Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 3


Recommended Posts

Струва ми се, че изневяра няма, но тук някой е много уморен от отговорности, кавги и изисквания и иска просто да се махне, да си почине, да остане насаме със себе си. Някой е загубил другия и мисля, че това е жената.

Тук не е ли обърнато времето?

Линк към коментар
Share on other sites

...За мен картите са за питащият и не отговарят на въпроса...Чувства  на изолираност,може би с усещане,че е пренебрегната,че  връзката с човека до нея  се къса,няма комуникация... нараненото и сърце в момента я водят до тежките мисли и съмнения на 10 жезли...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

Реших да гледам за едни отношения :) .

 

Какви са отношенията между жена и мъж - Рицар меча, Паж меча, 7 чаши

Някой много неща си е въобразил и повярвал, че са възможни. Има много скрити и премълчани неща.

Каква е ролята на мъжа във връзката му с жената - Папата, Ас пентакли, Справедливостта.

В първия момент си помислих присъда, обаче според мен картите говорят за съвсем други неща и всичко това е встрани от целите на мъжа.

Каква е за мъжа връзката му с жената - 10 пентакли, Магът, Паж меча

Скрита, прикрита, или поне за него е такава.

 

Каква е ролята на жената във връзката и с мъжа - 7 жезли, Крал чаши, Звездата

Има много емоции, на моменти еуфорични. Връзката за нея е емоционална. Тя си мисли нещо и си прави планове. За нея е един вид лечение, той е лекарството.

Каква е за жената връзката и с мъжа - 4 пентакли, Паж жезли, Рицар пентакли

Полезна и удовлетворителна комуникация. Гледа на него като на дете по Паж жезли.

 

Как ще се развият отношенията между жената и мъжа - Силата, 2 чаши, Магът

Мисля, че това са отношения, които не могат да се развият повече от това, което са.

 

Ще се разведе ли Жената - Кралица жезли, Императорът, Рицар чаши

Мисля, че не. Въпреки че като мисъл и емоция минават в главата и.

Линк към коментар
Share on other sites

Някой си мисли едно, друг върши друго. И този, който си прави грешни изводи, е жената. Двамата като че ли работят на едно и също място, може и да греша. Мъжът май иска да се възползва от нещо, нямам предвид жената като цел, а като средство. 

Линк към коментар
Share on other sites

Някой си мисли едно, друг върши друго. И този, който си прави грешни изводи, е жената. Двамата като че ли работят на едно и също място, може и да греша. Мъжът май иска да се възползва от нещо, нямам предвид жената като цел, а като средство. 

Не, не работят на едно и също място.

Линк към коментар
Share on other sites

Изтеглих карти за приятелка - как ще се развият взаимоотношенията й с Х. до 2 месеца - Жрецът, Императрицата, Асо мечове

Мисля, че връзката им ще се задълбочи, дори ми минава през ум предложение за брак. За първи път ми се появяват заедно Жрецът и Императрицата - много хубава комбинация според мен.

Линк към коментар
Share on other sites

..На мене ми прилича на интернет запознанство...по паж меч....Започнало е като на шега,като заигравка и флирт-,но за дамата е дало някакви надежди,че ще може да се продължи...и криенето...по 4 пентакли и Паж жезли да се трансформира в нещо по-сериозно...индикация за което е Рицар пентакли...,но и двамата са напълно наясно...,че това няма как да стане,ако не се предприеме нов подход към въпроса...По Силата на първа позиция те са били наясно,че ще има трудности и,че ще трябва да се предприемат компромиси...Магът за мен сочи,че търсят изход и явно се вижда каква е причината и от последното питане...Но и аз мисля,че по начина,по който Кралицата преминава в Рицар чаши...,който само си въздиша и съзерцава,развод няма да има...Кралицата жезли ще предпочете сигурното и стабилното положение на една семейна жена...наличието на Императора...И Звездата...и Императора...няма бъдеще за тази връзка според мен...

   Мммда...това е за тройките на Лора ... :)...

   Да,и по наличието на жреца май младежа е с идеята това запознанство да прерасне в брак...Като че по 10 пентакли и Маг,това е планът му за семейство със жената,а и с Паж меч накрая ми хрумна,че може би и е направил предложение...И той по-малък ли е от нея?!...

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

Реших да гледам за едни отношения :) .

 

Какви са отношенията между жена и мъж - Рицар меча, Паж меча, 7 чаши...

 

 Здравейте, и според мен тази връзка няма бъдеще. И двамата знаят това, но като че ли мъжът иска други, по-сериозни отношения.

 Жената запълва празнини в живота си чрез този мъж. По четворка пентакли, рицар жезли, рицар пентакли тя няма да се откаже от тази връзка,вкопчена е в него, но няма и да се разведе, добре й е така.

Линк към коментар
Share on other sites

..На мене ми прилича на интернет запознанство...по паж меч....Започнало е като на шега,като заигравка и флирт-,но за дамата е дало някакви надежди,че ще може да се продължи...и криенето...по 4 пентакли и Паж жезли да се трансформира в нещо по-сериозно...индикация за което е Рицар пентакли...,но и двамата са напълно наясно...,че това няма как да стане,ако не се предприеме нов подход към въпроса...По Силата на първа позиция те са били наясно,че ще има трудности и,че ще трябва да се предприемат компромиси...Магът за мен сочи,че търсят изход и явно се вижда каква е причината и от последното питане...Но и аз мисля,че по начина,по който Кралицата преминава в Рицар чаши...,който само си въздиша и съзерцава,развод няма да има...Кралицата жезли ще предпочете сигурното и стабилното положение на една семейна жена...наличието на Императора...И Звездата...и Императора...няма бъдеще за тази връзка според мен...

   Мммда...това е за тройките на Лора ... :)...

   Да,и по наличието на жреца май младежа е с идеята това запознанство да прерасне в брак...Като че по 10 пентакли и Маг,това е планът му за семейство със жената,а и с Паж меч накрая ми хрумна,че може би и е направил предложение...И той по-малък ли е от нея?!...

Не е интернет запознанство.

Очаквах, че с повече карти повече ще се ориентирате в ситуацията, но сгреших.

По пажовете е имало някакъв стимул за развитие, залитане, но след това има угасване.

Не случайно излиза Паж меча, той дава в голяма степен отговор на въпроса каква е връзката.

Отделно докато гледах миналата седмица, усещането ми за картите беше, че това е една повърхностна връзка, ако изобщо може да се нарече такава и ако изобщо вече я има.

Линк към коментар
Share on other sites

Изтеглих карти за приятелка - как ще се развият взаимоотношенията й с Х. до 2 месеца - Жрецът, Императрицата, Асо мечове

Мисля, че връзката им ще се задълбочи, дори ми минава през ум предложение за брак. За първи път ми се появяват заедно Жрецът и Императрицата - много хубава комбинация според мен.

Аз пък мисля много по-различно от теб :) .

Не виждам особено развитие на тези отношения, а още повече брак. Съмнява ме дали изобщо тези хора ще общуват за в бъдеще, по Императрицата и Ас меча. Може и повече да не се видят, или чуят. Дори си мисля, че не се познават добре, или и дори да се познават то е повърхностно. Отделно от това той може би мисли за друга жена или има друга жена.

Линк към коментар
Share on other sites

 

Изтеглих карти за приятелка - как ще се развият взаимоотношенията й с Х. до 2 месеца - Жрецът, Императрицата, Асо мечове

Мисля, че връзката им ще се задълбочи, дори ми минава през ум предложение за брак. За първи път ми се появяват заедно Жрецът и Императрицата - много хубава комбинация според мен.

Аз пък мисля много по-различно от теб :) .

Не виждам особено развитие на тези отношения, а още повече брак. Съмнява ме дали изобщо тези хора ще общуват за в бъдеще, по Императрицата и Ас меча. Може и повече да не се видят, или чуят. Дори си мисля, че не се познават добре, или и дори да се познават то е повърхностно. Отделно от това той може би мисли за друга жена или има друга жена.

 

Наистина се познават повърхностно - интернет запознанство, но уж чувствата са бурни  :) .

Помислих си, че ще има разговор, изясняване по Асото меча за нещо по-сериозно, но явно съм сгрешила. Уж хубави карти за взаимоотношения, а подвеждащи..

Линк към коментар
Share on other sites

Реших да гледам за едни отношения :) .

 

Какви са отношенията между жена и мъж - Рицар меча, Паж меча, 7 чаши

Някой много неща си е въобразил и повярвал, че са възможни. Има много скрити и премълчани неща.

Каква е ролята на мъжа във връзката му с жената - Папата, Ас пентакли, Справедливостта.

В първия момент си помислих присъда, обаче според мен картите говорят за съвсем други неща и всичко това е встрани от целите на мъжа.

Каква е за мъжа връзката му с жената - 10 пентакли, Магът, Паж меча

Скрита, прикрита, или поне за него е такава.

 

Каква е ролята на жената във връзката и с мъжа - 7 жезли, Крал чаши, Звездата

Има много емоции, на моменти еуфорични. Връзката за нея е емоционална. Тя си мисли нещо и си прави планове. За нея е един вид лечение, той е лекарството.

Каква е за жената връзката и с мъжа - 4 пентакли, Паж жезли, Рицар пентакли

Полезна и удовлетворителна комуникация. Гледа на него като на дете по Паж жезли.

 

Как ще се развият отношенията между жената и мъжа - Силата, 2 чаши, Магът

Мисля, че това са отношения, които не могат да се развият повече от това, което са.

 

Ще се разведе ли Жената - Кралица жезли, Императорът, Рицар чаши

Мисля, че не. Въпреки че като мисъл и емоция минават в главата и.

По първите 3 комбинации си мисля, че ако не двамата, то поне един от партныорите е обвързан и връзката им е тайна, скрита ( Жрецът, Паж меча ).

Жената влага много повече емоции, мъжът ми се струва някак самодоволен, устройва го положението такова, каквото е.

Отношенията им ми приличат на - учител / ученик.

Жената няма да се разведе, Рицар чаши, според мен, е просто порив, който ще си остане неосъществен.

 

Защо мислиш, че отношенията им няма да се развият повече? Магът на 3-та позиция не дава ли възможност за промяна?

Линк към коментар
Share on other sites

Защо Y (той) пожела да прекрати връзката си с X (тя)? (питах за мои приятели)

 

Светът, 6 чаши, 3 меча - Да получиш нещо, което си желал с цената на много, само за да копнееш по времето преди това в последствие... Така желаната връзка, се оказва по-скоро затвор, отколкото дом за него, или поне той така си мисли. Първоначално като видях картите си помислих, че на него просто представите му за съвместен живот и връзка са се разминали с това, което е случвало в действителност и сега просто всеки ще поеме по пътя си. Но днес като се загледах пак... С тези 6 чаши с 3 меча ми се струва, че двамата тотално са се загубили като личности сами за себе си... Отношенията им за тях са били Светът, неглижирали са всички други аспекти от живота си и сега... тъжно поглеждат в страни, чудейки се "Какво стана с мен? Как се озовах тук"  Но тук се радвам да видя 3 меча като трета карта... кафето е горчиво, но ободряващо. Стига зимен сън...

Линк към коментар
Share on other sites

Защо Y (той) пожела да прекрати връзката си с X (тя)? (питах за мои приятели)

 

Светът, 6 чаши, 3 меча

Този мъж не се е чувствал цял, той е търси нещо много по-различно от това, което е имал с тази жена /Светът - 3 меча/. Нещо в нея му е напомняло за миналото. Търсил го е  и го е намерил за момент, но дотам.

Картите мисля, че описват изцяло мъжа. Това е мъж знаеш какво иска и как да  го постигне. В тази връзка няма драми и не може да има. Всеки знае какво иска и защо го прави, въпреки всичко. Всеки поема пътя си.

Мисля си, че на него не  е  гледано като на голям мъж и то от нея, не е имало равнопоставеност.

Интересно ми е защо обаче виждам само него в тази връзка :) .

Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти, Лора и благодаря за включването :) Правилно виждаш само него и няма как да не е така като той беше (според мен и всички запознати) абсолютно водеща фигура във връзката. Патриархат тип "21 век". Права си и за останалите неща, знае какво иска и то не е това, което имаше през последните години, но самият той също не беше това, което тя иска. Също така липсваше каквато и да било градивна комуникация между тях, някак не намираха общ език за важните неща май (не само за отношенията си). Малко агонизираше цялата история, но пък се случи много изведнъж накрая всичко, много неочаквано и отново без сериозен диалог, само клишираните реплики за поемане на вината....

Линк към коментар
Share on other sites

жената е омаяна от мъжа ,но може и сама да си прави  планове,розови мечти-това  заради 7 чаши на трета.мъжа знае за това нещо, и си прави изводи бележки,нейната влюбеност го устройва- това защото  имаме  паж меч на важни въпрос...

Как ще се развият отношенията между жената и мъжа - Силата, 2 чаши, Магът

-тази комбинация ме  ''дърпа''. знам ли защо?който как е карал до сега,така ще продължат. всеки се предава само на  удовоствието да се срещат,сами решават.и май емоциите са до време..ще се предадът.

 

Ще се разведе ли Жената - Кралица жезли, Императорът, Рицар чаши

-не,немисля.рзумна(ии плашлива,не вярва много в голямите любови,макар да  ги иска) жена  е.ще остави времето да реши,или друг вместо нея-маг,рицар чаши,7аши....

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

Момичета, кои карти или комбинации от карти, според вас, загатват за изневяра или любовни триъгълници / многоъгълници? При мен Папата понякога е указвал, че единият от партныорите е обвързан.  Дяволът, 3 меча, 3 чаши  - наличие на трети човек във връзката. Интересно ми е, дали имате наблюдения за дворцовите карти или комбинации от такива?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Интересни карти.

На въпрос какви са намеренията на Х към У? (Х е момчето, а У е момичето и е една моя много близка приятелка), се случи следното:

 

Крал чаши /залепнал/

 

Асо чаши обърната

2 чаши обърната

5 меча права

 

 

 

Пояснения + моя коментар: Ех, че странно. Господинът е доста shady по принцип и приятелката ми има куп съмнения относно неговата сериозност, посветеност, както и дали не е свръхсексуален, вятърничав и подобни. Докато размесвах картите, задълбочена във въпроса й, постоянно ми се набиваше картата Дяволът.  Наистна я виждах много често и направо щеше да е прекалено, ако се беше паднала, но според мен не е случайно, че я виждах на няколко пъти, докато размесвах. Както и някакви мечове, които не запомних. 

 

И все пак  не мисля, че картите ми дават кой знае каква информация за намеренията на човека, а по-скоро за чувствата на съмнения и песимизъм (несигурност) на приятелката ми. Моето мнение е, че въпросният човек  е Кралят чаши, т.е. не много лош типаж, но определено обвит в мистерия (той е водна зодия, но с доста интересна натална карта.)

 

Възможно ли е всичките тези негативни карти (обърнатите чаши, мечовете) да е просто отражение на притесненията на приятелката? Как мислите вие? 

Редактирано от SeekerOfAnswers
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Seeker!

 

В цялата ситуация ти виждаш Дявола с лице на Крал чаши, защото това вече е твоята присъда за човека. И после следват карите...

Сами по себе си те са слаби и нестабилни. Ас чаши, а и обърнат на 1-ва позиция, както и 2 обърнати чаши на основната 2-ра позиция според мен ясно показват, че това са карти на собствени усещания, 5 меча в края пък са собствени очаквания и нещо, което вече ви е ясно, защото се е случило. Проективни карти. И то твоята проективност или на теб и приятелката ти. Емоционална незрялост и инфантилни междуличностни отношения, ама чии? Докато е така... answers here aren't possible ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Прави сте... осъдихме човека, преди да се е изявил даже.

Но е трудно да се постигне мъдрост когато си млад и несигурен, нали?

 

 

Благодаря за отговорите ви. Помогнаха!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Какво мисли мъж за определена жена Слънцето, Жрицата, Крал жезли :)

 

Мисля, че от нещо е изгорял или не може да изрази, нещо пречи, за да е Крал.

 

Вие сте :)

Линк към коментар
Share on other sites

Аз мисля, че този човек има особено отношение към своята анима. Страхопочитание пред светая светих. Жива проекция на майката и бащата в едно все още неразчленено и несъзнавано единство. Едни комплекси водят до други, но като цяло има нещо като покровителско отношение, което аз виждам като инфантилно в своята същност. 

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...