 

В едно прераждане нещата може и да изглеждат несправедливи. От Google Earth погледнато, всичко си идва на мястото. Мисля, че на децата това трябва да се обясни достъпно. И да не треперим за тях, защото така се генерират отрицателни мисъл-форми.

Да вярваме в тях!

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за този клип, за мен е вярно всичко, което казва.

Ние създаваме реалността и тя е такава, каквато я създадем.

С последното изречение иска да каже, че не е важно какво правиш, важното е как се чувстваш.

 

Не да правиш, а да бъдеш.

 

 Погледни живота си назад, като върнем лентата какво виждаме? Правили сме разни неща, това и онова, едно, друго, трето...а през повечето време реално не сме били щастливи и удовлетворени, не сме се чувствали спокойни, в мир и хармония. Тогава за какво са ти всички тия неща, които си правил и правиш,

на кого донасят полза? Така че не е важно какво правиш, къде ходиш, какво говориш, а е важно вътрешното състояние, важно е какво излъчваш.

Ако излъчваш мир, любов и хармония, тогава всяко място е свещено, всяка работа, всичко около тебе.

Линк към коментар
Share on other sites

1. Кой и с каква цел говори, чрез този човек?

Кой говори не мога да знам, целта му сигурно е да каже нещо важно като послание за тези, които са в залата или ще гледат записа.

            1.   Способна ли си да се довериш на някой, когото не познаваш, особено когато ти говори или обещава хубави неща? В тази посока принципно мислех.

 2. Относителността на времето и липсата на връзка между време и реалност.

 Това въпрос ли е?

2.   Не, това беше асоциация с, цитирам: "идеята, че нашата реалност е гъвкава". 

Нашето въображение във времето е гъвкаво, оттам и относителността на времето като такова - въображаема реалност. В истинската реалност, ако има време, то винаги е сега, оттам и липсата на връзка между време и истинска реалност, защото в "сега" времето е спряло. Никой не може да претендира, че притежава реалността, или че тя е гъвкава, защото тя просто Е. 

3. Ако ние през цялото време творим собствената си реалност, значи всичката болка, която другите ни причиняват съзнателно или не е болката, която ние сами си причиняваме чрез тях; и всичкото щастие, което сме способни да почувстваме е само това, което изначално е било в нас- нещо отвън го е провокирало за да бъде почувствано. Външните обстоятелства са провокатори на вътрешния ни свят за да бъде почувстван. Няма нищо вън, всичко идва отвътре. По този начин ние създаваме собствената си реалност, чрез чувстването на нещата по свой собствен начин със нашия сензор – да го наречем сърце; чрез интерпертирането на коя да е ситуация с наличните вътре в нас мисли, чувства и качества, или може би определено количество дух.

Да де, излиза, че обстоятелствата са само катализатори на процеса, който е вътре в нас. Само че този процес предизвиква състояния. Трябва ли сами да контролираме тези състояния, или е достатъчно само да ги осъзнаваме??

3.   Харесва ми, че разсъждаваш! Харесва ми въпроса ти! Не чух да се говори за контрол на състоянията - ти го споменаваш. 

Основно правило за всеки, който иска да бъде по-съзнателен за истинската реалност е да наблюдава състоянията си, а не да се опитва да ги промени. Когато сме в някакво състояние го наблюдаваме, наблюдаваме как реагираме на даденото състояние, изчакваме го да отмине и наблюдаваме следващото състояние, как реагираме на него и как то отминава само, независимо от нашето желание колко да продължи. Когато наблюдаваме външните фактори, бивайки осъзнати, те започват постепенно да имат все по-слабо влияние върху нас, тъй като също толкова постепенно започваме да губим отъждествяването си с всяка ситуация, в която сме само наблюдаващи. Тази практика не е за промяна на състояние, а за отпадането му. Въпросът не е в контрола, а в наблюдението. 

4. Според мен, реалностите, за които говори – паралелните – са просто промените в съзнанието, те са нещо естествено, което всеки може да наблюдава в себе си с промяната на произволно избрана ситуация. Прекалено ми е патетичен този ченълинг хах.

Чак сега се замислих дали е патетичен, след като те прочетох. В смисъл "жалък" ""измамник" ?!?

Това ченълинг да е -  не знаех. Вярно, стои със сътворени очи. Може и да не е ченълинг, а връзка с висшата си душа.

Клипът беше публикуван в една фейсбук група - съобщество по йога от Варна. Пишеше - "за вдъхновение" Как се вдъхновяват от това също ми е чудно. 

4.   Патетичен в смисъл на прекалено вдъхновен, но човекът изглежда обладан вероятно от някакъв дух и при това обстятелство какъв друг би могъл да бъде?! Той има ли контрол върху състоянието си? Ти в неговото състояние ли искаш да бъдеш? J

5. Според мен, говори за това как да почувстваме духът, който е във всичко съществуващо.

Да, навярно цели се да достигнем неговата вибрационна честота в момента. Но това е целта на всяко проникновено споделяне. Наблюдавах другите в залата са отпуснати по седалките, макар и не в поза лотос.

5.   Фанатичното ми мнение по отношение на абсолютният дух във всичко съществуващо е категорично. Материята може да вибрира, но не и духът. 

6. Всичко това е една приказка за пътуването в измерението на собственото ни съзнание не на материален, а на ментален план

Искаш да кажеш, че пътуваме единствено в собствената си глава? :3d_146: И аз имам понякога такива съмнения.

6.   Местоположението на съзнанието не е само в главата ни. То е и навсякъде около нас.

7. Синхроничността и съвпаденията са следствие от сливането с духът във всички неща, то е отпускането в потока на случващото се, без егоистичната себе-центрирана перспектива на „как аз искам да бъдат или да се случват събитията”.

Може би си права, и аз си разсъждавам, че това се случва в медитативно състояние, където не сме на ежедневното бета ниво, но после като навлезем в ежедневния проблем ни се налага пак да сме в бета, не можеш да ходиш в алфа по улиците, нали? Така че ми е странно как се проявяват нещата в материята от духа, или как свързват материалния и духовния план, когато са коренно противоположни в същността си.

7.   Дух и материя са неразделни, тъй като и двете са част от съзнанието, което е едно. Да забравим за момент алфа, бета, гама и делта, защото духът е в теб, независимо в какво състояние си. По-правилно би било да кажа, че съвпаденията са следствие от осъзнаването на духът  във всички неща и т.н. Но синхроничността също не е в твоя контрол, тя се случва, когато не се напъваш да се изравниш с някакви вибрационни честоти J

8. Всички неща, които изброява за да се откажем от тях са покана към свободата на духа.

Ох тези мъже. Не се занимават с деца и не треперят за никого. Лесно им е.

8.   Отказването, за което се говори е на психологичен план, не на физически. „Откажете се от мисловните си конструкции, от дадени идеи, от старите вярвания...” Всички тези, разбира се, автоматично биват заменени от други мисли, идеи, вярвания, които ще бъдат, разбира се, само временно актуални, и които със сигурност ще променят нагласата ти към физическия план. И въпреки всичко, на физически план живота продължава, както и отговорностите в него, вкл. и грижата за децата.

9. "Обстоятелствата нямат значение. От значение е само състоянието, в което се намирате." Е много прост начин да се каже, че преди всичко трябва да видим и признаем обстоятелствата, в които се намираме, защото само така, ако поискаме ще можем да ги променим!

Точно на последната фраза се чудя какво иска да каже, понеже е доста рязък и губя смисъла заради емоцията.

Какво е това състояние, което е по-важно? Как да го постигнем?

9.   Не зная защо за него е от значение състоянието, в което се намираме... при положение, че всички състояния са временни. В какво състояние си сега? Това състояние, няма да е същото след определен период от време. Какво е състоянието, в което най-често се озоваваш и осъзнаваш? Искам да кажа, че за него от значение е само въпросното мигновено, моментно състояние защото (това е моя интерпретация), то е сега и няма друг момент, има само сегашното ти, настоящо състояние, което може да се промени в следващият момент. Но следващото ти състояние за теб ще бъде пак актуалното ти сегашно, настоящо състояние. Т.е имаме постоянно осъзнаване на променящите се състояния, като само самото осъзнаване е непроменимо и постоянно. „...различните мигове на претвоярване на реалността един от друг.”  Истинска и трайна промяна в душевното ни състояние е възможна единствено, чрез благодат или свише, което отново не е в нашия контрол.

 

Кажи ми честно, за какво ти е, цитирам: „да издигнеш вибрацията си към идеята за скоростта на светлината"? За какво ти е цитирам: ”да започнеш да съответстваш в по-голяма степен на тази честота, за да започне да се разгръща твоята физическа реалност”? Какво означава „да се разгърне,... да започне да се разпада физическата реалност, времето и пространството да станат гъвкави и податливи"? За какво ти е да откриеш, че пристигаш на места, преди да си тръгнала? Не ти ли се струва, че това би било доста объркващо и неадекватно за теб, ако „времето и пространството станат хлъзгави”?

Редактирано от no_self
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте.

Башар е говорил за пробуждането!

Най-сетне пробуден отговаря на многото въпроси, които възникнаха в тази тема.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Lzvd9CFkuNc

Линк към коментар
Share on other sites

Странно, мислех, че в този форум не се адмирират ченълингите

Нещо се е променило, или какво?

Башар го причислявате към просветените,?

Някакъв гуру е сигурно..... на ново учение

Линк към коментар
Share on other sites

Мога да коментирам само представените в темата два клипа. Не съм запознат с Башар и дейността му. Клиповете отговарят на темата и не нарушават правилата на форума. В случая нищо не се толерира. Темата все пак е ясно определена и не смятам за удачно да се превръща в тема "За и против Башар".

Линк към коментар
Share on other sites

Само да поясня, че моята реакция бе към Лена Ким, не към Башар. 

 

Даже сега изгледах първия клип. Нямам нищо против това, което Башар казва. Само дето не дава никакви практически методи как да бъде постигнато препоръчването от него. А това няма как да се получи като информация при ченълинг...ако това е ченълинг. 

Линк към коментар
Share on other sites

Или май е обратното. Дарил Анка получава информация от някакво същество от бъдещето Башар. Сега предлагам да се придържаме към темата.

Линк към коментар
Share on other sites

Нямам представа за Башар и дейността му. Не знам какво значи "просветен" и с какво е по-висш или низш.

Вторият клип е Елена Ким, която твърди, че не е просветена, нито е в божествено присъствие, но е "пробудена".

Тя разказва за симптомите и за новите си възприятия спрямо същия този свят, същите обстоятелства.

Тя е вече в състояние на пробуденост, в което обстоятелствата наистина нямат значение.

 

Примерно ако беше на мое място нямаше да хлъцне дали не е направила лошо, като е пуснала клип на Башар, някой след това направил сърдита забележка и накрая влязъл и админа на форума. Казва, че страхът го няма вече у нея.

Кой е добър и кой лош също не съществува в мислите й.

Просто седи и наблюдава своя собствен или неговият поток мисли, защото е в състояние "тук и сега".

 

Същите неща от клипа на Башар. Искам и аз да постигна това състояние, в което обстоятелствата да нямат значение.

Само че не знам как. След медитация може би си мисля, че вече имам това състояние, но уви, то не се задържа дълго.

Редактирано от @ЮлЯ@
Линк към коментар
Share on other sites

Мисля си, че ако човек има деца, семейство , съответно и куп задължения и отговорности

няма как обстоятелствата да нямат за него значение за постоянно

Буда се е просветил, но преди това е напуснал жена си и детето си

Петър Дънов въобще не се е женил

Исус също не се е ангажирал със семейство

Разните там тибетски монаси, дервиши, йоги,  и други претендиращи да са просветени,

също живеят без светски ангажименти

Редактирано от mvm
Линк към коментар
Share on other sites

Това, което си писала е просто несериозно.

Винаги получавам все негативни постинги от теб, че нещо не може, че нещо пречи. Сега тук успя да извикаш и админите и пак ми пишеш без никакво извинение, а прочете черно на бяло, че съм засегната.

Оставам с впечатление, че някои хора ги мързи да практикуват духовни практики, но обичат да критикуват и нараняват, като смятат това за проява на нещо по-висше духовно.

Линк към коментар
Share on other sites

"..и нека във времето тежко,запазим малко нещо от Бога и малко човешко." На така нареченото състояние "тук и сега",пречи привързаността и илюзията за собственост."Тук и сега" е началото на стръмния и труден път към себе си.Път,който изисква всеки миг искрено да отговаряш на стотици въпроси "защо?"--защо мисля,постъпвам,чувствам така ,а не  иначе.                                                                                                                                                                Отговорността носи страдания, и осъзнаването носи болка, докато не откриеш корена на страданието и болката-- кое в теб боли и кое страда.За всеки корена е различен,но след като боли и страда той се бори с Живота и не е гъвкав.                                                                                                                                                                              А Живота тече...и всеки миг е различен и ние също...,а вечно се смеят само маските. :3d_064:   

Линк към коментар
Share on other sites

Моля,

админите да ми изтрият всичките ми постове от темата, за да не преча на Юля с мненията си

 

Юля,

преди да бъда изтрита, само да ти кажа

Нямам нищо лично против тебе? Ако се получава така, че все се отнасям към твоите постове критично

значи така се получава. 

Не виждам за какво да ти се извинявам, понеже отдавна не се впечатлявам от ченълинги

много са кухи, раздути и с много думи не казват нищо съществено

 

А ти продължавай да се опитваш обстоятелствата да нямат значение за тебе за ПОСТОЯННО

Дано да успееш, Успех !!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...