Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Божествена среща насън


Recommended Posts

Здравейте, искам да ви разкажа за моят сън. От известно време се чувствам

самотна, имам семейство и деца, но нямам човек, с когото да вибрираме на една честота.

Воин съм по природа, постоянно се усъвършенствам, имам куп задължения, животът ми е

напрегнат, подреден и бърз..

Точно когато имах нужда от малко светлина и надежда, мисля, че ангелите ми помогнаха

това да се случи.

Сънувах цветно и реално,осъзната бях, че е сън и се наслаждавах напълно.

Бях там заедно с моя сродна душа може би,

не правихме физическа любов, а нещо много повече. Чувството беше неуписуемо и не

приличаше на нищо изпитвано досега. Контактувахме чрез светлина, чувства, любов, бяхме

напълно отдадени на бог и любовтта. Бяхме на разстояние, но се докосвахме с душите си,

Когато се събудих, се чувствах прекрасно,

заредена със сила, настроение и любов. Това чувство не ме напусна през целия ден!

Мислено благодаря на Бог и ангелите, за това което преживях!!

Ако на някой му се е случило нещо подобно, ще се радвам да сподели!

Имайте прекрасни сънища!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Violeta Ivanova!На мен ми се случи същото.Преди 4  дни сънувах, че съм с човек когото много обичам, но дори в реалноста не бях изпитвала такива чувства!Беше най-красивото нещо ,което съм изживявала!Събудих се 3 пъти и всеки път като заспивах ,сънувах отново същото.Аз осъзнах ,че сънувам малко преди да се събудя.През останалото време не бях в осъзнат сън ,но чувствата и любовта която изпитвах бяха напълно осъзнати.И мен ме държа това чувство цял ден. Бях  като преродена!Беше наистина прекрасно! Запази това чувство в себе си и всеки път като се почувстваш зле  си го припомняй!  :)

Линк към коментар
Share on other sites

:) Случва се.

Когато вече ти се е насъбрало много, някой над теб ти пуска глътка райски газ, за да продължиш.

Линк към коментар
Share on other sites

Sunshine, радвам се, че и ти си имала подобни усещания, и на мен ми се случи скоро преди около седмица, но за съжаление споменът взе да избледнява :)

... но ние продължаваме... ( благодаря ти Креми ! )

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...