Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Време е за нови срещи


Recommended Posts

Здравейте, приятели! Време е за нови срещи. С Криси имаме предложение за този четвъртък или петък след 17.00 да се видим някъде за малко.

 

Ако има желаещи нека бързичко се организираме.

 

:3d_064: 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Да, време е за нови срещи с нови хора, с хора, за които Рилските езера не са център на Вселената.

 

Имам колежка, изключителен последовател на Дънов, но за нея България не стига, иска всичко ново и всичко онова, което сърцето й желае - не се задоволява да ходи на Рилските езера с всички тези хора, не. Това е безкрайна скука. 

Иска да е сама, само Сърцето иска подобна  смелост, каквато повечето нямат - затворници между свят с 4 стени. 

И не ми обяснявайте колко е красиво у дома и какви велики неща могат да се научат, не не могат.

 

Могат да се научат само на път, само с общуване, само с опит, само с ужас и само с търсене. 

Могат да се научат само като се отделиш от комфортната си зона и разбереш, че океанът е ужасно дълбок, а ти си едно нищо. 

Когато идеш до най-западната точка на Земята и можеш да кажеш - бях в Патагония. 

Или в Нова Зеландия или на островите Самоа. 

 

Мислех, че само аз съм луда пътешественичка, но се намериха и други, има хиляди хора. Да намериш българи в хостел в Сантяго не е изключение, закономерност е. 

 

Всeки тръгнал на път е пътуващ към себе си, и това е велико усещане. 

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Аз в понеделник 23 февруари съм в София и ще остана доста, поне една седмица, ще се радвам да се видим и организираме :))))!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...