Jump to content
Порталът към съзнателен живот
mariya-13

Технически проблеми със сайта

Recommended Posts

Моля, ако е възможно, моят пост№71 в темата Тайната да преценяваме себе си да се премести в темата Тайната на себепознанието.

Редактирано от Диана Илиева

Сподели това мнение

:sorcerer: Имам два въпроса + как да намеря темата за ВАТАНСКИЯ ЕЗИК + защо така спряха да се отварят ръчичките на "щастието" :feel happy::feel happy::feel happy: мъчно ми е + можете ли да помогнете + не е спешно :hypocrite:

:thumbsup2: Любов + Светлина + Мир + Радост

Сподели това мнение

Кликам на рекламния линк : АСТРОЛОГИЯ - на кирилица - излиза поредица от връзки. Кликам на първата от тях - ВИП магия. Отваря се сайт, който предлага услуги по черна магия: елиминиране на ерагове, бизнес конкуренти, любовно омагьосване, бизнес магии за съсипване на бизнес и неуспех ...

Сподели това мнение

Кликам на рекламния линк : АСТРОЛОГИЯ - на кирилица - излиза поредица от връзки. Кликам на първата от тях - ВИП магия. Отваря се сайт, който предлага услуги по черна магия: елиминиране на ерагове, бизнес конкуренти, любовно омагьосване, бизнес магии за съсипване на бизнес и неуспех ...

Рекламите се генерират автоматично от google и няма контрол върху тях.

:sorcerer: Имам два въпроса + как да намеря темата за ВАТАНСКИЯ ЕЗИК + защо така спряха да се отварят ръчичките на "щастието" :feel happy::feel happy::feel happy: мъчно ми е + можете ли да помогнете + не е спешно :hypocrite:

:thumbsup2: Любов + Светлина + Мир + Радост

Темата за Ватанския език е закрита, мога да ти пратя на лични ако искаш. Не разбрах за кои ръчички говориш....

Сподели това мнение

:) Благодаря + ще се радвам да получа материалите за ватанския език + никак :( ама никак не е добре темата за Библията да я затваряте заради нечия поредна неразумност :1eye: простете им невежеството + просто модерирайте поредните "изцепки" на умньовците + те си се знаят + дано да се освестят и покаят :hypocrite:

:v: Любов + Светлина + Мир + Радост :v:

Редактирано от Благост

Сподели това мнение

Благодаря за напомнянето. Темата отново е отворена. Надявам се участниците да са си взели бележка. За Ватан ще ти пратя информацията по имейл или skype.

...от известно време се радвам на едни неразбории със сайта. Понякога пише на началната ми страница - "Добре дошли, Ради!" или "Добре дошли, mufi!", "Добре дошли, Мона!", "Добре дошли, Кристиян!", "Добре дошли, тази или този" и т.н., което е весело, но пишеше веднъж и "Добре дошли, админ!", което не е много весело, хехеехее. Започнах да си мисля, че имам раздвояване, разтрояване и размножаване на личността и свикнах вече с това. Сега, в този момент, например, съм "Добре дошли, Apokatastasis!"... Повечето хора, които съм, не ги познавам, но вече не се и съмнявам, хехе, че съм изгубила напълно личността си. А това е най-веселото. :D

Има технически проблем, при влизане през заглавната страница, който още не сме разрешили. Ако ползвате един и същ компютър, вероятността да се случи е сравнително малка. Ако това все пак ви притеснява, можете да влизате във форумите от ТУК.

Сподели това мнение

Не мога да вляза в някои теми - напр. Вегетарианство, дава ми грешка. Освен това или сама съм си изтрила бисквитките без да искам и сега не мога да се ориентирам в настройките, за да си ги сложа пак, защото ми беше много удобно с тях, или вие сте направили такива промени в оформлението, което не ги позволява. Във всеки случай сега много по-тромаво мога да прочета последните няколко публикувани мнения в която и да е тема.

И при това оформление непрекъснато се бъркам - вместо постинга, отварям личния профил на човека, който го е писал :(

Редактирано от Диана Илиева

Сподели това мнение

Не сме правили никакви сериозни промени в последно време. Пробвай с друг браузър. Ако пак не става, ми опиши по-подробно проблема на лични.

Сподели това мнение

Проблемът с регистрацията при мен продължава да съществува. Исползвах изпратеният линк и направих както ме посъветвахте, но не стана. Всеки път щом влизам в портала трябва да се регистрирам - дали влизам през 'Темите днес' или началната страница няма значение. Ако докато чета темите премина през началната страница пак трябва да се регистрирам.

АЗ имам абсолютно същия проблем и това продължава месеци. Няколко пъти писах на Администраторите, но никой не ми обърна внимание. Просто е невъзможно да влизам във форума.

Сподели това мнение

АЗ имам абсолютно същия проблем и това продължава месеци. Няколко пъти писах на Администраторите, но никой не ми обърна внимание. Просто е невъзможно да влизам във форума.

Малко силно казано е, че никой не ти е обърнал внимание. Изпратила си ни въпрос на 10.11.2007 към осем вечерта и още на другия ден сутринта около 9 си получила отговор.

Относно проблема. Да, има технически проблем с логването в сайта. Планирали сме ъпгрейд, при добро развитие до края на годината, който се надяваме да реши този проблем и ред други. На всички, на които конкретния проблем продължава да се случва, бих препоръчал да се логват / влизат в сайта от ТУК вместо от заглавната страница. Добра практика би била да се изтрият кукитата на браузъра и да се пробва с друг браузър (по възможност последна версия) ако проблема продължава.

Сподели това мнение

Здравей Иво,

Благодаря за реакцията, но явно е станало някакво недоразумение, до сега не съм получавала никакъв отговор, нито на лични, нито по е-mail.

Още един път благодаря за съвета!

Сподели това мнение

Имам този проблем

17480306lf7.jpg

Да, и аз. Постоянно се появява това, сменя ли страница във форума тук.

Изключително бавно ми зарежда форума, понякога с часове не мога да отворя нова страничка... На какво се дължи?

Редактирано от infinity1305

Сподели това мнение

Какъв браузър ползвате? И коя версия?

Каква операционна система? И каква версия?

От колко време се появява и колко често?

Сподели това мнение

Mozila Firefox ver. 2.0.0.11

Internet Explorer ver. 7

и при двата се получава аналогичен проблем-при началоното зареждане на сайта се получава автоматична заявка за download на файл от сайта ....

Пробелмът се появява от вчера-около 12 часа на обяд и персистира и в момента, но вече по-рядко.

Не съм свалял файла, с оглед възможността да е злонамерен код.

в момента-при опит за рефрешна страница от форума фйлът board_ads.html се опитва да се свали три пъти едновременно ;)

Сподели това мнение

Странното е, че аз ползвам същите браузъри и тествах на 4 различни компютъра без да се появят подобни симптоми.

Сега промених една от настройките. Би трябвало това да е оправило проблема. Ако все пак ви се случи отново, ми пишете на лични.

Едно изтриване на кеша на браузъра, на хората, на които този проблем им се е случвал, ще е добре.

Редактирано от Иво

Сподели това мнение

Днес проблема го няма.

Пробвах/както и вчера/ с мозилла фирефокс, с опера и с ИЕ.

Вчера се появяваше и с трите браузъра.

Но забавянето ми го има, каквото и да ползвам...

Сподели това мнение

Guest Мона

Менюто "редакция" не е активно сега. Написах нещо, исках да го редактирам, но бутона не е активен.

Да, за пореден път е от браузера.

Редактирано от Мона

Сподели това мнение

Менюто "редакция" не е активно сега. Написах нещо, исках да го редактирам, но бутона не е активен.

Да, за пореден път е от браузера.

Не знам от какво е, но при мен менюто "редакция" също не е активно. :blink:

Сподели това мнение

Гост
Вие коментирате като гост. Ако имате регистрация, моля влезте тук.
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.