Jump to content
Порталът към съзнателен живот
mariya-13

Технически проблеми със сайта

Recommended Posts

Teglene Na Filmi

Zdraveite! Pri tegleneto na filmi se poluchava nqkakva gre6ka, taka che zeliq prozess se okazva bezsmislen. Ima li nesto spezialno, koeto da pravi svalqneto na failovete vuzmogno?

Pozdrav Mariya

модераторска бележка: Моля пишете на кирилица!

Сподели това мнение

Къде сте "крили" тези филми до сега!? ;)

Ах, вие! :1eye:

Онзи ден "случайно" ги открих. Свалих два от тях, но... :wacko: !

Моля ви, напишете някъде при филмите за това - кой е подходящият начин за "теглене"! Да няма за напред и други бъркащи, като мен и mariya-13!!!

Сподели това мнение

Имат си линкове, има ги в "Новини"- те ;)

При нормален нет няма нужда от програми, аз не съм теглил с програми и няма нищо особено за да се изтеглят.

Въпроса е, че големите файлове отнемат повече време - и ако прекъсне връзката за малко - отначало ;).

А програмите продължават откъдето е прекъснало.

Сподели това мнение

Тези филми се продаваха на дискове на Рила през август. Аз си ги купих. Ако някой няма възможност да ги изтегли, или трафикът му е ограничен, може да си ги купи от София. Предполагам, че там ги има.

Сподели това мнение

При бързо редактиране, забелязах, че където има буквата "Д" в текста, се променя на ?", което налага да ги редактирам втори път.

Сподели това мнение

Проблемът с регистрацията при мен продължава да съществува. Исползвах изпратеният линк и направих както ме посъветвахте, но не стана. Всеки път щом влизам в портала трябва да се регистрирам - дали влизам през 'Темите днес' или началната страница няма значение. Ако докато чета темите премина през началната страница пак трябва да се регистрирам.

Сподели това мнение

Здравейте AIM, моля, проверете и при нужда разрешете рабтата с cookies (или "бисквитки") (текстови файлове за идентификация). Това става от настройките на браузъра, който ползвате. По възможност настройте браузъра така, че да ги запазва за по-дълго време (ако има опции за това). Например при Mozilla Firefox има опция за "бисквитки" и за това до кога те да бъдат "задържани" - добра идея е опцията "до затваряне на Firefox". При MS Internet Explorer Опциите са в страница "Privacy" - бутон "Advanced".

Редактирано от Васил

Сподели това мнение

Форумът е в профилактика

... за нежеланите потребители?

Здравейте!

Обръщам се към модераторския екип тук.

Може би греша, но от един месец насам, когато опитам от дома да вляза във форума тук ми се появява съобщение:

"Форумите са затворени.

Налага се спешна техническа профилактика.

Моля имайте предвид, че в следващите дни е възможнно периодично да нямате достъп до форумите и до целия сайт.

Благодарим Ви предварително за разбирането!"

Други потребители, обаче, ми казаха, че имат безпрепятствен достъп. Както изглежда само достъпът на моят домашен компютър е забранен до www.beinsadouno.com. Затова се наложи да използвам чужд адрес, за да мога да вляза и да пиша.

Не мисля че това е начинът неудобните хора да бъдат държани настрана. Защото ако наистина тук се използва заблуда или лъжа, че сайтът е в ремонт, май имате нужда от спешна профилактика на някои основни духовни правила: учителят Дънов никога не е използвал заблуда или лъжа за да държи далеч от себе си несъгласните с него. Ако някой не е желан в този форум, моля обявете го пред всички: "потребителят Х не е желан, поради това и това, затова решихме да бъда отстранен от форума."

Сподели това мнение

Ехооо, наистина е в профилактика. За всички. Тръгва, после пак блокира ... И пак момчетата модератори и администратори го поправят и апгрейдват. На мен не ми се отваряше заглавната страница известно време, например и влизах през друг линк. Или въобще не публикуваше, а блокираше. Или въобще не работеше целият сайт, ил исамо форумите.

Нищо общо с теб, Пенсил. Ама наистина!

Просто, мисля, че има проблеми с хостинга, със сървъра.

Между другото - ако наистина трябва да се плаща по 200 лева месечно - да направим E - Club Beinsa Douno! С някаква там такса, да речем - 30 лева годишно. Така ще се покрият разходите за собствен сървър. А и ще се постави началото на по-сериозна работа. Защото парите са част от всеобщата енергия и когато се дадат, човек се ангажира по-сериозно с тяло и съзнание! Такъв клуб може да бъде начало на много сериозна дейност. А физическото присъствие - от време на време се виждаме и физически с приятелите от сайта! :thumbsup2:

Сподели това мнение

:thumbsup: :thumbsup: Орлин!

Пенсил, спокойно, не е лично. Имам 2 компютъра с два различни доставчика - единият - в офиса зарежда новия сървър, другият у дома е заспал на 13.3. и там сайтът е още в профилактика.

Сподели това мнение

:3d_087:

И аз така си мисля, че нещата са от сървъра.

Но зависи от кой сървър.

Навремето един доставчик ми казваше, че Hotmail-a ми минавал през Норвегия и за това не работил и аз му ... повярвах. На специалистите трябва да се вярва, специалисти са.

Сподели това мнение

:feel happy: нали може обмяна на опит при среща относно:

Затова се наложи да използвам чужд адрес, за да мога да вляза и да пиша.
На мен не ми се отваряше заглавната страница известно време, например и влизах през друг линк

:feel happy: Любов + Светлина +Мир + Радост :feel happy:

Сподели това мнение

Проблемът с регистрацията при мен продължава да съществува. Исползвах изпратеният линк и направих както ме посъветвахте, но не стана. Всеки път щом влизам в портала трябва да се регистрирам - дали влизам през 'Темите днес' или началната страница няма значение. Ако докато чета темите премина през началната страница пак трябва да се регистрирам.

Да, имаше известно време проблем с логин през заглавната страница. Проблема се оказа малко по-сложен отколкото предполагахме и няколко дена работихме по него. Сега би следвало да е ок...

Упс, оказа се, че има проблем при логин в заглавната страница с потребителски имена на кирилица. В понеделник значи продължаваме да тестваме и оправяме.

Сподели това мнение

Днес имам проблеми със форума - когато задам бутон за връщане към началната страница не се извършва никакво действие, а си оставам в съответната тема и трябва отгоре да си избирам Форуми. Отделно има проблеми с търсачката и Нови мнения.

Сподели това мнение

Имам някакъвпроблем с постването.Два пъти се опитах да цитирам и нито цитирания текст се отразява,нито написания от мен.Темата е за и против религията.Изобразява се само електронния ми подпис.Надявам се,че техническия поблем ще бъде скоро отстранен.

Поздрави!

Сподели това мнение

Днес имам проблеми със форума - когато задам бутон за връщане към началната страница не се извършва никакво действие, а си оставам в съответната тема и трябва отгоре да си избирам Форуми.

При мен този проблем същестува непрекъснато откакто заработи новата версия на форума. Винаги избирам отгоре Порталът за ново разлистване, никога не връща на предходната страница.

Сподели това мнение

Да, и аз постъпвам като Максим.

Освен това днес установих, че имам загубени текстове във входящата кутия за ЛС. Може ли да се направи нещо по въпроса?

Сподели това мнение

За бутона ще проверим, но ни трябват повече данни. Когато ни давате инфо за някакъв технически проблем, минимума данни, които ни трябват са 1. подробно описание 2. браузър версия + операционна система 3. поредица от стъпки, които сте извършили преди да възникне проблема 4. как сте очаквали да работи

За загуба на ЛС е много малко вероятно, да не кажа невъзможно. Въпреки, че имахме няколко проблема със сървъра наскоро, загуба на данни не сме отчели. Пиши ми на ЛС за повече информация, какво точно си имала, какво ти липсва, кога си забелязала проблема и т.н. По-скоро подозирам някакъв проблем при ползването на контролния ти панел.

Днес забелязах някакъв проблем при цитирането във форумите. Ако и вие имате проблем с цитирането на мнения, ни пишете на ЛС.

Сподели това мнение

И при мен се появи проблем. Пиша, а не се изпраща. Нито цитирания текст :feel happy:

Явно проблема е, когато се цитира. Сега пуснах текст без кавички и стана.

Редактирано от xameleona

Сподели това мнение

За бутона ще проверим, но ни трябват повече данни. Когато ни давате инфо за някакъв технически проблем, минимума данни, които ни трябват са 1. подробно описание 2. браузър версия + операционна система 3. поредица от стъпки, които сте извършили преди да възникне проблема 4. как сте очаквали да работи

Бутонът за връщане (BACK) при мен не работи само при браузъра Internet Explorer, при Mozilla Firefox, с която работя по-често всичко е наред. Операционната ми система е Windows XP.

Сподели това мнение

И при мен се появи проблем. Пиша, а не се изпраща. Нито цитирания текст :feel happy:

Явно проблема е, когато се цитира. Сега пуснах текст без кавички и стана.

Би трябвало да е поправено вече цитирането.

Сподели това мнение

Guest Мона

Търсех друга тема - Предложения и препоръки, но не я намерих и затова пиша в тази.

Отвчера, след като пиша или дори само отварям страници от портала, информацията, която виждам е стара, неактуална. Това се отнася и за други потребители.

Има ли начин това да се оправи?

Сподели това мнение

Гост
Вие коментирате като гост. Ако имате регистрация, моля влезте тук.
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.