Jump to content
Порталът към съзнателен живот
mariya-13

Технически проблеми със сайта

Recommended Posts

Да, има технически проблем с логването в сайта. Планирали сме ъпгрейд, при добро развитие до края на годината, който се надяваме да реши този проблем и ред други. На всички, на които конкретния проблем продължава да се случва, бих препоръчал да се логват / влизат в сайта от ТУК вместо от заглавната страница. Добра практика би била да се изтрият кукитата на браузъра и да се пробва с друг браузър (по възможност последна версия) ако проблема продължава.

След последния ъпгрейд от преди няколко дена и някой настройки, които направих днес, би трябвало проблема с логването в сайта през форумите да е решен. Не би трябвало да ви изхвърля от форума докато пишете и би трябвало да можете да редактирате мненията си в определения интервал. Ако имате още подобни проблеми, пишете ми на ЛС.

Остава проблема с логването през заглавната страница, по който има да се работи още.

Редактирано от Иво

Сподели това мнение

Благодаря за бързата работа!

Малък проблем: вчера , а и днес не действа бутонът за редакция на мнение.

Слънчева седмица!

Сподели това мнение

Благодаря за бързата работа!

Малък проблем: вчера , а и днес не действа бутонът за редакция на мнение.

Слънчева седмица!

Редактирането на мнение е възможно до 5 часа след пускането му.

Подобен проблем още не съм успял да го възпроизведа, въпреки, че май по-горе и други го споменаха. Пишете ми на ЛС ако имате време за повече подробности.

Сподели това мнение

Здравейте , Модератори на Портала !

Бих искала да попитам , защо днес се показват в такъв меко казано странен и непривичен режим всички форуми ?

Мненията на потребителите не се отварят както обикновено , а изглеждат като линкове, само последното и първото мнение във всяка тема си излизат нормално ???

Сподели това мнение

От около седмица не мога да ползвам бутона за редакция, поради което днес в тема "Прагът на зрелостта" направих голяма бъркотия.От текста там е нужно да останат само последните три реда. Моля за помощ.

Сподели това мнение

Guest aorhama

Имам следния технически въпрос: не мога да редактирам постовете си, т.к. при активиране на бутона редакция, ми излиза празен прозорец.

Е ли повредата в моя телевизор?

Сподели това мнение

Не-е-е-е, добре дошъл в клуба!

Пробвай с Mozilla, тогава бутонът редакция се отваря нормално и работи (при мен).

Сподели това мнение

Здравейте , Модератори на Портала !

Бих искала да попитам , защо днес се показват в такъв меко казано странен и непривичен режим всички форуми ?

Мненията на потребителите не се отварят както обикновено , а изглеждат като линкове, само последното и първото мнение във всяка тема си излизат нормално ???

Ина, над всяка тема има един бутон Опции. След щракане върху него в частта "Изгледи", трябва да бъде избрано "Стандартен".

По някаква причина, най-вероятно изгледа ти е друг.

Имам следния технически въпрос: не мога да редактирам постовете си, т.к. при активиране на бутона редакция, ми излиза празен прозорец.

Е ли повредата в моя телевизор?

aorhama, както те е посъветвала Диана, използвай последна версия на Firefox. Там няма такъв проблем. Под IE има проблем, който още не е решен. Изглежда е твърде специфичен, тъй като не се е оправил даже и след последния ъпгрейд. Предложението на Ники, също работи.

Сподели това мнение

На втория ред над полето за писане има бутон "Вмъкни снимка" - отдясно на бутона за вмъкване на линк.

В диалоговия прозорец се поставя адресът на изображението, ако е взет от гугъл.

Ако изображението има BBCode, той се копира направо в полето на поста без да се натиска бутон за вмъкване на картинка.

Сподели това мнение

Менюто "редакция" не е активно сега. Написах нещо, исках да го редактирам, но бутона не е активен.

При мене днес е така. Случва ми се за втори път в разстояние на 2-3 месеца.

P.S. Току-що се оправи.

Редактирано от НелиТ

Сподели това мнение

Оправен е техническия проблем, за който се споменава многократно в тази тема, с работата на форума под Internet Explorer 7. Вече менюто за редакция на мнение се отваря нормално.

Сподели това мнение

Извинявам се, но имам проблем с отваряне на началната страница-няма пряк достъп до форума и днешните теми. Намерих отстрани -Темите днес и влязох от там. :feel happy:

Сподели това мнение

В момента има някои периодично повтарящи се технически проблеми по неясни засега причини. Техническите ресурси, с които разполагаме не ни позволяват да инвестираме нужното време, за да ги отстраним напълно. Затова засега това, което правим е да оправяме временно проблемите, когато възникват. Ако забележете проблем (различен от периодичното прекъсване на целия сайт), ми пишете на ЛС.

Сподели това мнение

Guest Apocatastasis

Здравейте!

Искам да попитам има ли някъде опция да направя така, че когато чета нещата във Форума, те да не се в Bold ("удебелен"). От известно време всичко, което чета е в този вид и ако мога така да кажа - ме притеснява визуално. : )) Бих се радвал ако има как да чета нормално, както си беше.

Благодаря!

Сподели това мнение

Да, и при мен е така от известно време и дори се чудех дали неволно не съм направила някаква "настройка", а нямам време да се ровя какво именно съм променила ... Но може би "повредата не е в моя телевизор" :)

Сподели това мнение

Когато „гледам“ мненията през IE, и при мен се получава всичко Bold, през Мозилата нещата се нормализират. Но си мислех, че причината е в моята версия на Internet Explorer. :)

Сподели това мнение

Когато „гледам“ мненията през IE, и при мен се получава всичко Bold, през Мозилата нещата се нормализират. Но си мислех, че причината е в моята версия на Internet Explorer. :)

Не, има някакъв друг проблем, който още не сме установили.

Най-добре да ползвате Firefox. :)

Сподели това мнение

Здравейте,

бих искала да се информирам и не намерих по-подходящо място да го направя,затова пиша тук.

От около седмица в Портала,не мога да влизам в Молитвата за деня и в Карта на мъдростта по стария начин.

Кликвам и функцията не се изпълнява както преди.

Може ли някой да ми обясни на какво може да се дължи това.

Благодаря .

Сподели това мнение

Ае принципно знам, че е възможно..аааммм бихте ли ми направили една услуга.

Значи...за да не се регвам наново можете ли да ми смените текущият никнейм :P

Сподели това мнение

Гост
Вие коментирате като гост. Ако имате регистрация, моля влезте тук.
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.