Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Защо нямам никакъв късмет


gorrad

Recommended Posts

В 22.01.2014 г. at 1:32, gorrad каза:

Здравейте на 23г. съм момче.Искам да споделя,че нямам никакъв късмет с каквото и да се захвана.Каквото и да правя става с 300 зора и то на ръба едва едва..нищо не ми се получава гладко.Пример-в университета се скъсвам да уча и изкарвам 3ки едва едва,а някои със 10 пъти по-малко учене вадят 5ци/6ци.Аз ако уча по-малко и ме късат.Обиколих много фирми за работа-не намерих никаква,а някои ги взеха в най-добрите ей така с лекота..Пусна еврофутбол от 50 фиша позная 2-3 при положение,че след много загуби си правя експеримент да пусна нещо от сорта на над 0.5 гола в мача..просто да има 1 гол за 90мин и познайте какво се случа-0:0,а някои с 2лв хващат по 4200,някой дори по 20 000лв,а аз каръщинаа та каръщина все едно каквото и да пусна урчасвам отборите и се дънят.Ония ден от 5 топ отбора пуснати и 5те се издъниха.В университета ако преподавателя е изгубил на някои контролното или курсовата работа в 99% от случаите е моята абе някакъв тотален не късмет.Може ли нещо да се провали се проваля веднъж не е станало гладко и нормално и да успея.А това с положителните мисли е пълна глупост.Положителните хора са такива защото им се случват повече хубави неща отколкото лоши..лови ги късмета,а хубавите неща не се случват понеже те са положителни.В това съм се убедил на 100%.Мен като ми върже в нещо 1 път на 500 и то за нещо супер малко съм положителен и съм настроен положително,дори и в огромна част от провалите пак съм настроен положително и резултата е още провали е да ама в 1 момент ти писва и човек се изнервя.Не мога да разбера на какво се дължи тоя не късмет.Ако за изпита има 20 теми,а аз знам 18 се падат тия 2,които не знам в 99% от случаите.Каквото и да правя дали е да пусна мачове,изпит в университета,кандидатстване в някоя фирма или каквото се сетите всичко става с 300 зора и мнооооооооого труд от моя страна за меко казано мизерен,жалък смешен резултат.Някакви идеи как да го преборя тоя не късмет и какво да направя,че взе да ми писва вече.

И друго да съм направил нещо лошо на някои,да лъжа,да крада,да съм лицемер,интригант..аз гледам да помагам на всеки с каквото мога,да съм честен и искрен с всички,да правя колкото мога повече добро и колкото по-добър съм толкова повече не ми върви..дори човеки животи съм спасявал ама на нищо от доброто,което съм вършил не ми се е върнало...уш се връщало ама трънки :D
 

Береш плодовете от миналите си животи. В следващия си живот ще береш добрите плодове от сегашния си живот. :D

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...