Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Ефектът Йо-йо при диетите - Дорийн Върчу


Recommended Posts

След като изчетох един куп книги за отслабване и изпробвах един куп диети стигнах до един много важен извод -"ключът от бараката е в главата ни". Всеки един знае много добре какво трябва и какво не трябва да яде, кога е сит и трябва да спре да се храни. За мен беше по-важно да разбера кое е това нещо което замъглява съзнанието ми и ме кара да ям като обезумяла и после да изпадам в самосъжаления. Защо въпреки, че знам нещо упорито продължавам да правя точно обратното. Искам да споделя с вас една прекрасна книга, където получих отговори на всички тези въпроси. Тази книга няма да ви учи кое трябва и кое не трябва да ядете и в какво количество да го ядете. Тя ще ви научи как да бъдете господари на себе си и да слушате вътрешния си глас, който най-добре знае кое е добро за вас и тялото ви. Тази прекрасна книга се казва "Ефектът Йо-йо при диетите - Дорийн Върчу". Тя ще ви даде един по-задълбочен поглед за първопричината на нещата, а излекувате ли нея и симптомите, т.е. килограмите ще изчезнат. Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...