Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Светът на другите


Recommended Posts

  • Отговори 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Явно не достатъчно

 

Виждам, че ти знаеш всичко и може на всичко да сложиш ясна формулировка.

Виж, отдавна с теб спорът е безсмислен, още като се почне от темите за форум Таро и форум Философия, където не стъпваш, защото са за предпочитане клюкарските форми на общуване. Но това не ви попречи да направите мегдана.

Ок, лошо няма, просто нека не са лъжем с красиви розови балони защо ни се пише.

И ти знаеш, и Божидар знае .. Обичайните заподозрени.

Бъдете здрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Лиула, тебе те интересува Таро и Философия, и тълкуване на сънища

все окултни науки, между другото...които обаче мене не ме интересуват

 

Мен ме интересуват доста други  неща, от които ти и понятие си нямаш,

и разбира се е не е нужно.

Всеки човек си има области, за които му е интересно да чете

 

Но това, че има хора, които не се интересуват от неговите области, не му дава право да ги нарича клюкари, защото видите ли  - не пишели по неговите сериозни, според него  теми, а пишели в други теми.

Извинявай, но философията и Таро не са единствените науки на човечеството, има и други за щастие

 

Този форум обаче предлага доста ограничени възможности, но затова пък има и други форуми

 

Понеже питаше, пълен списък на всички военни престъпления на САЩ

статията е от 2011 година, да подчертая, не е от сега

Линк към коментар
Share on other sites

Виж какво. Мен ме вълнува всичко на този свят.

Не ми давай оценки какво ме вълнува и какво не ме. Моля!

 

И без това темата за Украйна е вече селски панаир, както и много други теми в този сайт. Не ми вменявай мислите си, не ме интересуват никак.

Чети и пак чети.

Чети в дълбочина. И не ме занимавай със Сорос и братята му. Че и сестрите му.

Аз имам един идеал и това е свободната демокрация, на когото не му се живее така - да върне миналото или да отиде в Русия. Да носи дълги поли, да се подстригва и да лелее идването на нов месия.

 

Като има други форуми, списвай там. Няма проблем.

Линк към коментар
Share on other sites

Хайде сега да изкоментираме Турция, където студентите бяха смачкани не без мълчаливото съгласие на САЩ и Европа. Защо в Турция не се получи това, което се случи в Украйна? Защото някой на запад не го пожела. Турските студенти са без значение, техните права не са потъпкани. За Сирия няма да говорим. Само думи и нищо повече, и естествено защото отново западът няма интерес. Масите е лесно да се манипулират и всеки глупак разбиращ малко от психология може да предизвика революция в абсолютно всяка държава по света. Стига да държи определени лостове под свой контрол.

 

Западът има нужда от Турция която да произвежда евтина продукция, а това могат да правят и тъпите фанатици. Не са нужни чак толкова много студенти. А колко лесно беше да се направи преврат... Ама те студентите и на НАТО не са им нужни. Тъпите фанатици отново са по-удобни.

 

А сирийските бежанци вероятно ще нанесат такъв удар върху икономиките на някои близко-източни държави, каквито евреите и американските им братя не биха могли да постигнат и с десет войни.

Линк към коментар
Share on other sites

Станимире, радвай се, че в Близкия Изток, нямаш силна ислямска федерация, че тогава друга песен ще пееш.

И Слава Богу, че САЩ се намеси, все едно как.

 

Отдавна евтината продукция е мит.

А за сирийските бежанци, питай другаря Путин и най-вече Башар Асад.

Линк към коментар
Share on other sites

Аха, отново Путин е виновен. Западът естествено отново са добрите. Не мислиш ли, че си твърде пристрастна? Не разбрах какво е отношението ти към проблема в Турция. Или може би там няма проблем?

Линк към коментар
Share on other sites

Аха, отново Путин е виновен. Западът естествено отново са добрите. Не мислиш ли, че си твърде пристрастна? Не разбрах какво е отношението ти към проблема в Турция. Или може би там няма проблем?

 

Да.

А ти може би не си пристрастен. Май така не си учен от Учителя - аз поне никога не съм се била в гърдите, че съм пряк последовател на когото и да било.

 

И да, не ме интересува Турция, защото аз съм християнка и изповядвам отколешни християнски традиции, не друго.

За мен Европа е нашето място и нашето бъдеще.

За вас не знам какво е.

 

Путин е поредният смешен злодей, нищо повече, ирония.

Само, че тя не беше такава за Политковская. Нейната история бе различна.

Предлагам ти повече да не се занимаваме с тая тема, защото ще стане грозно.

Да приключим тук. Без оръжия.

Линк към коментар
Share on other sites

....И без това темата за Украйна е вече селски панаир, както и много други теми в този сайт......

 

Ами да ти кажа и ти участваш в този панаир. Особено с това заплашително изявление:

 

 

 

Аха, отново Путин е виновен. Западът естествено отново са добрите.....

 

....

Предлагам ти повече да не се занимаваме с тая тема, защото ще стане грозно.

Да приключим тук. Без оръжия.

 

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че достатъчно се каза по темата! Че и доста извън нея и нейния замисъл. Намерете друго място да изливате емоциите си и да водите безсмислени спорове.

 

Моля модераторите да заключат темата!

Редактирано от _Маги_
Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че достатъчно се каза по темата! Че и доста извън нея и нейния замисъл. Намерете друго място да изливате емоциите си и да водите безсмислени спорове.

 

Моля модераторите да заключат темата!

 

Абсолютно съм съгласна.

Най-вече, защото пишем едни и същи хора, това е безкрайно досадно и безкрайно безсмислено. Едните сме проевропейски ориентирани, другите ги тегли към Русия и конспиративни теории.

Липсва баланс.

Линк към коментар
Share on other sites

Има си хора, визирам политически лица, които да се занимават с взимането на решения относно подкрепата или не на п-в Крим. 

Вижда се и защо западноевропейските икономики, главни действащи лица, се отказаха и биха спирачки пред това да наложат строги санкции на Русия... Може би в едно "по-светло" бъдеще ще могат да направят това, когато се отделят като енергийно независими единици. Но това няма да е съвсем скоро. Дори зелената енергия, която по непонятни причини в България излиза доста солено, не би могла да реши въпроса в единна перспектива. 

Чух изявления на разследващи журналисти и други лица от политическите кръгове на Западна Европа, които твърдят, че европейските данъкоплатци и икономики като цяло, поддържат американската машина, докато съответната трупа дългове и изгражда благата си за сметка на чужди дефицити. И не мисля, че това е далеч от истината. Спомнете си за подслушванията на т.нар. съюзници на САЩ. Предпочитам западния модел, но идеята за неопетнена демокрация може да се окаже утопия. 

Демокрация не е еквивалент на хора без предразсъдъци. 

Въпреки това напредъкът принадлежи на запада, е - и на Япония :)

Още нещо - западът не трябва да се разглежда като гуру или манна небесна, още една грешка на народната ни психология.

Редактирано от Димитрина_
Линк към коментар
Share on other sites

 

Има си хора, визирам политически лица, които да се занимават с взимането на решения относно подкрепата или не на п-в Крим. 

Вижда се и защо западноевропейските икономики, главни действащи лица, се отказаха и биха спирачки пред това да наложат строги санкции на Русия... Може би в едно "по-светло" бъдеще ще могат да направят това, когато се отделят като енергийно независими единици. Но това няма да е съвсем скоро. Дори зелената енергия, която по непонятни причини в България излиза доста солено, не би могла да реши въпроса в единна перспектива. 

Чух изявления на разследващи журналисти и други лица от политическите кръгове на Западна Европа, които твърдят, че европейските данъкоплатци и икономики като цяло, поддържат американската машина, докато съответната трупа дългове и изгражда благата си за сметка на чужди дефицити. И не мисля, че това е далеч от истината. Спомнете си за подслушванията на т.нар. съюзници на САЩ. Предпочитам западния модел, но идеята за неопетнена демокрация може да се окаже утопия. 

Демокрация не е еквивалент на хора без предразсъдъци. 

Въпреки това напредъкът принадлежи на запада, е - и на Япония  :)

Още нещо - западът не трябва да се разглежда като гуру или манна небесна, още една грешка на народната ни психология.

 

 

Колко смешен беше вица на зайчето.

Само това ще кажа.

Редактирано от _Маги_
Линк към коментар
Share on other sites

блях, ще трябва да се въоръжавам с противоракетната система С-500, щото тука някои смятат да гърмят с оръжие,

може и да е междуконтинентално балистично, кой знае :3d_146:

 

По повод баланса на силите в темата,

като чета многобройните коментари в нашите новинарски сайтове, то си правя извода,

че не само в този форум, но и в цялата държава липсва баланс =

русофилите са много повече

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...