Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Чувам гласове преди да заспя


Recommended Posts

Здравейте, напоследък ми се случва доста често да чувам гласове преди да заспя. За да бъда по-ясна, когато си легна и си затворя очите, започвам да чувам човешки гласове (някои от тях са на хора, които познавам, а други не са) . И странното е, че не ги чувам слухово, така да кажа, все едно са до мен и си говорят, а ги чувам в главата си. Говорят на изключително висок тон и несвързано. Понеже съм едва на 18 години, това ме плаши вечер, неспокойна съм и изключително трудно заспивам, а на сутринта се чувствам уморена. Въпросът ми е: Има ли някой, който преживява това и има ли нужда да се обърна към психиатър/психолог или просто е от стрес? Предварително благодаря, ако някой от вас би ми помогнал по какъвто и да е било начин. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Преди заспиване това е нормално.Не се нуждаеш от никаква конкретна помощ.

Ще подчертая- преди заспиване, не само тези гласове са нещо нормално, но и каквито и да е други феномени.Тогава съзнанието ,, предава ,, управлението на подсъзнанието и всичко е нормално.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

момиче, не се тревожи, аз чувам гласове по всяко време на деня,

е, не постоянно, но доста често

така че вече не им обръщам внимание,

също така чувам и други звуци, някои от които не знам как да ги опиша с думи

освен това виждам и някакви светлинки посред бял ден

Редактирано от д-р Тодор Първанов
Линк към коментар
Share on other sites

Например днес докато си карах по пътя към Созопол, ми се видя камион спрял в едната лента

и се зачудих защо е спрял така насред пътя без аварийни. Като наближих обаче, се разбра, че това не е камион,

а група дървета хвърляха сянка върху шосето

Само че пред мене караха една кола и един микробус и те заобиколиха въпросното място

Аз си помислих, брех, дявол да го вземе, там явно наистина има нещо, което аз не виждам,

реших и аз да заобиколя, нямаше камион, само сенки

Така и не разбрах какво заобикаляхме, а дори намаше дупки по пътя на това място:)))))

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...