Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Въпрос относно няколко числа


innuendo

Recommended Posts

Имам въпрос относно няколко числа. Направих една голяма грешка спрямо мои приятели, на които много държа.

 

Станалото станало - простотията ми сам ме докара дотам.

 

Но въпросът беше за едни числа. Тези мои приятели, направи ми впечатление, бяха облечени сякаш нарочно с определени дрехи.

На единия на гърдите на блузата му се мъдреше едно голямо 22.

Другия човек имаше на панталоните едно 14.

После ме разковаха от критика (след простотията). Тогава вече разбрах колко е тъпо да се мъчиш да лъжеш човек с ясновидска дарба - та той, да му се не види, те чете като книга!

 

Накрая ми дадоха едно картонче със старателно изписани числа. От едната страна имаше написано 46, а от другата 88. За 88 проверих - това число е очеваден символ на доста сериозни проблеми за решаване в мене самия.

 

За 46, 22 и 14 ми е интересно какво толкова може да ми кажете, защото постните ми познания за 22 ми казват, че такова число хич не е на смях и майтап. И ми е крайно любопитно дефакто колко зле съм се подредил. И без това ми сложиха срок 10 години да се поправя, та сега ми се иска да започна по-скоро.

Не знам защо, ама сега даже се чудя как не можах да се поправя по-рано, а се наложи да се вкарвам в такива идиотизми. Историята е твърде дълга и завързана и основата й се крие някъде там - повече от 850 години преди днешния ден.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...