Jump to content
Порталът към съзнателен живот
mariya-13

Технически проблеми със сайта

Recommended Posts

Привет.

Пише Sybilla.

По някаква причина не мога да се логна в акаунта си, и за това си направих нов. Пробвах да изчистя целия си кеш, и всичко останало което може да се изтрие от браузера, но пак няма ефект. Дали някой може да ми помогне да възстановя стария си акаунт?

Сподели това мнение

Снощи погледнах статиите от отдел "психология и психотерапия" - в момента са в нелицеприятно състояние. Наблъскан е текстът слято, без паузи, без място между абзаците. Днес видях, че не само няколкото статии, които видях снощи са така... Пробвах да оправя две три - в редактора изглеждат добре, но после всичко се връща. Има една функция toggle - с нея се полуоправят - но само наполовина - пак не може да се променя шрифтът и да има нормални паузи между абзаците, Кой знае колко време са така - вероятно от новия дизайн на форума. Моля за съдействие! Едва ли е нужна работа по всяка статия, а някакви по-глобални администраторски и технически мерки, предполагам! Хубав ден!

Сподели това мнение

Благодаря ти! :)

Сподели това мнение

Моля ви да ми кажете къде да открия новите отговори по темите, в които съм писала... нещо не мога да ги открия в новия дизайн на форума.

Благодаря предварително :)

Сподели това мнение

Отиваш в профила си: http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showuser=13357

Щракаш върху бутона Теми и Мнения: http://www.beinsadouno.com/board/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&mid=13357

Отляво на заглавието на всяка тема има символ, обикновено кръг. Посочи го с мишката и ще видиш следния текст:

"Отиди на първото непрочетено мнение"

Щракни върху този символ и ще видиш първото непрочетено от теб мнение :)

Сподели това мнение

А в Моето съдържание?

Редактирано от Мария-София

Сподели това мнение

Някой може ли да ми каже, защо не получавам известия за нови мнения в темите, за които съм абониран?

Много благодаря!

Сподели това мнение

Здравейте,въпросът ми не е много технически,но просто не виждам къде другаде бих могла да го задам.

Бих искала да попитам, къде е поместена онази тема за "Синхроничността", мисля,че Валентин Петров я отвори,но е възможно и да бъркам. Побърках се да я търся къде ли не, освен това не ми излиза и като резултат в търсачката, като въведа ключовата дума "синхроничност".

Благодаря за съдействието.

Сподели това мнение

Guest Христо

Защо шрифтовете на някои коментари се смаляват ? Смалява се шрифта или на цял пост, или на част от него. Става дума за стари постове ? Първоначално са си били с нормален шрифт, а сега са смалени.

Сподели това мнение

Guest Христо

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=8190&view=findpost&p=118149

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=10592&view=findpost&p=130925 ( тук, втората половина на поста; на други места из сайта също съм виждал, но не се сещам къде).

Сподели това мнение

Защото авторите на тези мнения, неволно или не, са написали текста с по-малък шрифт.

Става от опцията "Size" на визуалния редактор.

Сподели това мнение

Как да променя Титлата в Профила ми?

Редактирано от Мария-София

Сподели това мнение

Guest Христо

Като публикуваш линк в дадено мнение - клипът излиза. Обаче после ако се наложи да редактираш мнението и като извършиш редакцията и запишеш промените, клипът вече е изчезнал от поста...при все че линкът не е пипан въобще ?

Сподели това мнение

Моля някой да се погрижи да поправи HTML кода на страницата за нумерология - нищо не се чете от таблиците освен кодове и символи.

По принцип стария сайт не го поддържаме. Но все пак, за коя страница говориш? Дай линк

Като публикуваш линк в дадено мнение - клипът излиза. Обаче после ако се наложи да редактираш мнението и като извършиш редакцията и запишеш промените, клипът вече е изчезнал от поста...при все че линкът не е пипан въобще ?

Нямам идея каква може да е причината за това. Може да тествам, когато ми остане време.

Сподели това мнение

По някаква причина не успявям да си направя блог.

Стигам до стъпка 2, въвеждам името и описанието, натискам бутона за следващата стъпка и нищо не става... просто това, което съм въвела се изчиства.

A, и сега се сетих за още един въпрос, който имам.

Могат ли да се импортват външни блогове, примерно от блогспот?

Редактирано от Emmy

Сподели това мнение

Когато отварям страниците с iPad някои страници се показват в много голямо увеличение (zoom) и в резултат се вижда само част от страницата. Обичайните средства за намаляване на увеличението (с диагонално движение на пръстите) не работят и така страницата си остава показана само частично. При повечето страници обаче всичко е както трябва, те са нормално мащабирани и може да се ползват нормално.

Защо е така? Предполагам че и при четене с iPhone се поличава този проблем. Опитах се да проверя в тази тема дали друг е задал същия въпрос, но не можах да отворя всички страници нормално, а тези които отворих бяха с други въпроси.

Сподели това мнение

По някаква причина не успявям да си направя блог.

Стигам до стъпка 2, въвеждам името и описанието, натискам бутона за следващата стъпка и нищо не става... просто това, което съм въвела се изчиства.

A, и сега се сетих за още един въпрос, който имам.

Могат ли да се импортват външни блогове, примерно от блогспот?

Току що направих ъпгрейд на блоговете, пробвай пак.

Не могат да се импортират външни блогове.

Когато отварям страниците с iPad някои страници се показват в много голямо увеличение (zoom) и в резултат се вижда само част от страницата. Обичайните средства за намаляване на увеличението (с диагонално движение на пръстите) не работят и така страницата си остава показана само частично. При повечето страници обаче всичко е както трябва, те са нормално мащабирани и може да се ползват нормално.

Защо е така? Предполагам че и при четене с iPhone се поличава този проблем. Опитах се да проверя в тази тема дали друг е задал същия въпрос, но не можах да отворя всички страници нормално, а тези които отворих бяха с други въпроси.

Има специален софтуер за оптимизиране на ползването на сайта за iPhone и iPad. Виж тази тема с линк за теглене на софтуера:

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=12891

Сподели това мнение

Гост
Вие коментирате като гост. Ако имате регистрация, моля влезте тук.
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.