Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Слънчева

Време е за нови срещи

Recommended Posts

Здравейте, приятели! Време е за нови срещи. С Криси имаме предложение за този четвъртък или петък след 17.00 да се видим някъде за малко.

Ако има желаещи нека бързичко се организираме.

:3d_064: 

Сподели това мнение

Да, време е за нови срещи с нови хора, с хора, за които Рилските езера не са център на Вселената.

Имам колежка, изключителен последовател на Дънов, но за нея България не стига, иска всичко ново и всичко онова, което сърцето й желае - не се задоволява да ходи на Рилските езера с всички тези хора, не. Това е безкрайна скука. 

Иска да е сама, само Сърцето иска подобна  смелост, каквато повечето нямат - затворници между свят с 4 стени. 

И не ми обяснявайте колко е красиво у дома и какви велики неща могат да се научат, не не могат.

Могат да се научат само на път, само с общуване, само с опит, само с ужас и само с търсене. 

Могат да се научат само като се отделиш от комфортната си зона и разбереш, че океанът е ужасно дълбок, а ти си едно нищо. 

Когато идеш до най-западната точка на Земята и можеш да кажеш - бях в Патагония. 

Или в Нова Зеландия или на островите Самоа. 

Мислех, че само аз съм луда пътешественичка, но се намериха и други, има хиляди хора. Да намериш българи в хостел в Сантяго не е изключение, закономерност е. 

Всeки тръгнал на път е пътуващ към себе си, и това е велико усещане. 

Редактирано от Лиула

Сподели това мнение

Аз в понеделник 23 февруари съм в София и ще остана доста, поне една седмица, ще се радвам да се видим и организираме :))))!

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this